• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na wynajem Łomianki

(3)
  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Łomianki

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Łomiankach 10 pokoi, Kwatery pracownicze

    Łomianki

    • 18 500 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do Wynajęcia Dom w Łomiankach o Powierzchni 290 m2 Bezpośrednio od Właściciela - Bez Prowizji Zapraszam do wynajęcia przestronnego domu o powierzchni 290 m2 w Łomiankach. Ta...

  • Szukam mieszkania lub domu
    Szukam mieszkania lub domu

    Łomianki

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Szukam mieszkania do 50 metrów ,2 pokoje kuchnia i łazienka,okolice Łomianek lub Łomianki z osobnym wejściem do budynku .kwota 3000zl z opłatami .

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Bezpośrednio,Nowe,5 pokoi/158m+ogród 450m

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Bezpośrednio wynajmę nowe,pierwszy raz wynajmowane-5 pokoi/148m+własny ogród 450m,3 łazienki,2 miejsca parkingowe naziemne,przyjazne zwierzakom, Michałów-Grabina ul.Borki 05-119 J...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Michałowice

    • 7 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    OFERUJEMY do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132m2 zlokalizowany na 4-arowej działce w podkrakowskich Michałowicach, ok 15km od Rynku Głównego w Krakowie. Budyn...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Warszawa » Ochota » ul. Ochota

    • 9 900 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W CENTRUM MIASTA DO WYNAJĘCIA NA CELE MIESZKALNE LUB BIURO Dom 200 m2, w pełni wyremontowany z ogrodem 400 m2 na osiedlu zamkniętym.Na parterze znajduje...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Warszawa » Ursynów » ul. Uhrocie

    • 9 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia od już na dłużej. W okazyjnej cenie 2000 Euro miesięcznie. Segment mieszkalny o powierzchni 250 m2, usytułowany na cichym osiedlu segmentów przy ulicy Tanecznej na War...

  • Szukam domu do wynajęcia 2000

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Szukam domu do wynajęcia 1800 plus opłaty Opieka nad domem i przy ogrodzie posiadam pracę stałą może być opalany węglem drewnem Gazem Mogę płacić tygodniowo dwutygodniową a kau...

  • Wyjątkowy dom na wynajem 245m2 Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 13 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Elegancki i słoneczny dom przy ulicy Aleksandrowskiej w Warszawie - Radość o powierzchni całkowitej 245 m2 znajduje się na działce o powierzchni 1084 m2 z ogrodem. Dom wykończon...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Warszawa » Mokotów » pl. Górny

    • 12 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    DOM NA CELE BIUROWE MOKOTÓW- PRZY METRZE BUDYNEK: Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 270m2 położony na działce o powierzchni 250m2. Wokół domu zadbany ogród od zac...

  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Dosin

    • 4 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Dom - Bliźniak - NOWY - nigdy nie wynajmowany !! Z wyposażeniem !! SKM tylko 7 minut !! Styl Glamour - 5 pokoi, powierzchnia 140m2, działka 450m2. Posiada garaż oraz dwa miejsca po...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Skubianka

    • 5 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości Interior
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Marki

    • 5 500 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    RE/MAX City
    Biuro nieruchomości

  • Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia
    1 / 11
    Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia

    Rynia

    • 50 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • gospodarstwo

    miejsce na imprezę kawalerska urodzinowa panieńskie itp. klimat nad Zalewem Zegrzyńskim sala myśliwska ognisko rożen ogród blisko sklep las woda żaglówki kajaki kontakt [tel]

  • Dom Warszawa Wilanów, Wilanów, Obornicka
    Dom Warszawa Wilanów, Wilanów, Obornicka

    Warszawa

    • 19 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajmu 1-piętrowy dom typu bliźniak, podpiwniczony z garażem i ogrodem, położony na Wilanowie Królewskim w cichej i bezpiecznej okolicy (w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu w Wil...

  • Wynajmę domek 60m2 Warszawa
    1 / 7
    Wynajmę domek 60m2 Warszawa

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Domek na działce o pow. 700m2 w podwórku - 2pokoje kuchnia i łazienka. Piękna cicha okolica w około las... Rembertów okolice basenu Wesolandia. Dojazd do centrum 15min kolejką lub...

  • Wynajmę
    1 / 4
    Wynajmę

    Jachranka

    • 2 700 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę domek z działką rekreacyjną do zamieszkania lub pobytu okazjonalnego. Drewniany domek składający się z poziomu parteru ( część dzienna,aneks kuchenny z oknem, sypialnia, ł...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Blizne Jasińskiego

    • 3 200 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Wilanów, Wilanów Niski, Biedronki
    1 / 15
    Dom Warszawa Wilanów, Wilanów Niski, Biedronki

    Warszawa

    • 25 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajmu przestronny dom, wykończony w wysokim standardzie, z garażem, piwnicą i 9-pokojami o pow. ok. 600 m2 położony na Wilanowie Niskim przy ul. Biedronki, położona zaledwie 1...

