• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Gościnem

(156)
  • Działka budowlana Ząbrowo gm. Gościno, Polna
    1 / 6
    Działka budowlana Ząbrowo gm. Gościno, Polna

    Ząbrowo

    • 165 000 zł cena
    • 1 424 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana, blisko Kołobrzegu, 15 minut jazdy na plażę! Działka w kształcie prostokąta, zadbana położona w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dostęp do drogi...

  • Działka nad morzem 500m2
    1 / 5
    Działka nad morzem 500m2

    Sianożęty

    • 125 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam Serdecznie mam na sprzedaż działkę rolną z możliwością postawienia na niej domku holenderskiego lub drewnianego o powierzchni 35 metrów w podstawie i nie wyższym niż 5,5 metr...

  • Atrakcyjna działka Kołobrzeg
    1 / 6
    Atrakcyjna działka Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 5 400 800 zł cena
    • 13 502 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż teren inwestycyjny przy obwodnicy Kołobrzegu (Poprawa Dostępności Do Portu) o powierzchni 13502 m2, działka nr 4/17. Grunt bezpośrednio przy drodze wylotowej z Kołobrze...

  • Działka na sprzedaż o pow. 993 m2, Charzyno

    Charzyno

    • 139 000 zł cena
    • 993 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 993 m2, położna w cichej i spokojnej części miejscowości CHarzyno. Miejscowość jest oddalona kilka kilometrów od Kołobrzegu. W bliskiej odległośc...

  • Sprzedam Dzialke
    1 / 2
    Sprzedam Dzialke

    Kołobrzeg

    • 80 000 zł cena
    • 496 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD 496.m..przy ul Trzebiatowskiej..Kolobrzeg.ogrodzona.szklarnia domek holenderski wszystkie media..

  • Duża działka budowlana o powierzchni 3.223 m2 blisko morza
    1 / 9
    Duża działka budowlana o powierzchni 3.223 m2 blisko morza

    Stary Borek

    • 350 000 zł cena
    • 3 223 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2.036 m2 w Starym Borku na styku granicy z Grzybowem, położonym nad morzem Bałtyckim. Działka, znajduje się w cichej i spoko...

  • Działka Siemyśl

    Siemyśl

    • 150 000 zł cena
    • 1 377 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę w Miejscowości Siemyśl nr działki 392/9.Działka przy głównej drodze Kołobrzeskiej. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Działka...

  • Sprzedam działkę z wz

    Siemyśl

    • 150 000 zł cena
    • 1 377 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę w Miejscowości Siemyśl nr działki 392/9.Działka przy głównej drodze Kołobrzeskiej. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Działk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    KOŁOBRZEG okolica - 23 km DZIAŁKA na sprzedaż

    Kołobrzeg

    • 149 000 zł cena
    • 895 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    KOŁOBRZEG okolica - 23km działka na sprzedaż.24MINUTY DROGĄ DO KOŁOBRZEGU -DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY z mediami w cenie tylko 149 tys. Warunki zabudowy zostały wydane na dom mie...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Dygowo

    • 170 000 zł cena
    • 1 503 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną numer 278/6 o powierzchni 1503 m.kw.w miejscowości Dygowo.Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego na budowę domu jednorodzinnego wraz z nieuciążli...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Dygowo

    • 170 000 zł cena
    • 1 503 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1503 m.kw .w miejscowości Dygowo.9 km od Ustronia Morskiego i 12 km od Kołobrzegu.Dzialka znajduje się na nowo powstającym i częściowo już...

  • Działka Ustronie Morskie
    1 / 5
    Działka Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 291 650 zł cena
    • 3 070 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę w Ustroniu Morskim przy ul. Ku Słońcu o pow. 3070m2. nr działki 531/2 ATRAKCYJNA LOKALIZACJA, cena do negocjacji. Dla terenu funkcjonalnego obowiązują następują...

  • Działka Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 2 900 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    [i]Działka przemysłowa do dzierżawy w dzielnicy przemysłowej w Kołobrzegu przy ul. Jasnej /Sienkiewicza z dogodnym dojazdem .[/i] [i]LOKALIZACJA: [/i] [i]Działka położona...

  • Ustronie Morskie-dz.100m od morza-109000zł

    Ustronie Morskie

    • 109 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 436 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w Ustroniu Morskim nr 4/9 w kształcie kwadratu, ca 100 m od morza w linii prostej. Teren krajobrazowy z postawionymi domkami letniskowymi i holenderskimi bez prawa do zab...

  • Działki nad morzem Ustronie Morskie
    Działki nad morzem Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 145 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Witam, posiadam działki siedliskowe po 3000mk na sprzedaż w Ustroniu Morskim w cenie od 48zł za 1mk. Do wszystkich działek jest udział w drodze. Dobra i spokojna lokalizacja. Zapra...

