• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Janki

(8)
  • Dom Janki ul.

    Janki

    • 15 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do wynajęcia elegancki, dopracowany w każdym detalu dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny), położony w spokojnej i uporządkowanej części Falent Nowych. To propozycja dla osób...

  • Dom Janki rynek pierwotny ul. Falencka

    Janki » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • Dom Janki rynek pierwotny ul. Falencka

    Janki » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Syndyk sprzeda udział w nieruchomości
    1 / 7
    Syndyk sprzeda udział w nieruchomości

    Janki

    • 32 850 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Dominik Gryz ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Udział 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Janki

    • 1 850 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 8 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Janki
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Janki

    • 2 590 000 zł cena
    • 432 m2 powierzchnia
    • 5 996 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Janki
    Biuro nieruchomości

  • Dom na działce o pow. 2601m2 Janki, Raszyn
    1 / 11
    Dom na działce o pow. 2601m2 Janki, Raszyn

    Janki

    • 2 590 000 zł cena
    • 432 m2 powierzchnia
    • 5 996 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home Ally
    Biuro nieruchomości

  • NOWY, w pełni wyposażony segment w Jankach
    1 / 20
    NOWY, w pełni wyposażony segment w Jankach

    Janki

    • 7 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    LOKUM Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Michałowice
    1 / 8
    Dom Michałowice

    Michałowice

    • 3 400 000 zł cena
    • 444 m2 powierzchnia
    • 7 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania wyjątkowo piękny dom usytuowany przy spokojnej ,kameralnej i cichej ulicy Michałowic. Powierzchnia domu to 440m2. Rok budowy 2005. Działka na której usadowiony je...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Michałowice

    • 7 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    OFERUJEMY do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132m2 zlokalizowany na 4-arowej działce w podkrakowskich Michałowicach, ok 15km od Rynku Głównego w Krakowie. Budyn...

  • Dom Michałowice rynek pierwotny

    Michałowice

    • 1 600 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa oferta domu / połączonego tylko ścianą garażu z garażem sąsiada/ [i] Nowoczesne rozwiązania [/i]Ogrzewanie podłogowe Drzwi antywłamaniowe i antywyważeniowe Rekuperac...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Michałowice-Wieś

    • 4 300 000 zł cena
    • 445 m2 powierzchnia
    • 9 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom Michałowice

    Michałowice

    • 7 300 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 21 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową rezydencję z przepięknym ogrodem położoną w centrum Michałowic Osiedle. Dom o powierzchni 340m2 dwukondygnacyjny przebudowany w latach 70". Na p...

  • Dom bliźniak
    1 / 9
    Dom bliźniak

    Michałowice

    • 2 290 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 12 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Michałowice

    • 1 880 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 5 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Michałowice

    • 1 849 900 zł cena
    • 273 m2 powierzchnia
    • 6 777 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Michałowice - Wieś , dom o pow. całkowitej246 m działka 538 m
    1 / 20
    Michałowice - Wieś , dom o pow. całkowitej246 m działka 538 m

    Michałowice-Wieś » ul. Wieś

    • 1 850 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 7 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA
    Biuro nieruchomości

  • Michałowice , dom o pow. całkowitej246 m działka 538 m
    1 / 20
    Michałowice , dom o pow. całkowitej246 m działka 538 m

    Michałowice

    • 1 850 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 7 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Magdalenka

    • 3 280 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 7 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Magdalenka

    • 6 500 000 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 7 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 12
    Dom bliźniak

    Michałowice-Wieś

    • 2 200 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 10 427 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Magdalenka

    • 4 200 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 5 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Śląskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak położony na pograniczu  z Magdalenką
    Bliźniak położony na pograniczu z Magdalenką

    Magdalenka

    • 1 415 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 9 013 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Hampton Home
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Michałowice

    • 2 295 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 16 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Magdalenka

    • 30 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Śląskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom z dużym ogrodem! Garaż 2 auta
    1 / 12
    Dom z dużym ogrodem! Garaż 2 auta

    Michałowice-Wieś

    • 2 450 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 9 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Welterhome Beata Weltrowska
    Biuro nieruchomości

  • Gotowy do odbioru!
    1 / 8
    Gotowy do odbioru!