  • Piękny dom w Wilanowie na wynajem
    1 / 16
    Piękny dom w Wilanowie na wynajem

    Warszawa

    • 21 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy Państwu na wynajem przestronny dom  o powierzchni 350 m², położony w okolicach Placu Vogla na warszawskim Wilanowie. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji: piwnic...

  • Nowy segment, 4 sypialnie
    1 / 11
    Nowy segment, 4 sypialnie

    Warszawa

    • 8 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Z uwagi na trwające prace wykończeniowe - prezentowane zdjęcia są przykładowe. Do wynajęcia środkowy segment o łącznej powierzchni 153,28 m2 położony w Starej Miłosnej w okolicy...

  • Aby wynając 150m Warszawa Grochów Centrum
    1 / 3
    Aby wynając 150m Warszawa Grochów Centrum

    Warszawa

    • 70 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • kamienica

    Do wynajecia po remoncie i adaptacji. Chetnie na firme biuro wystawiam fakture vat .

  • ✅Zobacz>>>Przestronny dom w Legionowie✅
    1 / 14
    ✅Zobacz>>>Przestronny dom w Legionowie✅

    Legionowo

    • 6 200 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przestronny dom w świetnej lokalizacji w Legionowie. Do wynajęcia dom o powierzchni 114 m2 z ogródkiem. Nowoczesny, trójkondygnacyjny budynek znajduje się w środkowej części zabudo...

  • Dom blisko st. metra Wilanowska
    1 / 14
    Dom blisko st. metra Wilanowska

    Warszawa

    • 32 000 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przepiękny dom, idealnie nadający się na zamieszkanie, jak też na prowadzenie działalności, zlokalizowany blisko stacji metra Wilanowska. Budynek o pow. 488,5 m2 w stylu secesyjnym...

  • Dom Warszawa Wilanów
    1 / 7
    Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 20 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Kontakt telefoniczny: [tel] Do wynajęcia Willa wolnostojąca o powierzchni 450 m2 w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy, w dzielnicy Wilanów. Bardzo wysoki standard wykończeni...

  • Włochy Okęcie jednorodzinny dla rodziny lub firmy
    1 / 16
    Włochy Okęcie jednorodzinny dla rodziny lub firmy

    Warszawa

    • 15 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    DO WYNAJĘCIA DOM JEDNORODZINNY w pobliżu lotniska Nieruchomość do zamieszkania dla rodziny lub na siedzibę firmy (cel mieszkaniowy) Powierzchnia domu 200 m2 po 100 m2 na parterze...

  • Nowoczesny dom w Wawrze z 7 pokojami, 2 łazienki, garaż
    Nowoczesny dom w Wawrze z 7 pokojami, 2 łazienki, garaż

    Warszawa

    • 9 500 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Oferuję do wynajęcia przestronny, 2-kondygnacyjny dom położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Wał Miedzeszyński 608 w Warszawie /nieruchomość dostępna od 1 Maja 2026/...

  • Dom na Saskiej Kępie na biuro, 6 pomieszczeń
    1 / 9
    Dom na Saskiej Kępie na biuro, 6 pomieszczeń

    Warszawa

    • 12 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wielokondygnacyjny budynek w cichej i spokojnej okolicy, z dużym potencjałem aranżacyjnym. Świetna lokalizacja, idealna do adaptacji na cele mieszkalne lub biurowe. ROZKŁAD POMIES...

  • Dom Warszawa gm. Targówek Targówek, Oliwska
    Dom Warszawa gm. Targówek Targówek, Oliwska

    Warszawa

    • 9 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu, zlokalizowany na warszawskim Targówku przy ul. Oliwskiej.  Do...

  • Do wynajęcia segment na Saskiej Kępie
    1 / 12
    Do wynajęcia segment na Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 19 950 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    **Saska Kępa** Nowoczesne wnętrze*Prestiżowa okolica** Do wynajęcia nowocześnie wykończony segment na Saskiej Kępie, prestiżowa lokalizacja. Rozkład domu o pow. 280 m2: PARTER *...

  • Prestigious Location&Neighberhood&Modern House
    1 / 16
    Prestigious Location&Neighberhood&Modern House

    Warszawa

    • 19 000 zł cena
    • 362 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej na Wilanowie. Powierzchnia każdej części domu wynosi 360m. Jest to budynek nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymagającego klient...

  • Dom 7 pokoi, 2 ms postojowe, garaż, ogród, dla rodziny/biura
    1 / 16
    Dom 7 pokoi, 2 ms postojowe, garaż, ogród, dla rodziny/biura

    Warszawa

    • 9 500 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Do wynajęcia przestronny, 2-kondygnacyjny dom 228 m² położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie w 2022 roku. Idealna propozycja zarów...

  • WYNAJMĘ Dom w zabudowie bliźniaczej - BEZPOŚREDNIO
    1 / 16
    WYNAJMĘ Dom w zabudowie bliźniaczej - BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 8 900 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę bezpośrednio dom w zabudowie bliźniaczej. Dom gotowy do wprowadzenia, odświeżony. Parter to: salon z dużym aneksem kuchennym, osobny pokój np. na biuro, łazienka z prysznic...