• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Wieliczką

(363)
  • Kupię dom wolno stojący w Krakowie

    Kraków

    • 2 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Kupię dom wolno stojący w Krakowie 150-200 m2. Budżet do 2,5,-mln.zł. tel.[tel] [email]

  • Dom Kraków Kraków-Podgórze, Kraków-Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 11 900 000 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 12 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż 2/3 udziału w kamienicy z lat 30. nowoczesna konstrukcja architektoniczna, bez zadłużeń i wad prawnych. W dobrym stanie technicznym, czterokondygnacyjna, ogrzewanie z MPEC...

  • zakupię

    Kraków

    • 200 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    zakupię domek do generalnego remontu Kraków lub powiat krakowski

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom drewniany do remontu na działce w Zakrzowie.

    Zakrzów

    • 99 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 2 475 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa cena. Dom wolnostojący z drewna do remontu na działce 3780 m kw obsadzonej drzewami owocowymi jabłoniami w Zakrzowie gm. Łaziska pow. Opole Lubelskie .Dom:-powierzchnia użytko...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Brzeźnica

    • 1 195 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 6 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Czernichów

    • 1 390 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Wysoka

    • 295 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Paszkówka

    • 599 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Czernichów

    • 750 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Marcyporęba

    • 359 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Przytkowice

    • 1 395 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 5 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Czernichów

    • 850 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Czernichów

    • 899 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Czernichów

    • 750 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 5 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wysoka

    • 870 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Nowe Dwory

    • 899 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 4 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Leśnica

    Leśnica

    • 1 950 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TATRZAŃSKI DWÓR Duża REPREZENTACYJNA rezydencja około 600m2 w stanie surowym otwartym. PRZEZNACZENIE : dom dla dużej rodziny albo pensjonat z apartamentami, a może DOM WESELN...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wysoka

    • 539 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Skawinki » ul. Źródlana

    • 1 050 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż gospodarstwo rolne w Jastrzębi
    1 / 16
    Na sprzedaż gospodarstwo rolne w Jastrzębi

    Jastrzębia

    • 270 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trafia gospodarstwo rolne w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z domem około 70m2 w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią....

  • Na sprzedaż dom w Jastrzębi z działką
    1 / 16
    Na sprzedaż dom w Jastrzębi z działką

    Jastrzębia

    • 199 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom około 70 m2 w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z działką 20 arową. Dom w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią. Dom s...

  • Dom mieszkalno-usługowy do generalnego remontu
    1 / 16
    Dom mieszkalno-usługowy do generalnego remontu

    Brzeźnica

    • 375 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 2 233 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MARTA ZAJDA-CZUBCZYŃSKA Agent prowadzący [tel] Dom do generalnego remontu z lat 1960-1965, o powierzchni 168 m2, położony na działce o nr 19/30 o powierzchni 8,46 ara w miejscowoś...

  • Jastrzębia Dom na sprzedaż 70 m² | działka 700 m²
    1 / 16
    Jastrzębia Dom na sprzedaż 70 m² | działka 700 m²

    Jastrzębia

    • 809 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom z ogrodem – 70 m² | Jastrzębia, gm. Ciężkowice Cena: 809 000 zł Na sprzedaż nowy, niezamieszkały dom jednorodzinny o powierzchni ok. 70 m², usytuowany na działce 700 m² w...

  • Dom jednorodziny z wiatą w otoczeniu lasu i potoku
    1 / 7
    Dom jednorodziny z wiatą w otoczeniu lasu i potoku

    Leśnica

    • 1 459 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 10 203 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY W OTOCZENIU LASU I POTOKU – LEŚNICA DOM WOLNOSTOJĄCY | FOTOWOLTAIKA | WIATA NA SAMOCHODY DZIAŁKA 1529 m² | CISZA I PRYWATNOŚĆ LEŚNICA, UL. ŁOSIE 6A | GMINA BUKOW...

  • Nowoczesny dom z dużą działką 20 min od Skawiny

    Kossowa

    • 1 199 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cena: 1 199 000 PLN (do negocjacji)Szukasz domu, w którym Twoja rodzina naprawdę odpocznie – z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Krakowa?Ten wolnost...

  • Dom Nowe Dwory gm. Brzeźnica
    1 / 13
    Dom Nowe Dwory gm. Brzeźnica

    Nowe Dwory

    • 679 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny położony w bardzo dobrej lokalizacji w Nowych Dworach, bezpośrednio przy drodze powiatowej. Dom o powierzchni netto ok. 160 mkw, rozlo...

  • Dom Paszkówka gm. Brzeźnica
    1 / 12
    Dom Paszkówka gm. Brzeźnica

    Paszkówka

    • 2 500 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność przedstawić wyjątkowy parterowy dom o powierzchni 250,90 m2, którego bryła nawiązuje do tradycyjnej architektury dworku polskiego. Dom wyróżnia się stylowym i uni...

  • Działka z warunkami zabudowy
    1 / 14
    Działka z warunkami zabudowy

    Jastrzębia

    • 250 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy ( dom do rozbiórki ) cena do negocjacji

  • Dom Lanckorona
    1 / 12
    Dom Lanckorona

    Lanckorona

    • 249 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek mieszkalny położony na działce o powierzchni 11,99 ara zlokalizowany w Lanckoronie przy ul. Paleckiej. Budynek z lat 40-tych XX wieku, nadający się do remontu....

  • Dom Brzeżnica gm. Brzeźnica Paszkówka, Paszkówka, Leśna
    1 / 15
    Dom Brzeżnica gm. Brzeźnica Paszkówka, Paszkówka, Leśna

    Brzeźnica

    • 600 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaprezentować NOWOŚĆ w ofercie sprzedaży - wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w okolicach Skawin y w miejscowości Paszkówka. Dom o powierzchni 146,5 m...

  • Dom Brzeżnica gm. Brzeźnica Paszkówka, Paszkówka, Leśna
    1 / 9
    Dom Brzeżnica gm. Brzeźnica Paszkówka, Paszkówka, Leśna

    Brzeźnica

    • 895 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Marcyporęba gm. Brzeźnica, św. Marcina
    1 / 15
    Dom Marcyporęba gm. Brzeźnica, św. Marcina

    Marcyporęba

    • 990 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 5 184 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Marcyporęba - Brzeźnica. Prezentowany dom jest gotowy do z...

  • Dom Leńcze gm. Kalwaria Zebrzydowska
    Dom Leńcze gm. Kalwaria Zebrzydowska

    Leńcze

    • 990 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom w spokojnej okolicy na sprzedaż! Przedstawiamy duży dom położony na działce o powierzchni 29,14 ara zlokalizowany w Leńczach, gm. Kalwaria Zebrzydowska. Budynek po...