• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Świątnikami Górnymi

(340)
  • Dom Kraków Swoszowice, Poronińska
    1 / 14
    Dom Kraków Swoszowice, Poronińska

    Kraków

    • 1 900 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i bezpiecznej okolicy na południu Krakowa, w dzielnicy Podgórze (Opatkowice). To idealne miejsce dla rod...

  • Dom Kraków Krowodrza, Bronowice Małe, Olkuska
    Dom Kraków Krowodrza, Bronowice Małe, Olkuska

    Kraków

    • 2 997 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 9 668 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Dom dwurodzinny z potencjałem usługowym - Kraków, Bronowice Małe LOKALIZACJA: ul. Olkuska, dzielnica Krowodrza / Bronowice Małe. Jedna z najbardziej cenionych loka...

  • Dom Trąbki gm. Biskupice
    1 / 6
    Dom Trąbki gm. Biskupice

    Trąbki

    • 779 034 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 7 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej , Lokalizacja: Trąbki, gm. Biskupice - tylko 8 km od Wieliczka i ok. 20 minut od Kraków BEZ PROWIZJI prowizji oraz P...

  • Dom Mogilany, Jaśminowa
    Dom Mogilany, Jaśminowa

    Mogilany

    • 779 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | DOM Z OGRODEM W CENIE MIESZKANIA ! ATRAKCYJNA CENA - MOGILANY, TYLKO 15 MINUT OD KRAKOWA Świetna propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów ! Na sprzedaż dom woln...

  • Dom do remontu lub usunięcia na pięknej działce
    Dom do remontu lub usunięcia na pięknej działce

    Sułkowice

    • 220 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedaży dom położony w malowniczej, atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość położona jest w miejscowości Sułkowice gm. Andrychów niedaleko granicy z Andrychowem. Dział...

  • Dom Kraków, Wieliczka, Śledziejowice...  Sprawdź!
    Dom Kraków, Wieliczka, Śledziejowice... Sprawdź!

    Śledziejowice

    • 1 199 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 6 482 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kraków, Wieliczka, Śledziejowice, Czarnochowice? Jeśli poszukujesz domu w tych okolicach to sprawdź koniecznie tą ofertę. Dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m2,  z doskonałym d...

  • Dom Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka
    Dom Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka

    Węgrzce Wielkie

    • 1 098 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom 120 m w Węgrzcach Wielkich gotowy do wykończenia z pełnymi mediami Na sprzedaż dwa nowe domy jednorodzinne wolnostojące położone w Węgrzcach Wielkich (gmina Wieliczk...

  • Dom Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Nowosądecka
    1 / 15
    Dom Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Nowosądecka

    Kraków

    • 2 500 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu dom z wydzielonymi 4 niezależnymi mieszkaniami. Lokalizacja: Podgórze Duchackie - Wola Duchacka -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Cholerzyn rynek pierwotny

    Cholerzyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM W STANIE DEWELOPERSKIM - II ETAP INWESTYCJI BUDYNKI PO ODBIORACH BRAK PROWIZJI, BRAK PCC Nowoczesność, komfort i natura w jednym miejscu! Oferujemy na sprzed...

  • Atrakcyjna kamienica w centrum z lokalem usługowym
    1 / 16
    Atrakcyjna kamienica w centrum z lokalem usługowym

    Skawina

    • 1 249 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    |R| Property przedstawia Państwu na sprzedaż urokliwą kamienicę o powierzchni 120 m² z lokalem usługowym o powierzchni 30 m², położoną w samym centrum Skawiny. Idealna propozycja d...

  • Dom wolnostojący| 4 pokoje| działka 7 ar
    1 / 16
    Dom wolnostojący| 4 pokoje| działka 7 ar

    Krzywaczka

    • 1 050 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 6 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA |R| Property prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w Krzywaczce w gminie Sułkowice nieopodal Krakowa. Lokalizacja: Dom zlokalizowany jest ok 14km do granicy...

  • Dom Rączna rynek pierwotny ul. Szkolna

    Rączna » ul. Szkolna

    • 799 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 9 512 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,25 m² z prywatnym ogródkiem (65,29 m²), położony w zielonej i spokojnej części m...

  • Dom Kraków Kraków-Podgórze, Skotniki rynek pierwotny ul. gen. Jan...

    Kraków » Podgórze » ul. Karcza

    • 1 590 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domy w sercu natury tylko 15 min od centrum Krakowa! Wyjątkowe osiedle w otulinie Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego . Przestronne domy z dwustanowiskowymi garażami , duży...

Kraków » Podgórze » ul. Karcza

    • 1 520 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 10 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• elegancki  blisko miasta 5 pokoi garaż
    1 / 16
    elegancki blisko miasta 5 pokoi garaż

    Strumiany

    • 1 399 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u nas! |R| Property prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w Strumianach w gminie Wieliczka. Lokalizacja: Jednym z większych atutów domu jest jego doskonałe usytuow...

  • Dom Głogoczów gm. Myślenice
    Dom Głogoczów gm. Myślenice

    Głogoczów

    • 940 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 4 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący na malowniczej działce w Głogoczowie koło Krakowa - stan surowy *Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom jednorodzinny...

  • Dom Kraków, Kobierzyńska
    1 / 15
    Dom Kraków, Kobierzyńska

    Kraków

    • 1 865 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 8 635 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Dom | Bliźniak | 156 m² | ogródek | garaż | ul. Kobierzyńska Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 156 m², położony na...

  • Sprzedam dom w centrum Stróży koło Myślenic
    Sprzedam dom w centrum Stróży koło Myślenic

    Stróża

    • 950 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony jest w samym centrum Stróży, w wyjątkowo wygodnej i zielonej lokalizacji. Z posesji rozciąga się widok na zalesione wzgórza, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się...

  • Do sprzedania willa w Krakowskiej Olszanicy
    1 / 5
    Do sprzedania willa w Krakowskiej Olszanicy

    Kraków

    • 3 950 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 12 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania willa w Krakowskiej Olszanicy. Dom ok. 320 m2, 5 pokoi na 16 ar działce, zbudowany w 2008 roku. W budynku znajdują się (na parterze) salon z jadalnią z wyjściem na...

  • Kraków, Podgórze, Łagiewniki, dom, działka 0,432ha
    Kraków, Podgórze, Łagiewniki, dom, działka 0,432ha

    Kraków

    • 2 750 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko w naszym biurze znajdziecie Państwo tę ofertę. Sprzedamy duży dom w Łagiewnikach, ul. Sucha. Spokojna okolica w rejonie Borku Fałęc...