• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Tropiszów

(1)
  • Dom Tropiszów

    Tropiszów

    • 320 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DZIAŁKA Z BUDYNKIEM GOSPODARCZYM!!! Do sprzedaży oferuję nieruchomość położoną w miejscowości TROPISZÓW , gmina Igołomia-Wawrzeńczyce , powiat krakowski , usytuowaną na...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Niepołomice ul. Suszówka

    Niepołomice » ul. Suszówka

    • 1 350 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DEWELOPERA - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!! Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. mieszkalnej ok. 135m2 (...

  • Dom Pobiednik Wielki

    Pobiednik Wielki

    • 1 400 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 10 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wygodny dom wolnostojący zbudowany wg projektu Dom w lucernie 5. Wygodny dom oddany do użytku w 2020 roku. Ogrzewania gazowe podłogowe w całym budynku. Wykonany z dobrych mat...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Więckowice

    • 2 550 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 7
    Dom bliźniak

    Niepołomice

    • 865 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Biórków Mały

    • 949 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Niepołomice

    • 1 300 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 20
    Dom szeregowiec

    Niepołomice

    • 1 090 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 7 219 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Wawrzeńczyce

    • 280 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 21
    Dom wolnostojący

    Niepołomice

    • 1 298 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 9 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 9
    Dom bliźniak

    Krzysztoforzyce

    • 699 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 921 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Gwarant
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 11
    Dom szeregowiec

    Niepołomice

    • 740 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Prusy

    • 1 590 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 6 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS4 - Królewska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Kocmyrzów

    • 530 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 841 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wronin

    • 1 190 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PREMIUM ESTATES
    Biuro nieruchomości

  • Dom Niepołomice rynek pierwotny

    Niepołomice

    • 730 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM JEDNORODZINNY STAN SUROWY OTWARTY Przedmiotem sprzedaży jest budynek jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości NIEPOŁOMICE , powiat wi...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wysiołek Luborzycki

    • 730 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Luborzyca

    • 599 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS4 - Królewska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Kocmyrzów

    • 1 100 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wola Batorska ul.

    Wola Batorska

    • 1 239 900 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    GoldenWing oferuje na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom o powierzchni 133 m², położony na działce o powierzchni 10 arów w miejscowości Wola Batorska. Nieruchomość znajduje się w...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dojazdów

    • 1 490 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Igołomia

    • 335 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Niepołomice, Aleja Dębowa
    1 / 15
    Dom Niepołomice, Aleja Dębowa

    Niepołomice

    • 2 500 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 10 684 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Willa Dębowa - komfort, natura i gotowy biznes w sercu Niepołomic Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji...

  • Dom Rawałowice

    Rawałowice

    • 990 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przytulny dom z dużą działką i garażem | Rawałowice | gm. Kocmyrzów-Luborzyca Na sprzedaż przestronny, przytulny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m, położony w spokojnej...

  • Dom Niepołomice
    1 / 14
    Dom Niepołomice

    Niepołomice

    • 1 200 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjnie położony w cichej części miasta , niedaleko Puszczy Niepołomickiej . Idealny rozkład dla dwóch dużych rodzin . Konstrukcja budynku z bloczków steropianowych zalewanych...

  • Dom Pietrzejowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca
    1 / 9
    Dom Pietrzejowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca

    Pietrzejowice

    • 1 199 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 18 447 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Pietrzejowice - gmina Kocmyrzów - Luborzyca. Działka o powierzchni 37,41 ara w całości położona na terenie oznaczonym w MPZP jako M...

  • Dom Igołomia gm. Igołomia-Wawrzeńczyce
    Dom Igołomia gm. Igołomia-Wawrzeńczyce

    Igołomia

    • 1 480 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Nowoczesny dom premium, 180 m², 2018 r. dwa garaże, poddasze 90 m² , Igołomia - Kraków Dom który łączy przestrzeń, komfort i nowoczesne rozwiązania. Na sprzeda...

  • Sprzedam Nowy Dom Kocmyrzów-Luborzyca
    1 / 9
    Sprzedam Nowy Dom Kocmyrzów-Luborzyca

    Kocmyrzów

    • 539 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 4 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Nowoczesny dom w Pietrzejowicach, gm. Kocmyrzów-Luborzyca Stan surowy otwarty | działka 6 ar...

  • Dom Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca, Rozrywkowa
    1 / 15
    Dom Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca, Rozrywkowa

    Krzysztoforzyce

    • 930 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Jasny, energooszczędny dom z południowym ogrodem | 3 miejsca parkingowe | 15 min do Placu Centralnego Krzysztoforzyce | 102 m² | | 930 000 zł Dom - 102 m² funkcjonaln...

  • Na granicy Krakowa, fajna działka , stan idealny

    Krzysztoforzyce

    • 885 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 8 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjny segment z dużym ogródkiem oraz 3 miejscami parkingowymi przed domem. Położony na kameralnym osiedlu w Krzysztoforzycach.Inwestycja oddana do użytkowania w...

  • DOM PO TERMOMODERNIZACJI
    1 / 16
    DOM PO TERMOMODERNIZACJI

    Łyszkowice

    • 680 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM PO TERMOMODERNIZACJI Z ZABUDOWĄ GOSPODARCZĄ | ŁYSZKOWICE | BLISKO KRAKOWA WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM DOM + BUDYNKI GOSPODARCZE Zapraszam do zapoznania się z ofertą...