  • Działka siedliskowa na sprzedaz w Białokurach
    Działka siedliskowa na sprzedaz w Białokurach

    Kołobrzeg

    • 95 000 zł cena
    • 3 032 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Mam do sprzedania działkę siedliskową.Działka w literze L bardzo nasłoneczniona dojazd z drogi głównej.Przez działke przechodzą media gaz i woda , prąd w pobliżu.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka przy trasie S6

    Będzino

    • 408 000 zł cena
    • 51 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka rolna 2,5ha

    Łekno

    • 284 042 zł cena
    • 25 822 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Rekreacyjna Łekno- 8 km od morza

    Łekno

    • 60 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam działkę

    Kładno

    • 180 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 1000 m.kw.w miejscowości Kładno.Woda i prąd w pobliżu działki,gaz około 150 metrów.Warunki zabudowy w trakcie wydawania na dom jednorodzinny lub bliź...

  • Działka Łekno- 8 km od morza

    Łekno

    • 75 000 zł cena
    • 1 517 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Atrakcyjna działka budowlana nad morzem
    1 / 3
    Atrakcyjna działka budowlana nad morzem

    Będzinko

    • 190 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w gminie Będzino, obręb Będzinko (Barnin). Numer 144/10. Odległość do morza ok. 1500m. Bezpośredni dostęp do drogi gminnej asfaltowej.W sąsiedztwie woda...

  • Działka rolno-budowlana Będzinko gm. Będzino, Barnin
    1 / 4
    Działka rolno-budowlana Będzinko gm. Będzino, Barnin

    Będzinko

    • 190 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzysz o własnym domu w spokojnej, nadmorskiej okolicy? Ta działka w Będzinku to idealne miejsce, by spełnić marzenie o życiu blisko natury i morza. Najważniejsze informacje: - Lo...

  • 3 Działki WZ-Bezter Słowienkowo-Sarbinowo3558m2- Morze Bałty
    1 / 16
    3 Działki WZ-Bezter Słowienkowo-Sarbinowo3558m2- Morze Bałty

    Słowienkowo

    • 190 000 zł cena
    • 3 558 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    -SPRZEDAM 3 DZIAŁKI BUDOWLANE Z WZ- BEZ TERMINOWA ----na każdą wydane zotały w lipcu/2025 -- SŁOWIENKOWO gm Będzino Pomorskie Morza Bałtyckiego 6 km .. do Sarbinowa - do Gą...

  • Słowienkowo-Sarbinowo-WZ-Bezterm-108/25-1002m2-PRĄD-WODA-10m
    1 / 16
    Słowienkowo-Sarbinowo-WZ-Bezterm-108/25-1002m2-PRĄD-WODA-10m

    Słowienkowo

    • 155 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM DZIAŁKI - BUDOWLANE SŁOWIENKOWO -BĘDZINO - z WZ - wydane - lipcu 2025 r. bez terminowe .. DO MORZA BAŁTYCKIEGO -GĄSKI --5km do SARBINOWA- 6KM -DROGĄ PRZEZ BĘDZ...

  • Malownicza działka w Kiszkowie, 3 km od morza!
    1 / 10
    Malownicza działka w Kiszkowie, 3 km od morza!

    Kiszkowo

    • 199 000 zł cena
    • 3 748 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Odkryj Swoje Miejsce na Ziemi - Malownicza Działka w Kiszkowie Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się w ciszy i spokoju, otoczony pięknem natury. Promienie słońca przebijają się...

  • Malownicza działka w Kiszkowie
    1 / 11
    Malownicza działka w Kiszkowie

    Kiszkowo

    • 149 000 zł cena
    • 4 343 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Znajdź Swoje Miejsce Spokoju - Wyjątkowa Działka w Kiszkowie Wyobraź sobie, że każdy dzień zaczynasz od spaceru po malowniczej i spokojnej okolicy. Promienie wschodzącego słońca o...

  • Malownicza działka w Kiszkowie, 2 km od morza!
    1 / 11
    Malownicza działka w Kiszkowie, 2 km od morza!

    Kiszkowo

    • 149 000 zł cena
    • 4 370 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Odnajdź Spokój i Piękno Natury - Wyjątkowa Działka w Kiszkowie Marzysz o życiu w miejscu, gdzie natura jest na wyciągnięcie ręki, a morze znajduje się zaledwie kilka minut od Twoj...

  • Działka budowlana 33 ary, 2,5km od plaży WZ
    1 / 11
    Działka budowlana 33 ary, 2,5km od plaży WZ

    Kiszkowo

    • 289 000 zł cena
    • 3 362 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3362 m², położona w miejscowości Kiszkowo, zaledwi...

  • Malownicza działka w Kiszkowie, 3 km od morza!
    1 / 10
    Malownicza działka w Kiszkowie, 3 km od morza!

