• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ruda Śląska +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Rudą Śląską

(145)
  • Dom Bytom, Piekarska
    1 / 6
    Dom Bytom, Piekarska

    Bytom

    • 1 270 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 2 268 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż klimatyczna kamienica inwestycyjna z 1910 roku położona przy ul. Piekarskiej 83 w Bytomiu. Budynek z 1910 roku, wybudowany z cegły, o łącznej powierzchni ok. 560 m², u...

  • Dom Gliwice Ostropa
    1 / 15
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 1 680 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny bliźniak w Gliwicach Ostropie - Twoje miejsce na spokój i wygodę! Wyobraź sobie dom, który łączy komfort z doskonałą lokalizacją. To właśnie oferuje nasz bliźniak o p...

  • Dom piętrowy z garażem
    1 / 9
    Dom piętrowy z garażem

    Tarnowskie Góry

    • 939 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Uwaga - Ostatni dom II Etapu BAJKOWE OSIEDLE - II Etap TĄPKOWICE - Ulica Kubusia Puchatka/Mikołaja Kopernika Projekt domu "KUBUŚ" z garażem w bryle budynku i działką o powierzch...

  • Dom Wojkowice, Stara
    1 / 15
    Dom Wojkowice, Stara

    Wojkowice

    • 539 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 3 328 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Polecamy do sprzedaży piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 127 m2, podpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni 480 m2 położony w Wojkowicach. Budynek wybudo...

  • Dom Świerklaniec, powiat tarnogórski, woj. śląskie
    1 / 14
    Dom Świerklaniec, powiat tarnogórski, woj. śląskie

    Świerklaniec

    • 759 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 120 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWOCZESNOŚĆ i KOMFORT na KAMERALNYM OSIEDLU w ŚWIERKLAŃCU Oto dom - świetne miejsce, wszędzie blisko - czego chcieć więcej. Doskonałe miejsce do zamieszkania, a być może i do pra...

  • Nowoczesny dom wolnostojący pod lasem-Pniowiec
    1 / 16
    Nowoczesny dom wolnostojący pod lasem-Pniowiec

    Tarnowskie Góry

    • 999 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 6 055 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom pod lasem, który zarabia na siebie energią ze słońca. Tarnowskie Góry – Pniowiec, ul. Świerkowa 1 to tutaj, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej i kojącej zieleni, po...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 77 230 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Gliwice

    Gliwice

    • 22 550 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Artura Leszczyńskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Dobieszowice gm. Bobrowniki,
    1 / 15
    Dom Dobieszowice gm. Bobrowniki,

    Dobieszowice

    • 799 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 074 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA  Tylko u nas! Prezentujemy Państwu przestronny oraz funkcjonalny dom wolnostojący znajdujący się w Dobieszowicach. Dom wykończony jest w wysokim standardzie ; znajduje s...

  • Dom Wojkowice Głowackiego oferta prywatna
    1 / 16
    Dom Wojkowice Głowackiego oferta prywatna

    Wojkowice

    • 810 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do sprzedania dom jednorodzinny z wyposażeniem. Na działce znajduje się ładny ogród i zaprojektowany na elewacji...

  • Dom Czeladź, Katowicka
    1 / 12
    Dom Czeladź, Katowicka

    Czeladź

    • 1 080 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 2 512 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kamienica o charakterze inwestycyjnym, położona w Czeladzi przy ul. Katowickiej 81. Budynek z 1906 roku, wybudowany z cegły, o łącznej powierzchni ok. 430 m², usytuowa...

  • Dom Katowice Brynów, Brynowska
    1 / 15
    Dom Katowice Brynów, Brynowska

    Katowice

    • 4 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Polecamy do wynajmu piętro w domu wolnostojącym o powierzchni 100 m2 położonego przy ulicy Brynowskiej w Katowicach - dzielnica Brynów, składające się z 3 przestronnych pokoi (z je...

  • Dom w zabudowie szeregowej - do wprowadzenia - oś. Leśne
    1 / 16
    Dom w zabudowie szeregowej - do wprowadzenia - oś. Leśne

    Łaziska Górne

    • 789 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 5 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy w Łaziskach Górnych na osiedlu Leśnym na działce o powierzchni 140 metrów kwadratowych. Dom w zabudowie szeregowej wybud...

  • 2025 Twój Dom, Twoje Marzenie – Świętochłowice.
    1 / 13
    2025 Twój Dom, Twoje Marzenie – Świętochłowice.

    Świętochłowice

    • 1 350 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 7 804 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OKAZJA ŻYCIA! Dom Marzeń w Zielonej Części Świętochłowic – Twoja Oaza Szczęścia! Wyobraź sobie miejsce, gdzie każdy dzień zaczyna się spokojem, a kończy szczęściem. Poranna kawa...

  • Dom Katowice, Obrońców Westerplatte
    1 / 14
    Dom Katowice, Obrońców Westerplatte

    Katowice

    • 2 300 000 zł cena
    • 418 m2 powierzchnia
    • 5 503 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty Wojciech Zając tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej kamienicy, 10 min od samego centrum Katowic. Kamienica z lokalem użytko...

  • Dom Tychy Czułów
    1 / 8
    Dom Tychy Czułów

    Tychy

    • 990 000 zł cena
    • 684 m2 powierzchnia
    • 1 448 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Duża, solidna nieruchomość z potencjałem, w bardzo dobrej lokalizacji, za okazyjną cenę, do szybkiej sprzedaży. Dom wolnostojący do własnej aranżacji, na ogrodzonej posesji w b...

  • Dom Gliwice Bojków
    1 / 15
    Dom Gliwice Bojków

    Gliwice

    • 1 649 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom marzeń z inteligentnym systemem Smart w Gliwicach Bojkowie. Na parterze tego funkcjonalnego,nowoczesnego bliźniaka z 2023 r./elementem wspólnym jest jedynie garaż/ znajdziesz...

  • Sprzedam dom modułowy, wakacyjny, rekreacyjny, letniskowy
    1 / 15
    Sprzedam dom modułowy, wakacyjny, rekreacyjny, letniskowy

    Gliwice

    • 29 990 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom modułowy dla 2 osób, całoroczny, ocieplony, klimatyzacja + ogrzewanie, wc plus mini kuchnia, taras. Transport HDS do 100 km gratis :) (tiny house, wakacyjny, rekreacy...

  • Rezydencja - Perła na Górnym Śląsku
    1 / 16
    Rezydencja - Perła na Górnym Śląsku

    Gliwice

    • 4 300 000 zł cena
    • 511 m2 powierzchnia
    • 8 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Unikatowa, perfekcyjna rezydencja w stylu secesji pruskiej, wystrój pałacowy. Rezydencja ma charakter willi przemysłowca z przełomu XIX i XX wieku. Budynek wybudowany w 2005 roku z...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 90 858 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż