• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Stare Babice

(2)
  • DZIAŁKA BUDOWLANA | MPZP | 1776M2 | UL. KRĘTA

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 699 000 zł cena
    • 1 776 m2 powierzchnia
    • 394 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 1 776 m² (ok. 50m x 37m), położona w jednej z najbardziej pożądanyc...

  • Działka Stare Babice

    Stare Babice

    • 650 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana ( budownictwo jednorodzinne) w Starych Babicach. Wszystkie media w ulicy: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Brak ogrodzenia. Droga asfaltowa. Pełna własność. Kont...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Reguły

    Reguły

    • 8 500 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Michałowice Reguły. Całość 0,85 ha lub część pod dom jednorodzinny. Działka z prywatną drogą pod osiedle domów, zabudowę szeregową lub pod domy jednorodzinne....

  • Działka budowlana pod dzierżawę
    Działka budowlana pod dzierżawę

    Reguły » ul. Działka

    • 5 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Do wynajęcia ogrodzona działka nieutwardzona. Położona w Regułach w pobliżu Al. Jerozolimskich. Dojazd drogą utwardzoną. Prąd na działce. Przybliżone wymiary 100 m na 50 m. Cena: 5...

  • 1 / 4
    Idealna działka pod wymarzony dom

    Wyględy

    • 425 000 zł cena
    • 997 m2 powierzchnia
    • 427 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w malowniczej miejscowości Wyględy, zaledwie 16 km od stacji metra Bemowo. Powierzchnia działki wynosi 997 m².Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji...

  • Dla Developera Pruszków Plan Miejscowy wydane pozw

    Domaniewek

    • 6 854 400 zł cena
    • 21 420 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 21420 m2 położona blisko centrum Pruszkowa i zjazdu na A2. Świetne połączenie z Warszawą - dojazd do centrum w kilkanaście minut.Teren objęty MPZP, wydane zezwolenie na bud...

  • ŚWIETNIE POŁOŻONY GRUNT INWESTYCYJNY 3 HA !!!

    Duchnice » ul. Ożarowska

    • 18 000 000 zł cena
    • 29 156 m2 powierzchnia
    • 618 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świetna oferta dla inwestora z możliwością zabudowy obiektami usługowymi.Teren inwestycyjny położony w Duchnicach, w samym centrum dynamicznie rozwijającej się gminy Ożarów Mazowie...

  • Działka Wiktorów ul. Leśna

    Wiktorów » ul. Leśna

    • 694 000 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, częściowo zalesioną o powierzchni 1 388 mkw. znajdującą się w Wiktorowie, w gminie Leszno.Najważniejsze atuty:- Prestiżowa, willowa okolica -...

  • Działka Wiktorów ul. Leśna

    Wiktorów » ul. Leśna

    • 834 000 zł cena
    • 1 668 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, częściowo zalesioną o powierzchni 1 668 mkw. znajdującą się w Wiktorowie, w gminie Leszno.Najważniejsze atuty:- Prestiżowa, willowa okolica -...

  • Działka 7815m2 MN Wyględy
    Działka 7815m2 MN Wyględy

    Wyględy

    • 2 660 000 zł cena
    • 7 815 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 7815 m², położone w jednej z najdynamiczniej rozwijających się lokalizacji w regionie - Wyględy, gm. Leszno...

  • Działka 4000m2 pod MN Wyględy
    1 / 3
    Działka 4000m2 pod MN Wyględy

    Wyględy

    • 1 400 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI 4000 m² Wyględy, gmina Leszno - idealna dla inwestorów, deweloperów i osób prywatnych! Na sprzedaż niezwykła nieruchomość o powierzchni 4000 m²,...

  • Dla Developera Pruszków Plan Miejscowy wydane pozw

    Domaniewek

    • 6 854 400 zł cena
    • 21 420 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• ⭐⭐⭐⭐ Pod INWESTYCJĘ, 8369 m2, pod Kampinosem ⭐⭐⭐⭐

    Wyględy

    • 2 761 770 zł cena
    • 8 369 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjny teren składający się z 6 wydzielonych działek budowlanych o łącznej powierzchni 7006 m2 oraz wydzielonej drogi wewnętrznej, 1363 m2.Poszczególne działki ma...

  • Działka w idealnym punkcie komunikacyjnym!

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 795 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 978 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka z podziału!Świetnie skomunikowana działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością prowadzenia...

  • 1 / 2
    ⭐⭐⭐⭐⭐ SUPER - budowlana 1000m2 Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 409 500 zł cena
    • 1 241 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2, w miejscowości Wyględy, Gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w więks...

  • 1 / 2
    Atrakcyjna działka 1347m2, WYGLĘDY, Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 444 510 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Wyględy, Gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. Miejscowość...

  • Wólka Działka budowlana z MPZP 917m2
    1 / 2
    Wólka Działka budowlana z MPZP 917m2

    Wólka

    • 294 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o powierzchni 917 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 24,7 Dojazd do działki drogą ze służebnością...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 3 588 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 4 działki ( nr 196/4 - 196/7 ) o łącznej powierzchni 1426...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 999 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 999 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż działka nr.196/5 o powierzchni 1000m2 z pozwoleniem na...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 12 796 602 zł cena
    • 14 266 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 13 działek ( nr 196/4 - 196/17 ) o łącznej powierzchni 14...

  • Działka Duchnice gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Duchnice gm. Ożarów Mazowiecki

    Duchnice

    • 18 963 750 zł cena
    • 29 175 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 29 175 m2 zlokalizowana w Duchnicach, gm. Ożarów Mazowiecki; dobrze skomunikowana z wjazdem na węzeł S8 Konotopa, Pruszków. Przybliżone wymiary...

  • Działka Reguły gm. Michałowice
    1 / 8
    Działka Reguły gm. Michałowice

    Reguły

    • 2 200 000 zł cena
    • 1 833 m2 powierzchnia
    • 1 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1833 m2, zlokalizowana w Regułach. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Przystanek autobusowy 800 m, stacja WKD 1,3 km. Dobry dojazd do Al. Jerozolims...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 999 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 999 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 12 796 602 zł cena
    • 14 266 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 3 588 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Opacz-Kolonia ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    Opacz-Kolonia » ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    • 12 796 602 zł cena
    • 14 266 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 13 działek ( nr 196/4 - 194/17 ) o łącznej powierzchni 12...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 12 796 602 zł cena
    • 14 266 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Atrakcyjna działka 1347m2, WYGLĘDY, Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 444 510 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dla Developera Pruszków Plan Miejscowy wydane pozw

    Domaniewek

    • 6 854 400 zł cena
    • 21 420 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    ⭐⭐⭐⭐⭐ SUPER - budowlana 1000m2 Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 409 500 zł cena
    • 1 241 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Wólka gm. Leszno, .
    1 / 3
    Działka budowlana Wólka gm. Leszno, .

    Wólka

    • 1 715 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 490 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w wyjątkowej leśnej okolicy zadrzewiona o powierzchni 3500 m2. Powierzchnia zabudowy około 700m2. Media prąd przy działce, woda, gaz w drodze leśnej poprzecznej. D...

  • Działka budowlana Wiktorów gm. Leszno, .
    1 / 5
    Działka budowlana Wiktorów gm. Leszno, .

    Wiktorów

    • 550 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż położona w Wiktorowie w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, piękna zielona okolica, w pobliżu domy jednorodzinne wolnostojące. Działka o powierzchni 1598...