• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Świątnikami Górnymi

(340)
  • Syndyk sprzeda dom wolnostojący (dwa udziały 1/2)
    1 / 13
    Syndyk sprzeda dom wolnostojący (dwa udziały 1/2)

    Gaj

    • 963 250 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 4 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Alerion spółka z o.o. – Syndyk masy upadłości Magdaleny Majorczyk – osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej; Przemysława Majorczyka – osoby fizycznej nie prowadzą...

  • Dom Sułków gm. Wieliczka,
    Dom Sułków gm. Wieliczka,

    Sułków

    • 1 690 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą, ogrodem pełnym zieleni i miejscem na rodzinne życie - Sułków /REZERWACJA/ Wyobraź sobie poranki z kawą w ogrodzie, gdzie śpiew ptaków zastępuje miejski zgiełk. Wieczo...

  • Dom Ochojno gm. Świątniki Górne, Słowiańska
    Dom Ochojno gm. Świątniki Górne, Słowiańska

    Ochojno

    • 2 350 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom wolnostojący z dużą działką | Ochojno | 197,24 m² | nowoczesne rozwiązania energetyczne Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować komfort...

  • Dom z ogrodem, garaż, Kraków, ul. Rutkowskiego
    Dom z ogrodem, garaż, Kraków, ul. Rutkowskiego

    Kraków

    • 1 800 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom 300 m2, działka 566m2. Nieruchomość mieści się przy ul. Maksymiliana Rutkowskiego , która charakteryzuje się kameralną zabudową jednorodzinną. Dom w st...

  • Dom Liszki
    Dom Liszki

    Liszki

    • 899 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domy w zabudowie bliźniaczej z dużymi ogrodami ul. Św. Jana Pawła II w Liszkach koło Krakowa. Marzysz o własnym domu, w którym masz przestrzeń, ciszę i ogród tylko dla siebie ale n...

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Myślenice

    • 935 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Tomaszkowice

    • 950 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Wołowice

    • 1 049 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 5 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Biskupice

    • 880 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Liszki

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Liszki

    • 950 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Biskupice

    • 850 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie - Grabówki k. Wieliczki Wyobraź sobie poranki przy wspólnym śniadaniu w jasnym salonie, dzieci biegające beztrosko po ogr...

  • Dom Leńcze gm. Kalwaria Zebrzydowska
    Dom Leńcze gm. Kalwaria Zebrzydowska

    Leńcze

    • 990 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom w spokojnej okolicy na sprzedaż! Przedstawiamy duży dom położony na działce o powierzchni 29,14 ara zlokalizowany w Leńczach, gm. Kalwaria Zebrzydowska. Budynek po...

  • Dom Cholerzyn gm. Liszki,
    Dom Cholerzyn gm. Liszki,

    Cholerzyn

    • 1 099 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 6 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom WOLNOSTOJĄCY z dużym potencjałem, położony w malowniczej miejscowości Cholerzyn, zaledwie kilka kilometrów od Krakowa i niedaleko Zalewu Kryspinów. Nier...

  • Dom Cholerzyn rynek pierwotny

    Cholerzyn

    • 1 170 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BUDYNKI PO ODBIORACH Nowoczesny dom z rynku pierwotnego w zielonej, spokojnej okolicy - idealny dla rodziny. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny (lokal mieszkaln...

  • Dom inwestycyjny 2 mieszkania | 14 ar | 150 m2 | gm. Skawina
    1 / 13
    Dom inwestycyjny 2 mieszkania | 14 ar | 150 m2 | gm. Skawina

    Skawina

    • 449 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom - OKAZJA - W CENIE MIESZKANIA 40m2, KUPUJESZ DOM Z 2 MIESZKANIAMI, GARAŻE, WARSZTATY I DZIAŁKĘ 14AR !!! IDEALNY DOM DLA RODZINY 2-POKOLENIOWEJ, Z OSOBNYMI WEJŚCIAM...

  • Dom Siercza gm. Wieliczka,
    Dom Siercza gm. Wieliczka,

    Siercza

    • 2 699 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 11 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY DOM PREMIUM 273,13 m² | SIERCZA k. WIELICZKI | LAS | SMART HOME Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący o nowoczesnej bryle, położony w zielonej i spokojne...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem | Grabówki k. Wieliczki Kupujący zwolniony z prowizji oraz podatku PCC Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniac...

  • Dom Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka, Piaskowa
    1 / 15
    Dom Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka, Piaskowa

    Węgrzce Wielkie

    • 1 590 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Nowoczesny dom parterowy w Węgrzcach Wielkich - komfort, przestrzeń i spokój Biuro Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego, parterowego domu poło...