• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Rudą Śląską

(145)
  • Sprzedam dom jednorodzinny w Nieborowicach

    Nieborowice

    • 1 200 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 6 704 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny wybudowany 2014r. Dom jest przestronny i wygodny. Parter o powierzchni 100 m2 składa się z hallu z klatką schodową, salonu około 35 m połączonego z kuchn...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tarnowskie Góry

    • 975 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 8 058 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tarnowskie Góry

    • 789 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 7 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tarnowskie Góry

    • 699 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 3 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zabrze

    • 990 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Gliwice
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Toporowice

    • 1 080 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 6 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Najdziszów

    • 579 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 3
    Dom wolnostojący

    Najdziszów

    • 569 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 617 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Najdziszów

    • 569 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 903 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Jejkowice

    • 440 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFOMARK
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Bycina

    • 758 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Malinowice

    • 790 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Przegędza

    • 1 090 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 033 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • !!! DOMY WYSOKICH LOTÓW !!!
    1 / 20
    !!! DOMY WYSOKICH LOTÓW !!!

    Myszkowice

    • 2 498 360 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 8 008 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jejkowice rynek pierwotny

    Jejkowice

    • 579 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 5 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    [i] Jeżeli szukasz nowych domów w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej dzielnicy Rybnika to zapoznaj się z tą ofertą. [/i]Na sprzedaż nowe domy w Jejkowicach. Budynki...

  • Dom na sprzedaż, 4 sypialnie, Riviera del Sol

    Boguchwałowice

    • 1 943 550 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 12 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż, 4 sypialnie, Riviera del SolTen nowoczesny i jasny bliźniak z 4 sypialniami i solarium na dachu znajduje się w kompleksie Las Lomas de Riviera Club na Riviera del...

  • Dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem .
    1 / 16
    Dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem .

    Książenice

    • 4 600 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 30 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem -Idealne miejsce do życia i biznesu . Oferujemy wyjątkową nieruchomość łączącą komfortowe warunki mieszkalne z doskonałymi moż...

  • Dom, Mierzęcice, całkowita 312m², gotowy do zamieszkania, duża dz...

    Mierzęcice

    • 1 250 000 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 4 007 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom, Mierzęcice (Nowa Wieś), całkowita 312m² gotowy do zamieszkania Informacje szczegółowe • Dostępne od: 3 miesiące • Pow. działki: 1419m² • Powierzchnia całkowita: 311 • P...

  • Dom Strzyżowice

    Strzyżowice

    • 799 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 4 367 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 2-rodzinny o powierzchni użytkowej 183m2 położony na działce 1913m2. Miejscowość Strzyżowice gmina Psary, bardzo dobra lokalizacja. Dom wybudowany w latach 70-tych ub wieku,...

  • Dom Rudziniec

    Rudziniec

    • 580 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom położony w malowniczej wsi Rudziniec, idealny dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Dom usytuowany jest w otoczeniu pięknych pól oraz...

  • Domy jednorodzinne 120m2 z garażem, działka 800m2
    1 / 8
    Domy jednorodzinne 120m2 z garażem, działka 800m2

    Mierzęcice

    • 550 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 4 622 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta bezpośrednia od właściciela – bez pośredników Do sprzedaży dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym oraz garażem jednostanowiskowym w stanie surowym otwartym o powierzchni uż...

  • Dom Góra Siewierska

    Góra Siewierska

    • 390 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 3 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Góra Siewierska, parterowy dom o powierzchni ok 108m2 postawiony na działce ok 864m2. Dom z lat 60-tych zbudowany z cegły i kamienia, dach płaski betonowy kryty papą. Parterowy c...

  • Dom Psary

    Psary

    • 320 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Psary. Na sprzedaż dom wolnostojący do kapitalnego remontu z możliwością jego rozbudowy. Powierzchnia domu 62m2, pokój kuchnia i łazienka oraz ganek. Dom wybudowany z cegły kryty...

  • Dom Myszkowice

    Myszkowice

    • 595 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 4 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie surowym zamkniętym usytuowany na osiedlu nowych domów jednorodzinnych w Myszkowicach gmina Bobrowniki. Budowa tego domu rozpoczęła się w 2020r. Ściany z porothermu, z...

  • Dom Sączów gm. Bobrowniki
    1 / 14
    Dom Sączów gm. Bobrowniki

    Sączów

    • 949 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 3 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 270 m2 usadowiony na pięknej widokowej...

  • Dom Czarków gm. Wielowieś
    1 / 11
    Dom Czarków gm. Wielowieś

    Czarków

    • 590 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 4 504 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 118,72 m2 usadowiony na działce 775 m2 w Czarkowie w pobliżu Tarnowskich Gór, Pyskowic oraz Gliwic....

  • Dom Jejkowice

    Jejkowice

    • 599 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 3 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa położona przy głównej ulicy w miejscowości Jejkowice - bardzo dobrej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Powierzchnia działki 11...

  • Strzyżowice dom 2-rodzinny, działka mieszk-usługowa
    1 / 16
    Strzyżowice dom 2-rodzinny, działka mieszk-usługowa

    Strzyżowice

    • 699 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Super inwestycja pod wynajem lub dla 2 rodzin, bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, szkoła, przychodnia, komunikacja miejska. Dom kostka wybudowana w latach 60-tych z cegły, da...

  • Dom z ogromnym potencjałem Kobiór!
    1 / 8
    Dom z ogromnym potencjałem Kobiór!

    Kobiór

    • 499 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 341 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeżeli szukacie miejsca w którym chcecie spędzić czas w bliskości z naturą z dala od zgiełku pracy, a zarazem z możliwością aktywnego korzystania z dobrodziejstwa natury – DOBRZE T...

  • NOWOCZESNE DOMY W OAZIE SPOKOJU
    1 / 8
    NOWOCZESNE DOMY W OAZIE SPOKOJU

    Preczów

    • 658 219 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 5 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Inwestycja 4jeziora położona jest w Preczowie, w gminie Psary. To spokojna okolica otoczona lasami, w której możesz cieszyć się zdrowym klimatem, a także korzystać z wielu miejsc r...

  • NOWOCZESNE DOMY W OAZIE SPOKOJU
    1 / 8
    NOWOCZESNE DOMY W OAZIE SPOKOJU

    Preczów

    • 746 152 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 6 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Preczów

    Preczów

    • 657 426 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa inwestycja w Preczowie Domy w stanie surowym zamkniętym bez instalacji z gotową elewacją. na tym etapie inwestycji mamy do wyboru 9 budynków, każdy o powierzchni użytkowej 1...

  • Dom Strzyżowice

    Strzyżowice

    • 690 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż budynek mieszkalny w Strzyżowicach w gminie Psary -może być wykorzystany inwestycyjnie np pod wynajem -działka częściowo jest usługowa, więc można prowadzić działalno...

  • Dom Myszkowice

    Myszkowice

    • 550 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Myszkowice gmina Bobrowniki, na sprzedaż dom w trakcie budowy. Budowa rozpoczęta w 2025r. Dom parterowy z garażem w bryle budynku budowany według projektu Combe odbicie lustrzan...

  • Dom Myszkowice

    Myszkowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z pełnym umeblowaniem, o wysokim standardzie, położony w miejscowości Myszkowice gmina Bobrowniki. Parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 130m2, postawiony na działce 1...