• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Świątnikami Górnymi

(340)
  • Działka z warunkami zabudowy
    1 / 14
    Działka z warunkami zabudowy

    Jastrzębia

    • 250 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy ( dom do rozbiórki ) cena do negocjacji

  • Wyjątkowy dom na os. "Parkowe Wzgórze"
    1 / 16
    Wyjątkowy dom na os. "Parkowe Wzgórze"

    Mogilany

    • 4 200 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 19 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Vistula Estate proponuje Państwu na sprzedaż piękny dom na jednym z najpiękniejszych osiedli domów jednorodzinnych w Polsce - "Parkowe Wzgórze" w podkrakowskich Mogilanach. OSIEDL...

  • Dom Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 899 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 622 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż segment budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok.66m 2 . Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej, południowej części Krakowa - na osiedlu Kliny Borkows...

  • Dom typu Rezydencja
    1 / 16
    Dom typu Rezydencja

    Myślenice

    • 1 950 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 4 240 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Starsze malżeństwo utrzymujące się li tylko z rolniczej emerytury z konieczności pilnie sprzeda posiadłość na 19-to arowej działce .Dom pokryty jest miedzianą blachą .Ma trzy kon...

  • Dom Niezdów gm. Dobczyce
    1 / 15
    Dom Niezdów gm. Dobczyce

    Niezdów

    • 1 080 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 9 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Na sprzedaż: dom jednorodzinny w trakcie budowy w technologii szkieletowej...

  • Nowoczesny dom Sidzina ul. Tretówka / Dębniki / Skotniki /
    1 / 5
    Nowoczesny dom Sidzina ul. Tretówka / Dębniki / Skotniki /

    Kraków

    • 1 595 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej części Krakowa – przy ul. Tretówka. Idealny dla rodziny szukającej komfortu, prywatności i...

  • Dom Kraków Podgórze, Zabłocie, Na Dołach
    1 / 15
    Dom Kraków Podgórze, Zabłocie, Na Dołach

    Kraków

    • 1 790 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 14 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym - Kraków, Podgórze-Zabłocie Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować na sprzedaż nieruchomość...

  • Nowoczesny dom jednorodzinny – 158 m², Promocja! cena 149500
    1 / 6
    Nowoczesny dom jednorodzinny – 158 m², Promocja! cena 149500

    Kokotów

    • 1 495 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 9 463 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Promocja cenowa! Przedstawiamy Państwu przestronny, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 158 m², położony na działce 570 m², w cichej i zielonej okolicy z dogodnym dost...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 8 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 160 m², położony w zielonych i spokojnych Swoszowicach w okolicach ul. Krzyżańskiego . Dom jest w pełni umeblowa...

  • Dom Kraków gm. Kraków-Podgórze Swoszowice,
    1 / 9
    Dom Kraków gm. Kraków-Podgórze Swoszowice,

    Kraków

    • 1 403 686 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 11 321 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ✨ Kameralna inwestycja - tylko 4 domy w otoczeniu zieleni. Budowa zakończona, pozwolenie na użytkowanie. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 124,22 m², położo...

  • Dom Kraków Podgórze, Opatkowice, Ważewskiego
    1 / 15
    Dom Kraków Podgórze, Opatkowice, Ważewskiego

    Kraków

    • 1 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OPATKOWICE, WOLNOSTOJĄCY DOM NA KAMERALNYM, MAŁYM OSIEDLU!! Spokojna okolica, bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu pełna infrastruktura. Dogodny dojazd do centrum Krakowa, w pobliżu...

  • Dom Krzywaczka gm. Sułkowice
    1 / 8
    Dom Krzywaczka gm. Sułkowice

    Krzywaczka

    • 999 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego zlokalizowanego na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w malowniczej miejscowości Krzywaczka. Budynki o po...

  • Sprzedam dom Wołowice gm.Czernichów Kraków
    1 / 10
    Sprzedam dom Wołowice gm.Czernichów Kraków

    Wołowice

    • 840 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 4 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny wykonany wg. projektu ARCHON+ " DOM W TURÓWKACH ". Nieruchomość położony 5 km od granicy Krakowa w Wołowicach gm. Czernichów. W pobliżu tereny rekreacyjn...

  • Dom Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Szwedzka
    1 / 15
    Dom Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Szwedzka

    Kraków

    • 2 980 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 14 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie - ul. Szwedzka | 208,46 m² powierzchni użytkowej Na sprzedaż funkcjonalny, dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najba...

  • GOTOWY DOM PREMIUM
    1 / 15
    GOTOWY DOM PREMIUM

    Mogilany

    • 1 299 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 8 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM o podwyższonym standardzie budowy. Gotowy do odbioru, również z możliwością wykończenia pod klucz na życzenie jako opcja dodatkowa. Miejsce zostało starannie dobrane. Z salonu...

  • Dom Grabie gm. Łapanów
    1 / 15
    Dom Grabie gm. Łapanów

    Grabie

    • 650 000 zł cena
    • 355 m2 powierzchnia
    • 1 831 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Urokliwy dom w historycznym budynku podworskim - Grabie, powiat bocheński Szukasz nieruchomości z duszą, którą urządzisz według własnej wizji? Ta wyjątkowa oferta w miej...

  • Dom Głogoczów gm. Myślenice
    1 / 14
    Dom Głogoczów gm. Myślenice

    Głogoczów

    • 835 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 424 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | ŁADNY DOM POD LASEM NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE LOKALIZACJA, DZIAŁKA Prezentujemy wolnostojący dom do wykończenia o powierzchni użytkowej 130 m2, położo...

  • Nowoczesna willa 221m2, automatyka, na działce 15a
    1 / 16
    Nowoczesna willa 221m2, automatyka, na działce 15a

    Wieliczka

    • 2 750 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 12 444 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wieliczka / Tomaszkowice - Dom niemal w stanie jak idealnym, sprzedawany wraz z widocznym na zdjęciach wyposażeniem - gotowy do wprowadzenia! Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny...

  • Dom Krzywaczka gm. Sułkowice
    1 / 8
    Dom Krzywaczka gm. Sułkowice

    Krzywaczka

    • 1 299 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 381 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z planowaną inwestycją domu jednorodzinnego zlokalizowanego na działce wielkości 10 arów, w malowniczej miejscowości Krzywaczka. Dom o powier...

  • Wyjątkowy dom z duszą, dużo zieleni
    1 / 16
    Wyjątkowy dom z duszą, dużo zieleni

    Kraków

    • 1 949 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 8 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Są domy, które po prostu się ogląda — i są takie, do których od razu chce się wracać. Ta nieruchomość należy zdecydowanie do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż komfortowy, wolnost...