• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Gościnem

(156)
  • Działka rolna Kukinia gm. Ustronie Morskie
    1 / 8
    Działka rolna Kukinia gm. Ustronie Morskie

    Kukinia

    • 572 800 zł cena
    • 14 320 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    REZRWACJA OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Działka położona w miejscowości Kukinia ok. 60 m od zjazdu z węzła S6 Ustronie Morskie- Kukinia, 6 km od morza. Działka o pow. ok. 1,432 ha jest o...

  • Działki pod budownictwo mieszkaniowe
    1 / 9
    Działki pod budownictwo mieszkaniowe

    Rymań

    • 1 750 000 zł cena
    • 30 050 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 9 działek + 10 droga wewnętrzna z wydanymi warunkami Rymań zabudowy od 3000m2 - 4500m2 pod lasem co daję malowniczy krajobraz media dostępne gaz prąd studnie gł Ideal...

  • Działka Inwestycyjna przy trasie DK 112
    1 / 7
    Działka Inwestycyjna przy trasie DK 112

    Rzesznikowo

    • 499 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż : Duża działka inwestycyjna przy Trasie Szczecin - Gdańsk DK112 o pow. 10.800m2 położona Rymań-Rzesznikowo pięknie przylegająca do pasa zieleni lasu co daję jej malow...

  • Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 7
    Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 138 425 zł cena
    • 5 537 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka nr.89/5 o pow.5537m2 położona w miejscowości Stojkowo . Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie lasu i jeziora, z dala od miejskiego zgiełku - Kołobrzeg (14km),...

  • Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Rubinowa
    1 / 8
    Działka budowlana Niekanin gm. Kołobrzeg, Rubinowa

    Niekanin

    • 490 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka gruntu pod budownictwo jednorodzinne lub inwestycję. Plan miejscowy dla tego terenu oznaczony jest symbolem 29.P, KB, U, MN i przewiduje zabudowę mieszkalno-rzemieślniczą,...

  • Działka inwestycyjna Sarbia gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Sarbia gm. Kołobrzeg

    Sarbia

    • 280 000 zł cena
    • 1 285 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka z dużym potencjałem. Zabudowana działka budowlana o przeznaczeniu - budownictwo wielorodzinne. Na terenie działki znajduje się budynek w stanie surowym otwartym z moż...

  • Działka siedliskowa Robuń gm. Gościno
    1 / 10
    Działka siedliskowa Robuń gm. Gościno

    Robuń

    • 109 865 zł cena
    • 3 139 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa ok 20 km od Kołobrzegu z dobrym dojazdem i mediami w pobliżu oraz zabudowaniami po sąsiedzku. Nieruchomość gruntowa jest sprzedawana wraz z udziałem w drodze...

  • Działka rolna Sianożęty gm. Ustronie Morskie Kukinka
    1 / 15
    Działka rolna Sianożęty gm. Ustronie Morskie Kukinka

    Sianożęty

    • 480 000 zł cena
    • 119 847 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Malowniczy teren łąkowy otoczony lasem mieszanym i iglastym pomiędzy ekspresową S6 i DK 11 zaledwie 20 minut od Kołobrzegu, 10 minut do plaży w Ustroniu Morskim. W przyjemnym otoc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Sarbia gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka Sarbia gm. Kołobrzeg

    Sarbia

    • 250 000 zł cena
    • 6 455 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka inwestycyjna o powierzchni 6455m2 z możliwością zabudowy terenu 4368m2 Działka rolna z możliwością przekształcenia na budowlaną (plan zagospodarowania przestrzenneg...

  • Działka siedliskowa Kamica gm. Gościno
    1 / 9
    Działka siedliskowa Kamica gm. Gościno

    Kamica

    • 179 000 zł cena
    • 6 603 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż malownicza działka z potencjałem, położona w miejscowości Kamica, w powiecie kołobrzeskim, w gminie Gościno. Działka porośnięta częściowo lasem dębowym (ok. 0,4 HA), p...

  • Działka siedliskowa Grzybowo gm. Kołobrzeg, Szkolna
    1 / 5
    Działka siedliskowa Grzybowo gm. Kołobrzeg, Szkolna

    Grzybowo

    • 487 500 zł cena
    • 3 750 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Negocjuj cenę! Ziemia Rolna z prawem zabudowy, Południowe Grzybowo, obręb Korzystno, ok. 2 km do morza, w pobliżu lasu. Możliwa realizacja Agroturystyki! obowiązuje MPZP Symbol...

  • Działka Ołużna gm. Gościno
    1 / 10
    Działka Ołużna gm. Gościno

    Ołużna

    • 200 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa oddalona 12km od Kołobrzegu, z dobrym dojazdem i energią elektryczną przy drodze, woda po sąsiedzku. Cisza i spokój z dala od zgiełku miasta, a zaledwie 1...

  • Duża działka pod inwestycje 150m do morza Grzybowo
    1 / 4
    Duża działka pod inwestycje 150m do morza Grzybowo

    Grzybowo

    • 5 750 000 zł cena
    • 10 050 m2 powierzchnia
    • 573 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka pow. 10 050m2 - 150metrów od morza w Grzybowie dojazd ulica Masztowa Idealne miejsce duża inwestycje np pensjonat - hotel komplex domów drewnianych itp ( część...

  • 1 / 4
    Działka na sprzedaż - 13 359 m² - Karlino

    Karlino

    • 100 000 zł cena
    • 13 359 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Aukcja (licytacja) w dniu 11 grudnia 2025 r. na sprzedaż nieruchomości położonej w Karlinie, woj. zachodniopomorskie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcję (licytację) na...

  • Działka budowlana Kołobrzeg ul. Wenus

    Kołobrzeg

    • 299 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WITAM Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 388m2 przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Lokalizacja przy ul.Wenus w kompleksie działek pomiędzy Ul.6 Dywizji...

  • Działka budowlana Kołobrzeg ul. Wenus

    Kołobrzeg

    • 299 000 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 771 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działki pod Kołobrzegiem w bardzo dobrej cenie !

    Kędrzyno

    • 89 000 zł cena
    • 9 003 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż trzy działki o powierzchni około 3000 m2 każda, położonych w miejscowości Kędrzyno przy drodze publicznej około 18 km od Kołobrzegu.Duże działki rolne w spokojn...

  • Działka siedliskowa Korzystno gm. Kołobrzeg, Szkolna
    1 / 5
    Działka siedliskowa Korzystno gm. Kołobrzeg, Szkolna

    Korzystno

    • 390 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

• Działka budowlana Stary Borek gm. Kołobrzeg
    1 / 8
    Działka budowlana Stary Borek gm. Kołobrzeg

    Stary Borek

    • 140 000 zł cena
    • 1 640 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1640m2, w okolicy Kołobrzegu. Malowniczo położona, w cichej spokojnej okolicy w Starym Borku, gmina Kołobrzeg. Odległo...

  • Działka siedliskowa Karcino gm. Kołobrzeg
    1 / 5
    Działka siedliskowa Karcino gm. Kołobrzeg

    Karcino

    • 168 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż malowniczo położona działka w Karcinie, o pow. 4200m2 w bliskiej odległości od jeziora Resko. Duża działka z potencjałem, W MPZP tereny oznaczone na rysunku planu s...