• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Leszno

(1)
  • 1 / 3
    Dom Leszno gmina Leszno

    Leszno

    • 600 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość w miejscowości Leszno, gmina Leszno, powiat warszawsko-zachodni, przy Puszczy Kampinoskiej, przylegająca bezpośrednio do drogi wojewódzkiej nr.580, w miejscowym planie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 795 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Biuro Nieruchomości "Aspect" w Wyszkowie poleca na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, zlokalizowaną w miejscowości Now...

  • Rezydencja 570m2 pod lasem Kampinos
    1 / 15
    Rezydencja 570m2 pod lasem Kampinos

    Kampinos

    • 3 200 000 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 5 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Rezydencja położona w malowniczym otoczeniu Parku Kampinoskiego, zaledwie kilkanaście minut jazdy od centrum Warszawy. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, kontakt z natu...

  • Dom Wawrzyszew ul.

    Wawrzyszew

    • 1 200 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam przestronny, parterowy dom o pow. użytkowej 99,3 m2 na działce o pow. 1159 m2 w miejscowości Wawrzyszew, w gminie Błonie.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem po...

  • Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Kampinos ul. Partyzantów

    Kampinos » ul. Partyzantów

    • 800 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam parterowy dom jednorodzinny z 2010 r. z poddaszem użytkowym o łącznej pow. użytkowej 125,52 m2 na działce o pow. 718 m2 w Kampinosie.Dom jest murowany, niepodpiwniczony z...