    Michałowice

    • 1 850 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 9 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Welterhome Beata Weltrowska
    Biuro nieruchomości

  • Gotowy do odbioru !!! Rezerwacja
    1 / 15
    Gotowy do odbioru !!! Rezerwacja

    Michałowice

    • 1 850 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 9 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Welterhome Beata Weltrowska
    Biuro nieruchomości

  • Świetnie skomunikowany Dom - Rezerwacja
    1 / 20
    Świetnie skomunikowany Dom - Rezerwacja

    Michałowice

    • 1 785 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 11 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Welterhome Beata Weltrowska
    Biuro nieruchomości

  • Ekskluzywny dom z basenem w pięknym ogrodzie.

    Michałowice » ul. Kościuszki

    • 3 000 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolno stojący o oryginalnej architekturze posadowiony w pięknym ogrodzie. Posesja jest usytuowana w bocznej cichej ulicy. W sąsiedztwie wille i domy jednorodzinne. Dom składa s...

  • Duży dom idealny dla wielopokoleniowej rodziny

    Michałowice

    • 1 480 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W spokojnej dzielnicy willowej pół bliźniaka /500 m2/. Dom idealny dla wielopokoleniowej rodziny. Na parterze salon 32 m2, dwie sypialnie po 18 m2, kuchnia i łazienka. Na pierwszy...

  • Dom Michałowice

    Michałowice

    • 5 200 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 17 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość zlokalizowana w Michałowicach składająca się z dwóch budynków mieszkalnych oraz hali magazynowo - biurowej. Budynek I - powierzchnia 165m2 parterowy, zbudowany w 199...

  • Rezydencja w Starej Magdalence: Luksus, Prywatność
    1 / 15
    Rezydencja w Starej Magdalence: Luksus, Prywatność

    Magdalenka

    • 7 190 000 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 6 842 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Odkryj jedną z najbardziej imponujących posiadłości w prestiżowej Starej Magdalence. Ta unikatowa rezydencja o powierzchni ponad 1000m2, położona na najwyższym wzniesieniu w okolic...

  • Rezydencja z basenem – Stara Magdalenka
    1 / 13
    Rezydencja z basenem – Stara Magdalenka

    Magdalenka

    • 7 900 000 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 7 517 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu wyjątkową rezydencję w Starej Magdalence – prestiżowej, zielonej enklawie zaledwie kilkanaście minut od centrum Warszawy. To miejsce, w którym przestrzeń, luksus...

  • Przestronny dom wolnostojący 225m² w Magdalence
    1 / 15
    Przestronny dom wolnostojący 225m² w Magdalence

    Magdalenka

    • 2 900 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 12 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Murowany dom wolnostojący z 1980 roku w Magdalence to propozycja dla tych, którzy myślą o nieruchomości nie tylko jako miejscu do życia, ale też jako źródle stałego dochodu. Dwa w...

  • Dom Podolszyn gm. Lesznowola
    1 / 3
    Dom Podolszyn gm. Lesznowola

    Podolszyn

    • 1 290 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 5 - pokojowy bliźniak o pow. 155,9 m2 z garażem, zlokalizowany w Podolszynie w gm. Lesznowola. Dom w stanie deweloperskim , do wykończenia. Materiał konstrukcyj...

  • Michałowice | szybki dojazd do Krakowa !

    Michałowice » ul. Warszawka

    • 939 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 144 m², z dodatkową przestrzenią na strychu do samodzielnej adaptacji, co daje aż 264 m² całkowitej powi...

  • Dom Magdalenka ul. Sosnowa

    Magdalenka » ul. Sosnowa

    • 2 990 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 17 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości REVI HOME ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący, położony w najbardziej pożądanej, bajecznej części Magdalenki. Przy ulicy Sosnowej, wśród s...