• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Milanówek +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Milanówkiem

(537)
  • Dom Grodzisk Mazowiecki rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Maja

    • 1 192 454 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości.Lokal o powi...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Maja

    • 1 199 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 8 752 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• sprzedam dom projekt wb3344
    1 / 7
    sprzedam dom projekt wb3344

    Międzyborów

    • 1 499 999 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ZAREZERWOWANA parter gotowy do mieszkania , góra do częściowego wykończenia gipsem KONTAKT TELEFONICZNY NAJLEPIEJ WIECZOREM 19-21 ZAPYTANIA PROSZĘ WYSYŁAĆ PRZEZ LENTO Opis pr...

  • Niewielki Dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 890 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 85 m² z zagospodarowanym ogrodem w spokojnej części Piastowa, położony na zielonej działce o powierzchni 580 m² w otoczeni...

  • Dom pod Warszawą w cenie kawalerki w Warszawie
    1 / 11
    Dom pod Warszawą w cenie kawalerki w Warszawie

    Dębówka

    • 730 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 3 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż niemal wykończony dom, w zabudowie bliźniaczej, stykający się z przemiłym sąsiadem jedynie ,,plecami”, o powierzchni użytkowej 158,9m2 + ok.40 mkw strychu do zagospodar...

  • Nowoczesny Bliźniak gotowy do własnej aranżacji

    Falenty Nowe

    • 967 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany kameralnym i spokojnym osiedlu w Falentach Nowych, gmina Raszyn. Powierzchnia całkowita 127 m² (użytkowa 107 m²), powierzchnia dzi...

  • Dom Grądy rynek pierwotny ul.

    Grądy

    • 930 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położonych na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, w miejscowości Grądy (powi...

  • ⭐⭐⭐⭐Segment 6 pokojowy SUPER LOKALIZACJA⭐⭐⭐⭐

    Pruszków » ul. Stanisława

    • 1 260 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Segment na granicy Komorowa i Pruszkowa, na osiedlu Ostoja, położony w doskonałej lokalizacji zapewniającej dostęp do pełnej infrastruktury oraz terenów rekreacyjnych. Dom o powie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wiskitki - dom w stanie deweloperskim
    1 / 10
    Wiskitki - dom w stanie deweloperskim

    Wiskitki

    • 799 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 342 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wiskitki – atrakcyjny, wygodny dom dwulokalowy, parterowy z użytkowym poddaszem. Budynek składa się z dwóch bliźniaczych segmentów, każdy o powierzchni użytkowej 126,30 mkw. Oba s...

  • Dom Koczargi Stare rynek pierwotny ul. Jagodowa

    Koczargi Stare » ul. Jagodowa

    • 1 499 000 zł cena
    • 231 m2 powierzchnia
    • 6 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuje na sprzedaż lokal A zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Otuliny Kampinowskiego Parku Narodowego w podwarszawskiej miejscowości Koczargi Stare, przy ul. Jagodowej. Najw...

  • Dom Pruszków
    1 / 15
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 1 499 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom dwurodzinny w Pruszkowie przy ul. Narutowicza 7. Parter: trzy pokoje o powierzchni 19 m2, 16 m2, 15 m2, kuchnia 11 m2, łazienka 3,5 m2 oraz korytarz 5,5 m2....

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ KLIMATYCZNY DOM W CENTRUM Brwinowa ⭐⭐⭐⭐⭐

    Brwinów

    • 860 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni zabudowy 83 m², położony na działce o powierzchni 1014 m². Opis nieruchomości:Dom wybudowany w technologii tradycyjnej z pełnej cegły. •...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kosów

    • 650 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom Żabia Wola
    1 / 15
    Dom Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 684 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Żabia Wola dom wolno stojący 160m2 w stanie surowym zamkniętym - na sprzedaż. Dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 160 m2 i użytkowej 148...

  • Dom z klimatem w świetnej lokalizacji !

    Pruszków

    • 1 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom po remoncie, położony w Pruszkowie o łącznej powierzchni użytkowej 120m2.W skład pomieszczeń i kondygnacji wchodzą:Piwnica 60m2: Kotłownia, pralnia, pokój bilardowy...

  • Dom Żyrardów gm. Puszcza Mariańska Puszcza Mariańska
    1 / 10
    Dom Żyrardów gm. Puszcza Mariańska Puszcza Mariańska

    Żyrardów

    • 850 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Puszcza Mariańska dom na sprzedaż .Nieruchomość to dom parterowy o powierzchni 100 m2 z możliwością adaptacji poddasza na dużej działce 1400 m2. Dom parterowy składa się z trzech p...

  • Dom ławy

    Ławy

    • 395 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż część domu w m. Ławy wraz z budynkami gospodarczymi oraz garażem. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, holu. Możliwość adaptacji poddasza na cele mie...

  • Dom w cichej zielonej okolicy
    Dom w cichej zielonej okolicy

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 072 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Żyrardów

    • 1 290 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 10 404 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom
    Sprzedam dom

    Żyrardów

    • 1 100 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 5 914 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do sprzedaży,w atrakcyjnej lokalizacji blisko sklepy,apteka szkoła ,przedszkole , blisko las, Kosciol ,dwa garaże. Fotowoltaika obnizajace koszty energi. Dom Po generalnym re...