• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Brwinowem

(930)
  • Działka budowlana Krze Duże gm. Radziejowice
    1 / 3
    Działka budowlana Krze Duże gm. Radziejowice

    Krze Duże

    • 363 900 zł cena
    • 2 141 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2141m2 w Miejscowości Krze Duże gmina Radziejowice Na działce możliwość zabudowy usługowej oraz jednorodzinnej. Jest MPZP. Dojazd do działki drogą drogą...

  • Działka budowlana Krze Duże gm. Radziejowice
    1 / 3
    Działka budowlana Krze Duże gm. Radziejowice

    Krze Duże

    • 504 720 zł cena
    • 2 804 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2804m2 w Miejscowości Krze Duże gmina Radziejowice Działka budowlana pod lasem. Jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Dojazd do działki...

  • Działka 7815m2 MN Wyględy
    Działka 7815m2 MN Wyględy

    Wyględy

    • 2 660 000 zł cena
    • 7 815 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 7815 m², położone w jednej z najdynamiczniej rozwijających się lokalizacji w regionie - Wyględy, gm. Leszno...

  • Sprzedam działkę rolną
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną

    Falęcin

    • 400 000 zł cena
    • 24 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 2,45 ha położoną w spokojnej okolicy na terenie gminy Grójec, powiat grójecki 8 km od miasta przy drodze asfaltowej (droga powiatowa nr 1655W)....

  • Działka siedliskowa Jaktorów Stare Budy
    1 / 7
    Działka siedliskowa Jaktorów Stare Budy

    Jaktorów

    • 199 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Do sprzedaży działka rolna, nr ewidencyjny 229, usytuowana w Starych Budach przy ul. Konspiracji , o powierzchni 6900 m2, nieregularny kształt dział...

  • Działka rekreacyjna z prawem zabudowy
    1 / 7
    Działka rekreacyjna z prawem zabudowy

    Musuły

    • 633 000 zł cena
    • 1 601 m2 powierzchnia
    • 396 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rekreacyjna z prawem zabudowy o powierzchni 1601m2 zlokalizowana w miejscowości Musuły k/Grodziska Mazowieckiego. Kształt prostokąta o wymiarach 50 x 32,02, dojazd asfalt...

  • 1 / 2
    Działka Piastów

    Piastów

    • 1 190 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 1 082 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niezabudowana działka w prostokącie, z ogromnym potencjałem dla deweloperów - z możliwością wybudowania dwóch, dwulokalowych bliźniaków, domu cztero-lokalowego Doskonale skomun...

  • Ciekawa działka w cichej okolicy
    1 / 6
    Ciekawa działka w cichej okolicy

    Bartoszówka

    • 210 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1.270m2 zlokalizowana w Bartoszówce gmina Żabia Wola.  Kształt trapezu o bokach 39,4 x 27,2 x 36,9 x 39,4,  działka narożna położona przy drodze gm...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Michałowice Pęcice
    1 / 3
    Działka budowlana Michałowice Pęcice

    Michałowice

    • 1 260 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana 2100 m2 w Pęcicach , gm. Michałowice, pow. Pruszków. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkaniową jedno...

  • Działka budowlana Michałowice Pęcice
    1 / 5
    Działka budowlana Michałowice Pęcice

    Michałowice

    • 1 230 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży duża działka budowlana 2050 m2 w Pęcicach , gm. Michałowice, pow. Pruszków. Działka w kompleksie innych działek o podobnych powierzchniach ( 3 działki) w ceni...

  • Działka budowlana Michałowice Pęcice
    1 / 3
    Działka budowlana Michałowice Pęcice

    Michałowice

    • 1 494 000 zł cena
    • 2 490 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka pod zabudowę rezydencjonalną o pow. 2490 m2 w Pęcicach , gm. Michałowice, pow. Pruszków. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje zabudowę...

  • Działka budowlana Michałowice Pęcice
    1 / 3
    Działka budowlana Michałowice Pęcice

    Michałowice

    • 12 870 000 zł cena
    • 33 000 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży duża działka budowlana 33000 m2 w Pęcicach , gm. Michałowice, pow. Pruszków. Możliwość sprzedaży poszczególnych działek o powierzchni od 2050 m2 do 2642 m2 (8...

  • Łady Prężnie rozwijająca się okolica

    Łady

    • 722 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 760 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania prostokątna działka w Ładach o powierzchni 950m². Przybliżone wymiary 19mx50m. Istnieje możliwość zakupu całej działki o łącznej powierzchni 1977m2.Działka objęta MP...

  • 1 / 4
    Czarny Las 1825m2 z Planem Zagospodarowania Media!

    Czarny Las

    • 495 000 zł cena
    • 1 826 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1825 m², położona przy ul. Platanowej w miejscowości Czarny Las, w gminie Grodzisk Mazowiecki.Działka ma regularny kształt pr...

  • 1 / 4
    Podkowa Leśna działka o pow. 2310m, Starodrzew

    Podkowa Leśna

    • 1 850 000 zł cena
    • 2 310 m2 powierzchnia
    • 801 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA o pow. 2310m2 z wjazdem bezpośrednio z drogi gminnej. Na działce starodrzew, w okolicy zabudowa rezydencjonalna. Działka na granicy Podkowy leśnej i Brwinowa.Char...

  • Cicha !! Makówka 1500 m2 + plan zagospodarowania

    Makówka

    • 400 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka pod dom wolnostojący lub pod dom - 2 lokalowy BARDZO DOBRE PARAMETRY ZABUDOWY - zgodnie z planem zagospodarowania 50 % POW. BIOLOGICZNIE CZYNNA , WYSOKOŚ...

  • Działka Żabia Wola Ciepłe A
    Działka Żabia Wola Ciepłe A

    Żabia Wola

    • 444 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ciepłe gm. Żabia Wola duża działka budowlano- rolna na sprzedaż. Działka o powierzchni 7400 m2 i szerokości 24 m położona w miejscowości Ciepłe. Dojazd do działki drogą asfal...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki Marynin
    1 / 7
    Działka Grodzisk Mazowiecki Marynin

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 500 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w m. Marynin ul. Mazowiecka, gm. Grodzisk Mazowiecki, o powierzchni 10200 m2 o wymiarach ok. 80 x 125 m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodar...

  • 1 / 3
    Działka w dobrej lokaliz. Żabia Wola Oddział MPZP

    Oddział » ul. Zagrodowa

    • 250 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren z bardzo dogodnym dojazdem, przy asfaltowej drodze gminnej, objęty miejscowym planem zagospodarowania.Wjazd za trasę S8 oddalony o ok. 1,5 km co zapewnia sprawny dojazd do Wa...

  • Urokliwa działka - idealna pod dom parterowy
    1 / 11
    Urokliwa działka - idealna pod dom parterowy

    Radonie

    • 887 000 zł cena
    • 4 368 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 4.368m2 zlokalizowana w miejscowości Radonie k/Grodziska Maz. Kształt prostokąta 43,9 x 97,2 + własna droga dojazdowa . Dojazd drogą gminną asfalto...