• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świątniki Górne +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Świątnikami Górnymi

(340)
  • Dom Lusina gm. Mogilany, Spacerowa
    1 / 15
    Dom Lusina gm. Mogilany, Spacerowa

    Lusina

    • 2 890 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Wyjątkowa oferta, standard premium! Dom dla osób, które kupują styl życia, nie tylko adres Nowoczesny dom o powierzchni 170 mkw, w prestiżowej, zielonej cześci Lusiny,...

  • Dom Cholerzyn rynek pierwotny

    Cholerzyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    INWESTYCJA ZIELONY CHOLERZYN REZERWACJA - DOSTĘPNY BLIŹNIACZY LOKAL B2 (PO PRAWEJ) DOM W STANIE DEWELOPERSKIM - II ETAP INWESTYCJI BRAK PROWIZJI , BRAK PCC Nowoczes...

  • Dom Kraków Swoszowice
    Dom Kraków Swoszowice

    Kraków

    • 1 589 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 10 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Piękny dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy by wejść i zamieszkać Parter przestronny, to jasny salon z dużą jadalnią, samodzielną kuchnią, toaletą, wyjściem na taras i do...

  • Dom Wieliczka

    Wieliczka

    • 730 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 3 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie surowym otwartym - idealna baza do realizacji Twojej wizji! Na sprzedaż przestronny dom w stanie surowym otwartym, położony w Wieliczce przy ul. Świętego Sebasti...

  • Dom Siepraw

    Siepraw

    • 1 100 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W ofercie dom jednorodzinny, w stanie deweloperskim, położony na widokowej działce w gminie Siepraw (10 km od Wieliczki i Myślenic oraz 3 km od Dobczyc). Budynek odebrany d...

  • Dom Kraków Bieżanów-Prokocim, Bieżanów, Młodzieży
    Dom Kraków Bieżanów-Prokocim, Bieżanów, Młodzieży

    Kraków

    • 1 999 000 zł cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 6 367 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż - Kraków Bieżanów | 2 niezależne poziomy | ok. 253 m² | podpiwniczony Na sprzedaż dom wolnostojący dwurodzinny według indywidualnego projektu , położony w...

  • Dom Wieliczka,
    1 / 15
    Dom Wieliczka,

    Wieliczka

    • 1 600 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 480 m2 usytuowany na urokliwej 22 arowej zagospodarowanej działce. Nieruchomość jest położona w miejscowości R...

  • Dom Kraków gm. Kraków-Krowodrza Wola Justowska,
    1 / 15
    Dom Kraków gm. Kraków-Krowodrza Wola Justowska,

    Kraków

    • 5 800 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 24 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM, który wyróżnia się w każdym detalu. Dom wolnostojący na granicy Woli Justowskiej, 5-pokojowy, przestronny z dużą działką w bardzo wysokim standardzie, kompletnie wyposażony i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Wieliczka,
    1 / 15
    Dom Wieliczka,

    Wieliczka

    • 2 300 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 480 m2 usytuowany na urokliwym 42-arowym zagospodarowanym terenie. Nieruchomość jest położona w miejscowości R...

  • Dom Libertów gm. Mogilany,
    1 / 9
    Dom Libertów gm. Mogilany,

    Libertów

    • 1 074 291 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 11 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ✨ Kameralny luksus blisko Krakowa Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 95,07 m², stanowiący połówkę bliźniaka  w otoczeniu zieleni z 160m2 ogrodem.  Inwestycja obejmuje zaledw...

  • Dom Kraków gm. Kraków-Podgórze Swoszowice,
    1 / 9
    Dom Kraków gm. Kraków-Podgórze Swoszowice,

    Kraków

    • 1 074 291 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 11 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ✨ Kameralny luksus blisko Krakowa Na sprzedaż wyjątkowy, trzypoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 95,07 m², stanowiący połówkę bliźniaka w zabudowie szeregowej. Inwestycja ob...

  • Dom Libertów gm. Mogilany,
    1 / 9
    Dom Libertów gm. Mogilany,

    Libertów

    • 1 403 686 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 11 321 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ✨ Kameralna inwestycja - tylko 4 domy w otoczeniu zieleni. Budowa zakończona, pozwolenie na użytkowanie. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 124,22 m², położo...

  • Dom Dobczyce Nowa Wieś
    1 / 15
    Dom Dobczyce Nowa Wieś

    Dobczyce

    • 129 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 1 698 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Działka rolna z drewnianym domem w Nowej Wsi, gm. Dobczyce Oferujemy na sprzedaż malowniczo położoną działkę rolną o powierzchni 6004 m² (0,6004 ha) z drewnianym dome...

  • SEGMENT W CICHEJ, SPOKOJNEJ I ZIELONEJ OKOLICY
    1 / 13
    SEGMENT W CICHEJ, SPOKOJNEJ I ZIELONEJ OKOLICY

    Kraków

    • 1 300 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 10 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Segment jest sprzedawany jest wraz z dużym ogrodem, dwoma miejscami parkingowymi przed budynkiem. Dodatkowo oblig...

  • Syndyk sprzeda dom w miejscowości Radziszów (gmina Skawina)
    1 / 10
    Syndyk sprzeda dom w miejscowości Radziszów (gmina Skawina)

    Radziszów

    • 842 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 3 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Krzysztofa Kowalczyk - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oraz masy upadłości Agaty Kowalczyk - osoby fizycznej nieprowad...

  • Dom Kraków Dębniki, Pychowice, Sławomira Odrzywolskiego
    1 / 13
    Dom Kraków Dębniki, Pychowice, Sławomira Odrzywolskiego

    Kraków

    • 2 949 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 11 299 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | DOM WOLNOSTOJĄCY UL. ODRZYWOLSKIEGO - DĘBNIKI, PYCHOWICE Do sprzedaży dom z 2008 roku, posadowiony na 8-arowej działce, na ul. Odrzywolskiego. Nieruchomość sprzedawana w...

  • Dom Pawlikowice gm. Wieliczka
    1 / 15
    Dom Pawlikowice gm. Wieliczka

    Pawlikowice

    • 1 280 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Oferta sprzedaży domu dwurodzinnego - Pawlikowice, gmina Wieliczka Na sprzedaż zadbany dom dwurodzinny wykańczany w 2007 roku, położony w malowniczej miejscowości Pawli...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    1 / 12
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kameralne osiedle Grabówki k/Wieliczki Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogródkiem  Kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż przestronny, nowoczes...

  • Bliźniak na prestiżowym osiedlu willowym

    Kraków » Prądnik Czerwony » ul. Krzywoń

    • 2 150 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 15 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy bliźniak w prestiżowej, willowej części KrakowaPragnę Państwu przedstawić niezależną część bliźniaka o powierzchni ok. 135 m², położoną na działce 293 m², przy ul. Anieli...

  • Dom Przebieczany gm. Biskupice
    1 / 13
    Dom Przebieczany gm. Biskupice

    Przebieczany

    • 1 640 000 zł cena
    • 284 m2 powierzchnia
    • 5 775 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 2 lokalowy na pięknej działce koło Wieliczki w osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia użytkowa całego domu 284 m2 - każdy lokal po 142 m2. W każdym segmencie jest: na pa...