• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Milanówek +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Milanówkiem

(537)
  • Strzeniówka dom 250 m2 do własnej aranżacji.

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 2 000 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość w Strzeniówce dom wolnostojącym w stylu dworkowym o powierzchni około 225 m² ,posadowiony na działce gruntu o powszechni 3000 m2, to niezwykłe miejsce o u...

  • Przestronny dom 150 m² | piękna działka 690 m²

    Pruszków » ul. Mariańska

    • 1 320 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny i bardzo zadbany dom z duszą o powierzchni użytkowej 150 m², położony na urokliwej, kształtnej działce 690 m². Nieruchomość znajduje w spokojnej...

  • Dom Magdalenka ul. Sosnowa

    Magdalenka » ul. Sosnowa

    • 2 990 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 17 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości REVI HOME ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący, położony w najbardziej pożądanej, bajecznej części Magdalenki. Przy ulicy Sosnowej, wśród s...

  • Sprzedam dom Stare Babice Bajkowa 7, BEZPOŚREDNIO
    Sprzedam dom Stare Babice Bajkowa 7, BEZPOŚREDNIO

    Stare Babice

    • 2 270 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 9 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom z przyłączem do wszystkich mediów z bezpośrednim dostępem do asfaltowej i oświetlonej drogi gminnej. Wybudowa...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 149 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek B1 lokal 2 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 149 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek A1 lokal 2 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 169 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 8 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek B4 lokal 1 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • Segment domu dwulokalowego w cichej okolicy
    1 / 10
    Segment domu dwulokalowego w cichej okolicy

    Pruszków

    • 1 349 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W Pruszkowie, w dzielnicy Bąki, w pobliżu pętli autobusowej w Piastowie przy ul. Ogińskiego (linie 716 i 717), dostępne są dwa nowe segmenty w stanie deweloperskim, w budynku dwulo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 169 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 8 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek A4 lokal 1 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • Dom Żabia Wola rynek pierwotny ul. Naturalna

    Żabia Wola » ul. Naturalna

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 88,20m2 z ogrodem...

  • Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • 1 / 4
    Piękny dom do wykończenia Nadarzyn

    Strzeniówka

    • 1 650 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Najlepsza lokalizacja w Nadarzynie/Strzeniówce. WSZYSTKIE MEDIA (woda, gaz, prąd, kanalizacja) DOPROWADZONE DO DOMU!Wszędzie blisko: centrum Nadarzyna (szkoła, przychodnia, itp.) 1...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogro...

  • Nowy Etap | lato 2026 | najwyższa jakość | 5pokoi

    Musuły » ul. Ku Słońcu

    • 999 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Nowoczesny dom (bliźniak) w otulinie lasu | Musuły k. Grodziska Mazowieckiego 128 m² + poddasze 40 m² | działka 500 m² | bez PCC |...

  • Nowoczesny Dom Wolnostojący z Domkiem Gościnnym

    Czarny Las

    • 1 249 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zakup tylko za gotówkęNa sprzedaż:Dom wolnostojący z antresolą o nowoczesnej kubaturze, znajdujący się w pięknej, zielonej i bezpiecznej okolicy w podwarszawskiej miejscowości Czar...

  • Michałowice | szybki dojazd do Krakowa !

    Michałowice » ul. Warszawka

    • 939 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 144 m², z dodatkową przestrzenią na strychu do samodzielnej adaptacji, co daje aż 264 m² całkowitej powi...

  • Bliźniak 182m2 z podwójnym garażem
    1 / 16
    Bliźniak 182m2 z podwójnym garażem

    Nowa Wieś

    • 1 549 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 8 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny budynek składający się z dwóch oddzielnych połówek bliźniaka. Na sprzedaży bliźniaki połączone tylko podwójnymi garażami. Wyjątkowe miejsce, spokojna okolica. Inwestycj...

  • Dom Jaktorów
    Dom Jaktorów

    Jaktorów

    • 1 350 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Duża działka , 6 pokoi , znakomita lokalizacja Do sprzedania funkcjonalny dom z 6 pokojami położony na działce o pow. 2500m . Parter mieści ; -2 pokoje -oddzielna kuchnia -łazien...

  • Dom 78 m2 na działce 1600 m2 w Kosowie gm. Kowala.

    Kosów

    • 570 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 78 m2 na ogrodzonej działce 1600 m2 w Kosowie gm. Kowala kilkaset metrów od granic Radomia.Dom:-powierzchnia użytkowa 78 m 2.-na działce w kształcie lekko spłaszcz...