    Kiszkowo

    • 199 000 zł cena
    • 3 754 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Malownicza działka w Kiszkowie, 2 km od morza!
    1 / 11
    Malownicza działka w Kiszkowie, 2 km od morza!

    Kiszkowo

    • 119 000 zł cena
    • 3 253 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Odkryj Swój Raj na Ziemi - Urokliwa Działka w Kiszkowie Wyobraź sobie miejsce, gdzie każdy dzień zaczyna się w otoczeniu natury, a kończy spokojem i ciszą wiejskiego życia. W taki...

  • Piękna działka budowlana 2,5 km od morza - 35 arów
    1 / 10
    Piękna działka budowlana 2,5 km od morza - 35 arów

    Kiszkowo

    • 249 000 zł cena
    • 3 491 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana blisko morza – Kiszkowo, 3491 m² Marzysz o domu w spok...

  • 1 / 2
    Działka z możliwośćią zabudowy

    Łekno

    • 129 000 zł cena
    • 5 188 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlan pod Sarbinowem 3 km od morza
    1 / 5
    Działka budowlan pod Sarbinowem 3 km od morza

    Będzinko

    • 115 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 439/9434/OGS. Na sprzedaż działka budowlana położona za miejscowością Będzinko, jadąc w kierunku Sarbinowa, od strony Będzina. Powierzchnia działki wynosi 1100 m2, kształt...

  • Działka z warunkami zabud. bez terminu Sarbinowo
    1 / 5
    Działka z warunkami zabud. bez terminu Sarbinowo

    Będzinko

    • 115 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 428/9434/OGS. Na sprzedaż działka budowlana położona za miejscowością Będzinko, jadąc w kierunku Sarbinowa, od strony Będzina. Powierzchnia działki wynosi 1085 m2, kształt...

  • Działka budowl. 15 km od morza Smolne za Dobrzycą
    1 / 3
    Działka budowl. 15 km od morza Smolne za Dobrzycą

    Dobrzyca

    • 72 500 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobrzyca, Smolne, działka budowlana 12 arów w dobrej cenie - Dobrzyca, Smolne, Baugrundstück 12 acres billig. Oferta 397/9434/OGS. Na sprzedaż ładna działka 1230 m2 w miejscowości...

  • Działka budowlana z warunkami zabudowy bez teminu
    1 / 11
    Działka budowlana z warunkami zabudowy bez teminu

    Będzinko

    • 95 000 zł cena
    • 1 087 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 436/9434/OGS. Zapraszamy do negocjacji ! Na sprzedaż działka budowlana położona za miejscowością Będzinko, jadąc w kierunku Sarbinowa ( jadąc z Będzina do Sarbinowa). Powier...

  • Działka z pozwoleniem na budowę - 6 km od morza!
    Działka z pozwoleniem na budowę - 6 km od morza!

    Będzino

    • 99 000 zł cena
    • 1 570 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1570 m2, położoną w miejscowości Będzino,...

  • Działka z pozwoleniem na budowę - 6 km od morza!
    1 / 16
    Działka z pozwoleniem na budowę - 6 km od morza!

    Będzino

    • 99 000 zł cena
    • 1 568 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1568 m2, położoną w miejscowości Będzino,...

  • Działki 30 arowe w Będzinie!!!
    1 / 12
    Działki 30 arowe w Będzinie!!!

    Będzino

    • 149 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nasz nowy trop! Nieruchomość gruntowa numer 53/7 o powierzchni 3003 m2, Będzino k. Sarbinowa –...

  • Działki pod zabudowę jednorodzinną w Dobrzycy!
    Działki pod zabudowę jednorodzinną w Dobrzycy!

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Chcemy podzielić się z Wami nowym tropem, który doprowadził nas do działek w miejscowości Dobrz...

  • Działka z mediami, blisko morza!
    1 / 9
    Działka z mediami, blisko morza!

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka inwestycyjna przy węźle drogi S6/S11!
    Działka inwestycyjna przy węźle drogi S6/S11!

    Dobre

    • 1 490 000 zł cena
    • 21 713 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nieruchomość szuka Inwestora! Działka zlokalizowana jest przy samym węźle Dobre, drogi ekspreso...

  • Działki rolno-budowlane w Dobrzycy!!!
    1 / 9
    Działki rolno-budowlane w Dobrzycy!!!

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Znajdź swój kącik w Dobrzycy: Działki od 55 tys.zł
    1 / 9
    Znajdź swój kącik w Dobrzycy: Działki od 55 tys.zł

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działki w Dobrzycy: Nowa oferta blisko S6/S11!
    1 / 9
    Działki w Dobrzycy: Nowa oferta blisko S6/S11!

    Dobrzyca

    • 55 000 zł cena
    • 1 027 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż