• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Wołominem

(202)
  • Dom Okuniew rynek pierwotny

    Okuniew

    • 1 340 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 8 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż nowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 154,12m2 umiejscowione na działach o pow.od 600 m2 do 693m2. Lokalizacja: Okuniew gm.Halin...

  • Dom obora stodoła siedlisko ok 1ha Mostówka
    1 / 8
    Dom obora stodoła siedlisko ok 1ha Mostówka

    Mostówka

    • 1 290 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 290 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Typ oferty: działka rolna z zabudową dom 3 pokoje, łazienka, kotłownia, strych stodoła murowana 200m2 Kuchnia letnia, dwa garaże i wiata Solidna piwniczka murowana z dwoma pomieszc...

  • Dom w stylu dworku polskiego z ogrodem i garażem
    1 / 16
    Dom w stylu dworku polskiego z ogrodem i garażem

    Zielonka

    • 4 900 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 20 503 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż niepowtarzalny dom w Zielonce z 1994 roku wraz z umeblowaniem urządzony w stylu klasycznym. W części mieszkalnej dwie sypialnie, salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, ł...

  • Dom Zakręt ul. Ciekawa

    Zakręt » ul. Ciekawa

    • 1 250 000 zł cena
    • 313 m2 powierzchnia
    • 3 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą nieruchomość nomen, omen na ulicy Ciekawej w Zakręcie. Dom budowany był w latach 80 i miał być przebudowywany 11 lat temu - są pozwolenia oraz proje...

  • Dom Sulejówek

    Sulejówek

    • 2 150 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 9 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyjątkowa oferta - Twój wymarzony dom w doskonałej lokalizacji! Marzysz o przestronnym, komfortowym domu, który zapewni Ci spokój i wygodę, a jednocześ...

  • Dom Sulejówek

    Sulejówek

    • 1 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do wynajęcia mały domek wolno stojący o pow.20m2 zlokalizowany w urokliwej części Sulejówka (Szkopówka). Domek zlokalizowany jest na posesji właściciela, posiada nieza...

  • Dom Sulejówek

    Sulejówek

    • 1 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy dom o wysokim standardzie wykończenia w zabudowie bliźniaczej o pow.użytkowej 120m2 położony w Sulejówku. Wnętrza w stylu glamour zaprojektowane i wykonane z najwyższej...

  • Dom 3 pokoje działka 1500m pod lasem Tłuszcz
    1 / 6
    Dom 3 pokoje działka 1500m pod lasem Tłuszcz

    Tłuszcz

    • 949 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Typ oferty: dom wolnostojący o powierzchni 150m2 garaż i działka 1500m Tłuszcz ul Zaściankowa/Nowa pełna dokumentacja, działka po podziale Cena: 949 000zł Rynek: wtórny rok budowy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • segment106,53m2 +ogródek+2miejsca parkingowe3pietra super
    1 / 9
    segment106,53m2 +ogródek+2miejsca parkingowe3pietra super

    Marki

    • 1 250 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 11 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Sprzedam bezpośrednio bez obciążeń segment środkowy 106,53m2+ogródek+2 miejsca parkingowe na kameralnym osiedlu 2 budynków na ul.Jasińskiego 14A centrum Marek/k Warszawy stan devel...

  • Dom Nowy Konik

    Nowy Konik

    • 950 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na sprzedaż Nowy Konik, ul. Płocka | bliźniak 118,5 m | działka 400 m | stan deweloperski Na sprzedaż oferujemy połówkę bliźniaka o powierzchni 118,5 m, położoną w miejscowo...

  • Dom dwa mieszkania działka 550m Zielonka Warszawa
    1 / 15
    Dom dwa mieszkania działka 550m Zielonka Warszawa

    Zielonka

    • 1 049 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja Zielonka Bankowa pow wołomiński Dom wolnostojący z dwoma osobnymi mieszkaniami oraz garaż i pomieszczenia gospodarcze ok 100m2 na działce 550m powierzchnia domu ok 20...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 755 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bez prowizji! Dom energooszczędny, rezerwat Dębina

    Ostrówek

    • 995 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam bezpośrednio energooszczędny dom dwukondygnacyjny, oddany do użytku w 2020 roku. · zakup bez prowizji · dom w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Dębina · niska zabudo...

  • Dom w Markach, z mozliwoscia dwóch mieszkań dwupokoleniowych
    1 / 6
    Dom w Markach, z mozliwoscia dwóch mieszkań dwupokoleniowych

    Marki

    • 1 970 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 12 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 160m2 ulokowany na działce zadbanej i ogrodzonej o pow. ok. 917m2. W miłym i wygodnym otoczeniu ul. Księżycowej, w części Marek zwanej Zielen...

  • 5 pokojowy bliźniak - Sulejówek
    5 pokojowy bliźniak - Sulejówek

    Sulejówek

    • 1 699 999 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 10 898 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Tłuszcz Dzięcioły

    Tłuszcz

    • 1 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Wyjątkowy dom na dużej działce w malowniczej okolicy - blisko natury i świetnej komunikacji! Marzysz o komfortowym domu z przestronnym ogrodem, gdzie spokój natury...

  • Atrakcyjny Dom Wolnostojący, 6pok., Sulejówek

    Sulejówek » ul. Niepodległości

    • 2 790 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 10 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy na dobrze zagospodarowanej działce w mal...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Ruda

    • 600 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 780 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Marki

    • 1 915 000 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 7 691 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości