• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Halinowem

(229)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 755 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 5 pokojowy bliźniak - Sulejówek
    5 pokojowy bliźniak - Sulejówek

    Sulejówek

    • 1 699 999 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 10 898 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Duży dom 200m działka 350m 3 mieszkania Wołomin
    1 / 5
    Duży dom 200m działka 350m 3 mieszkania Wołomin

    Wołomin

    • 1 100 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Lokalizacja Wołomin- okolice ul Sasina Duży dom w spokojnym miejscu blisko centrum Wołomina i PKP Szukasz domu, który łączy przestronność, wygodę, funkcjonalność i dający sporo m...

  • Budynek hala produkcyjna 350m mieszkania działka 1100m Kobył
    1 / 3
    Budynek hala produkcyjna 350m mieszkania działka 1100m Kobył

    Wołomin

    • 2 000 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do przejęcia działająca firma dochodowa -budynek mieszkalno produkcyjny Kobyłka Wołomin Na sprzedaż budynek produkcyjno mieszkalny o powierzchni całkowitej 350m2 dwukondygnacyjny...

  • Firma Hostel hala produkcyjna Kobyłka Wołomin działka 800m
    1 / 14
    Firma Hostel hala produkcyjna Kobyłka Wołomin działka 800m

    Wołomin

    • 1 700 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 4 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do przejęcia działająca firma dochodowa , wynajem kwater pracowniczych wraz z całą nieruchomością działką i budynek mieszkalno produkcyjny Kobyłka Wołomin ilość miejsc noclegowyc...

  • Dom parterowy 90m działka leśna 1220m Klembów Dobczyn Duczki
    1 / 9
    Dom parterowy 90m działka leśna 1220m Klembów Dobczyn Duczki

    Wołomin

    • 710 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość: dom jednorodzinny Powierzchnia domu: 90m2 Powierzchnia działki: 1211m2 Liczba Pokoi: 3 Lokalizacja: Dobczyn Cena: 710,000 zł Dom parterowy 90m działka leśna 1211m Kl...

  • Designerski Dom 5 - pokojowy, jednopoziomowy , Wołomin

    Wołomin

    • 1 290 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 11 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    MOŻLIWA ZAMIANA NA MIESZKANIE WARSZAWA LUB OKOLICE Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Sprzedam pięciopokojowy dom o nowoczesnym design...

  • Dom w miejscowości Brzóze
    1 / 4
    Dom w miejscowości Brzóze

    Brzóze

    • 999 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 4 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną, obejmującą dwie duże działki o łącznej powierzchni 7697 m2, zlokalizowaną w doskonałym miejscu bezpośrednio przy drodze k...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Duży ogród, do wprowadzenia, cicha okolica
    Duży ogród, do wprowadzenia, cicha okolica

    Józefów

    • 1 199 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 7 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjny Dom Wolnostojący, 6pok., Sulejówek

    Sulejówek » ul. Niepodległości

    • 2 790 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 10 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy na dobrze zagospodarowanej działce w mal...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Otwock

    • 990 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wołomin

    • 1 500 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 780 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Do wprowadzenia * 750m od stacji * Garaż * Ogród
    Do wprowadzenia * 750m od stacji * Garaż * Ogród

    Ząbki

    • 1 348 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 629 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    FINDSQUARE sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 6 600 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Nowe Grabie

    • 430 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 3 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wśród lasów Józefowa
    Dom wśród lasów Józefowa

    Józefów

    • 1 668 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 11 665 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kobyłka

    Kobyłka

    • 980 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na piętrze budynku o powierzchni całkowitej 112m2 i pow. użytkowej 108,60 m2 położone w Kobyłce przy ul. Rataja. (powie...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zielonka

    • 1 130 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom Żanęcin ul. Rajska

    Żanęcin » ul. Rajska

    • 2 500 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W Żanęcinie - blisko wyjazdu na obwodnicę Warszawy, Józefowa i Otwocka - mamy na sprzedaż bardzo ciekawą nieruchomość. Na działce 1300 m2, rozmieszczonych jest kilka budynków. Z pr...