• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Gościnem

(156)
  • Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo
    1 / 5
    Działka rolna Stojkowo gm. Dygowo

    Stojkowo

    • 75 525 zł cena
    • 3 021 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI W STOJKOWIE BLISKO LASU I JEZIORA Lokalizacja: Stojkowo, gmina Dygowo Powierzchnia działki: 3.021 m Numer działki: 89/12 Opis nieruchomości Przestronna dz...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno, Charzyno
    1 / 10
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl Charzyno, Charzyno

    Charzyno

    • 500 000 zł cena
    • 3 011 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren inwestycyjny dla dewelopera. Działka rolna na którą została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnyc...

  • Działka rolna Obroty gm. Kołobrzeg
    1 / 4
    Działka rolna Obroty gm. Kołobrzeg

    Obroty

    • 224 763 zł cena
    • 4 587 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OBROTY | DZIAŁKA INWESTYCYJNA | POW. 4.587 m | BLISKO KOŁOBRZEGU Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna nr. 87/26 o powierzchni 4.587 m położona w miejscowości Obroty, w gminie Kołob...

  • Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo, Stojkowo
    1 / 15
    Działka budowlana Stojkowo gm. Dygowo, Stojkowo

    Stojkowo

    • 150 000 zł cena
    • 3 022 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    STOJKOWO 2 km od Dygowa, na sprzedaż 1 działka z udziałem w drodze z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Kształt działki prostokąt...

  • Działka budowlana Kołobrzeg Niekanin, Śliwkowa
    1 / 15
    Działka budowlana Kołobrzeg Niekanin, Śliwkowa

    Kołobrzeg

    • 280 000 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, idealna pod dom jednorodzinny, z dobrym dojazdem na wzniesieniu, w otoczeniu działek zabudowanych, w drodze gminnej gaz, woda i kanalizacja oraz energia elektr...

  • Działka budowlana z bezterminowymi WZ Mierzyn !
    Działka budowlana z bezterminowymi WZ Mierzyn !

    Mierzyn

    • 325 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży działki budowlanej w Mierzynie powiat policki. Działka w otoczeniu zieleni ulica Ozdobna w sąsiedztwie działki zabudowane domami . Wydane beztermi...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl
    1 / 20
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl

    Charzyno

    • 190 000 zł cena
    • 1 014 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **** NOWOŚĆ *** NOWOŚĆ *** LOKALIZACJA : bardzo dobra ! ... ok 9 km od Kołobrzegu (świetny dojazd samochodem - ok 10 minut), bliskość zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej. Teren su...

  • Działka Kołobrzeg Radzikowo IV
    1 / 15
    Działka Kołobrzeg Radzikowo IV

    Kołobrzeg

    • 245 000 zł cena
    • 557 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *** N O W O Ś Ć *** ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 2 km RODZAJ ZABUDOWY : szeregowa łączona garażami. OTOCZENIE : nowe budynki mieszkalne w zabudowie szeregowej łączonej garażami oraz wol...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka siedliskowa Miechęcino gm. Dygowo, Miechęcino
    1 / 20
    Działka siedliskowa Miechęcino gm. Dygowo, Miechęcino

    Miechęcino

    • 149 500 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    ---- 2,5 ha tuż przy lesie ! ---- LOKALIZACJA : 14 km od Kołobrzegu (tylko 900 m od rzeki PARSĘTA) UZBROJENIE : pełne (w drodze) przy granicy działki ZABUDOWA SIEDLISKOWA : możli...

  • Działka Kołobrzeg, Stramnica
    1 / 18
    Działka Kołobrzeg, Stramnica

    Kołobrzeg

    • 199 000 zł cena
    • 3 881 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WSPANIAŁA LOKALIZACJA : 3 km od KOŁOBRZEGU ! (ok. 600 m od drogi krajowej Kołobrzeg - Poznań) ... RODZAJ ZABUDOWY : ślicznie usytuowana (na wzniesieniu z widokiem na panoramę Koł...

