• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Brwinowem

(927)
  • Działka 2000m 2 Musuły Okazja !!

    Musuły

    • 300 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 2000m2 w miejscowości Musuły.Wymiary działki; 34x60Media; prąd przy działce, woda, gaz do dociągnięcia z ulicy około 170mDroga prywatna, do ceny należy doliczyć 20-30 tyś n...

  • ⭐⭐⭐⭐DZIAŁKA Z POZWOL. NA BUDOWĘ DOM 2 LOKALOWY⭐⭐⭐⭐

    Milanówek

    • 533 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDANIA DZIAŁKA BUDOWLANA USYTUOWANA PRZY ULICY BAGNISTEJ W MILANÓWKU Dla działki uzyskaną pozwolenie na na budowę domu 2 -lokalowego.Ciekawy projekt domu : brak wspólnych...

  • Śliczna działka w leśnej okolicy

    Rozalin

    • 532 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w spokojnej, otoczonej drzewami okolicy. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania 2MN.Teren dla osób ceniących kontakt z przyrodą przy zachowaniu sprawnej k...

  • działka inwestycyjna powyżej 1 ha

    Jaktorów-Kolonia

    • 795 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERUJEMY PAŃSTWU DZIAŁKĘ O POWIERZCHNI 11500 m2 usytuowaną przy ulicy gminnej w miejscowości Jaktorów KoloniaDobry kształt działki - wymiary 65 x 177 - od wjazdu wymiar 65 mZgodn...

  • 1 / 2
    Duża działka, OSIEDLE/USŁUGI, MPZP - OKAzJA!

    Powązki

    • 3 600 000 zł cena
    • 30 372 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 30372 m2 w miejscowości Powązki, gm. Mszczonów. Działka ma dostęp do asfaltowej drogi gminnej.Cicha i spokojna oko...

  • Urocza działka blisko lasu Młochowskiego

    Żółwin

    • 520 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 537 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najładniejszych części Żółwina. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co zapewnia jasne waru...

  • 1 / 2
    Atrakcyjna działka 1347m2, WYGLĘDY, Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 444 510 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Wyględy, Gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. Miejscowość...

  • 1 / 4
    Działka budowlana, Laszczki, gm. Raszyn

    Laszczki

    • 585 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka o powierzchni 1300 m2 w miejscowości Laszczki, Gm. Raszyn - 20 km od centrum Warszawy. Doskonale skomunikowana ze stolicą - ok. 5 min do Al. Krakowskiej, 6 minut...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Teren w usługowy TOP lokalizacja

    Sokołów

    • 5 414 400 zł cena
    • 6 768 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka objęta MPZP, symbol 3U.Dojazd do działki drogą asfaltową, prąd na działce.Teren równy i suchy.Wysokość zabudowy do 12m. Powierzchnia biologicznie czynna 10%.Doskonały punkt...

  • Działki dla zabudowy bliźniaczej !

    Baszkówka

    • 422 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2280 m² – idealna pod inwestycjęLokalizacja: Działka o powierzchni 2280 m² składa się z dwóch działek ewidencyjnych (każda ok. 1100 m²). Nieruchomość położona je...

  • Urokliwa działka budowlana w sielskiej okolicy

    Bolesławek

    • 324 200 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy, położona wśród pól i lasów.Wyjątkowo urokliwe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i ładnych widoków.Teren objęty miejscowym planem...

  • Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 1 200 000 zł cena
    • 4 951 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w zielonej części Książenic - idealna pod rezydencję. Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni blisko 5 000 m², położona w spokojnej i zielonej części Książ...

  • Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 7
    Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Adamowizna

    • 630 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1500 m² - Adamowizna | MPZP | Media przy działce | Spokojna okolica | Idealna pod dom Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² położona w miejscowości...

  • Działka inwestycyjna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 623 000 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Książenice, w spokojnej i rozwijającej się okolicy z nową zabudową jednorodzinną w bezpośrednim sąsiedztwie. Dział...

  • Działka inwestycyjna Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Adamowizna

    • 440 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana 990 m² - Adamowizna | Media | MPZP | Blisko szkoły Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 990 m² położona w miejscowości Adamowizna, w spokojnej i dynamicz...

  • 1 / 4
    działka pod dom 2-lokalowy

    Michałowice

    • 965 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Michałowicach - Wieś. Wymiary działki 45 x 22 -OD WJAZDU WYMIAR 45 M Teren objęty planem zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod budownictwo...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Urokliwa Działka Makówka 1600m ⭐⭐⭐⭐⭐

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo urokliwa działka " schowana od głównych ulic " - obok działki już zagospodarowane z nowymi ładnymi domami.Woda, prąd i gaz w ulicy przyległej do działki.Wjazd na działk...

  • ⭐⭐⭐⭐Wyjątkowa piękna działka leśna z pr. zabud⭐⭐⭐⭐

    Marynin

    • 1 255 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana podzielona na 3 działki pod zabudowę rezydencjonalną, w otoczeniu lasu – idealna inwestycja Oferujemy pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 3...

  • Działka budowlana Władków gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka budowlana Władków gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Władków

    • 620 000 zł cena
    • 2 769 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana położona we Władkowie gmina Grodzisk Mazowiecki. Powierzchnia to aż 2769 m2 . Wszystkie media, światłowód. Dojazd drogą gminną asfaltową . Teren rów...

  • Działka inwestycyjna Nowa Bukówka gm. Żabia Wola, Gajowa
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Nowa Bukówka gm. Żabia Wola, Gajowa

    Nowa Bukówka

    • 7 500 000 zł cena
    • 133 548 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna z potencjałem przy samej trasie S8. 35km od centrum Warszawy.  30km - Okęcie. Miejscowość - Nowa Bukówka Gmina - Żabia Wola Powiat - Grodziski Pow...