• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Wieliczką

(363)
  • Dom Kraków Podgórze, Podgórze ul. Dąbrowskiego

    Kraków » Podgórze » ul. Dąbrowskiego

    • 5 500 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 22 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    WILLA o powierzchni 240 m2 ( w gminnej ewidencji zabytków ) , zlokalizowana w rejonie ul. Dąbrowskiego w Starym Podgórzu w bliskości fabryki Schindlera.10 pokoi , 2 łazienki z WC...

  • Dom Mogilany ul. Mogilańska

    Mogilany » ul. Mogilańska

    • 1 050 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 8 140 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM W STANIE DEWELOPERSKIM , NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE . Ekonomiczny , w cichej i spokojnej okolicy w południowej, słonecznej części Mogilan z widokiem na góry. Dom wybudowany z wyso...

  • Dom Dąbrowa

    Dąbrowa

    • 455 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest dom w surowym stanie w pięknej miejscowości Dąbrowa gmina Chełmiec. Budowa rozpoczęta w 2021 roku na działce 11ar. Dom wolnostojący zbudowany z pusta...

  • Dom Kraków Nowa Huta, Mistrzejowice ul. Korfantego Wojciecha

    Kraków » Nowa Huta » ul. Korfantego

    • 3 600 000 zł cena
    • 355 m2 powierzchnia
    • 10 141 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    MISTRZEJOWICE , DUŻY DOM - [i] LOKAL KOMERCYJNY + 3 MIESZKANIA [/i] Okolice ulicy Wojciecha Korfantego.Układ pomieszczeń na kilku kondygnacjach pozwala na wykorzystanie w celach...

  • 1 / 2
    Dom Kraków Śródmieście, Olsza ul. Mieszka I

    Kraków » ul. Mieszka I

    • 2 800 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 25 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dwukondygnacyjny, podpiwniczony, dwie kondygnacje mieszkalne z balkonami. Na każdym piętrze mieszkalnym znajduja się 2 pokoje, łazienka, kuchnia ( możliwość adaptacji na pokój )...

  • Dom Kraków Krowodrza, Bronowice ul. Pasternik

    Kraków » Krowodrza » ul. Pasternik

    • 4 700 000 zł cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 7 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    PONAD 600 m kw na ponad 14 arowej działce. PARTER : wiatrołap, korytarz, łazienka, spiżarnia , kuchnia, salon, pokój PIĘTRO :korytarz, 6 pokoi , 2 łazienki, garderoba, pomieszcz...

  • Dom Kraków Stare Miasto ul. Garncarska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Garncarska

    • 33 000 000 zł cena
    • 734 m2 powierzchnia
    • 44 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    STARE MIASTO 9 lokali mieszkalnych położonych w kamienicy w prestiżowej lokalizacji w rejonie ulicy Garncarskiej o powierzchni calkowitej 734 m2 oraz 300 m2 strychu do adaptacji....

  • Dom Kraków Podgórze, Bieżanów ul. Mała Góra

    Kraków » Podgórze » ul. Mała Góra

    • 2 200 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BIEŻANÓW, WOLNOSTOJĄCY DOM DWURODZINNY POSADOWIONY W OTOCZENIU BUJNEJ ZIELENI, NA DZIAŁCE 9,81 ara .WNĘTRZA PO GENERALNYM REMONCIE Duży 2,3 - rodzinny dom, 12 pokoi !! Możliwe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kraków Krowodrza, Wola Justowska ul. Emaus

    Kraków » Krowodrza » ul. Emaus

    • 4 800 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 15 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W rejonie ul. Emaus . 6 niezależnych mieszkań po 3 na każdym pietrze . Taras, balkon , OGRÓD ZIMOWY o powierzchni ok 65m2, .Wszystkie media prąd, woda, co są oddzielnie opomiaro...

  • Duży dom dla rodziny lub dla firmy Bez Prowizji

    Kraków

    • 2 850 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania ekskluzywny, duży dom w Sidzinie, 400 m 2 powierzchni użytkowej, dla najbardziej wymagającego klienta. Wielkim atutem tej posiadłości są 3 odrębne wejścia, może w ni...

  • 1 / 2
    Pozwolenie na rozbudowę Starego Młynu

    Kraków

    • 2 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję wyjątkową ofertę sprzedaży działki z pozwoleniem na budowę i robudowę Starego Młynu. o powierzchni3900 m2. położonej w Krakowie - Bronowice / Mydlniki, w otoczeniu starodrz...

  • Nowy dom 118m2 z poddaszem, na zamkniętym osiedlu, zielona okolic...

    Kraków

    • 649 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Przedstawiamy nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, w malowniczej okolicy rzeki Wilga. Inwestycja znajduje się tuż za granicą administracyjną Krakowa w o...

  • Na granicy Krakowa, fajna działka , stan idealny

    Krzysztoforzyce

    • 885 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 8 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjny segment z dużym ogródkiem oraz 3 miejscami parkingowymi przed domem. Położony na kameralnym osiedlu w Krzysztoforzycach.Inwestycja oddana do użytkowania w...

  • Dom Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki

    • 1 160 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części południowego Krakowa w okolicy ul. W Łukasińskiego . To propozycja dla osób, które szukają prz...

  • Dom Łazany

    Łazany

    • 520 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 3 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesna połowa bliźniaka - Łazany, gm. Biskupice | działka 579 m² | projekt Archon Na sprzedaż połowa bliźniaka realizowana według cenionego projektu Dom w Riveac...

  • Dom Bosutów gm. Zielonki Boleń
    Dom Bosutów gm. Zielonki Boleń

    Bosutów

    • 1 449 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Nowoczesny dom w gminie Zielonki - Gotowy do odbioru | Bez PCC | Wysoki Standard Lokalizacja: Bosutów-Boleń (tylko 4 km od Krakowa) Powierzchnia: 143 m² użytkowej (1...

  • Dom Kraków Tyniec, Tyniec, Podgórki Tynieckie
    Dom Kraków Tyniec, Tyniec, Podgórki Tynieckie

    Kraków

    • 1 550 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 15 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | NOWE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - PODGÓRKI TYNIECKIE, KRAKÓW Stan wykończony | 202,10 m² | do wyboru 2 segmenty | od 15 000 zł/m² Nowoczesny dom...

  • Dom Niepołomice Boryczów, Oficerska
    Dom Niepołomice Boryczów, Oficerska

    Niepołomice

    • 829 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | NIEPOŁOMICE - OSIEDLE BORYCZÓW - UL. OFICERSKA - SZEREGÓWKA - OGRÓD - MIEJSCE PARKINGOWE LOKALIZACJA: Oddalona od Krakowa o niecałe 25 km miejscowość kojarzona z Pusz...

  • Wynajem
    Wynajem

    Zielonki

    • 1 500 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Wynajmę 5 pokoi w budynku położonym w Zielonkach .Pokoje 2-osobowe część wspólna salon , ogród zimowy ,ogród ,pralnia ,pomieszczenie gospodarcze ,parking

  • Dom Kraków Krowodrza, Azory, Wysockiego
    Dom Kraków Krowodrza, Azory, Wysockiego

    Kraków

    • 3 000 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AZORY , okolice ul. Ehrenberga ,DOM W CICHEJ , SPOKOJNEJ OKOLICY W BLISKOŚCI PARKU. DWA TRZYPOKOJOWE MIESZKANIA I LOKAL USŁUGOWY 50 M2 Z OSOBNYM WEJŚCIEM. KAŻDE MIESZKANIE Z OSOBNĄ...