  • Działka Korzystno gm. Kołobrzeg
    1 / 20
    Działka Korzystno gm. Kołobrzeg

    Korzystno

    • 199 500 zł cena
    • 704 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : ok 2 km od Kołobrzegu (ok 3,5 km od morza) - bardzo dobry dojazd KOMPLEKS 4 DZIAŁEK BUDOWLANYCH (idealne dla osób ceniących ciszę i spokój) : * 974 m2 * 704 m2 * 729...

  • Działka Błotnica gm. Kołobrzeg
    1 / 12
    Działka Błotnica gm. Kołobrzeg

    Błotnica

    • 149 000 zł cena
    • 5 795 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : 9 km ODLEGŁOŚĆ OD SZOSY Kołobrzeg - Trzebiatów : ok 150 m KSZTAŁT : piękna działka o kształcie trapezu i wymiarach ok. 94 x 80 x 47 x 93 m UKSZTAŁTOWANIE TE...

  • Działka Kołobrzeg Witkowice, VI Dywizji Piechoty
    1 / 20
    Działka Kołobrzeg Witkowice, VI Dywizji Piechoty

    Kołobrzeg

    • 207 900 zł cena
    • 945 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POŁOŻENIE : nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych BAŁTYK RESORT - obrzeża Kołobrzegu. ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 3 km * OSTATNIA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ MIESZKALNĄ : pow. 945 m2...

  • Działka Kołobrzeg Witkowice, VI Dywizji Piechoty
    1 / 20
    Działka Kołobrzeg Witkowice, VI Dywizji Piechoty

    Kołobrzeg

    • 124 890 zł cena
    • 543 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POŁOŻENIE : nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych BAŁTYK RESORT - obrzeża Kołobrzegu. ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 3 km * ostatnie 4 DZIAKI BUDOWLANE (pod usługi) : pow. od 543...

  • Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl
    1 / 20
    Działka budowlana Charzyno gm. Siemyśl

    Charzyno

    • 190 000 zł cena
    • 1 226 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Dębica gm. Rymań
    1 / 15
    Działka Dębica gm. Rymań

    Dębica

    • 299 000 zł cena
    • 56 200 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA i PIĘKNA DZIAŁKA SIEDLISKOWA (zgoda na budowę siedliska tj. budynku mieszkalnego i ew. bud. gospodarczych). ODLEGŁOŚĆ OD SZOSY S6 (E-28) - tylko 1.600 metrów. UKSZTAŁTO...

  • Działka Korzystno gm. Kołobrzeg - 700 m
    1 / 12
    Działka Korzystno gm. Kołobrzeg - 700 m

    Korzystno

    • 150 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : działka położona ok. 700 m od granicy Kołobrzegu na nowo projektowanym osiedlu. ODLEGŁOŚĆ OD MORZA : ok 2 km. OTOCZENIE : nowe podmiejskie osiedle domów jednorodzin...

  • Działka Podwilcze gm. Białogard
    1 / 20
    Działka Podwilcze gm. Białogard

    Podwilcze

    • 23 000 zł cena
    • 18 800 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : wieś PODWILCZE w gminie Białogard (ok 10 km od Białogardu i ok 30 km od Kołobrzegu) PRZEZNACZENIE : grunty rolne KLASYFIKACJA GRUNTU : łąki i pastwiska OTOCZENIE :...

  • Działka Ząbrowo gm. Kołobrzeg - 13 km
    1 / 12
    Działka Ząbrowo gm. Kołobrzeg - 13 km

    Ząbrowo

    • 90 900 zł cena
    • 3 030 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : ok. 13 km od Kołobrzegu (świetny dojazd drogą krajową) RODZAJ UŻYTKÓW : działka rolna z warunkami zabudowy. OTOCZENIE : kompleks 17 działek (pow. od 3.000 do 4.500...

  • Działka Charzyno gm. Kołobrzeg
    1 / 3
    Działka Charzyno gm. Kołobrzeg

    Charzyno

    • 147 155 zł cena
    • 1 549 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA : ok 11 km od Kołobrzegu (szybki, świetny dojazd) m. CHARZYNO (powoli staje się "sypialnią" Kołobrzegu) KOMPLEKS 11 DZIAŁEK BUDOWLANYCH : * 1.890 m2 (zalesiona) * 2.18...