• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gorzów Wielkopolski
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Halinowem

(229)
  • 4 pokojowy bliźniak 112m Otwock
    1 / 3
    4 pokojowy bliźniak 112m Otwock

    Otwock

    • 769 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, o powierzchni 112m2. Inwestycja składa się z dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej umiejscowionej na działce 1392m2 Do każd...

  • Funkcjonalny bliźniak, Pogorzel Warszawska
    1 / 16
    Funkcjonalny bliźniak, Pogorzel Warszawska

    Pogorzel

    • 895 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam bliźniaka, 3 sypialne o powierzchni 105 m2. Lokalizacja Pogorzel Warszawska, Gmina Celestynów. Dom w stanie deweloperskim, wykonany z bardzo dobrych materiałów. Drzwi anty...

  • Dom dla dużej rodziny w otulinie lasu, cisza
    1 / 16
    Dom dla dużej rodziny w otulinie lasu, cisza

    Józefów

    • 2 495 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 11 769 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie dom na sprzedaż o powierzchni 212,17m2 na działce 899 m2. Nieruchomość położona po zachodniej stronie torów w okolicy ulicy Dworskiej.  Budynek wzniesiony w 2010 roku z m...

  • Karczew, bliźniak, garaż
    1 / 16
    Karczew, bliźniak, garaż

    Karczew

    • 1 400 000 zł cena
    • 262 m2 powierzchnia
    • 5 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 175m2, jest położony w Karczewie, na działce 965m2. Nieruchomość znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinny...

  • Dom wolnostojący do wykończenia
    1 / 8
    Dom wolnostojący do wykończenia

    Józefów

    • 1 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponujemy piękną, dużą, porośniętą sosnami działkę w bardzo dogodnej lokalizacji w Józefowie. Na działce obecnie stoją 2 budynki. Jeden zamieszkały, parterowy o powierzchni ok. 9...

  • Dobre Miejsce - nowe domy wolnostojące w Józefowie
    1 / 9
    Dobre Miejsce - nowe domy wolnostojące w Józefowie

    Józefów

    • 2 950 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupując z nami OSZCZĘDZASZ: - 0 zł wynagrodzenia agencji! - 0 zł podatku PCC Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech nowych domów wolnostojących we wschodniej...

  • SEGMENT NA SPRZEDAŻ
    1 / 10
    SEGMENT NA SPRZEDAŻ

    Kobyłka

    • 1 170 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Segment środkowy w Kobyłce przy ulicy Natolińskiej 160 m powierzchni całkowitej z tego 108m powierzchni użytkowej . 1 KM DO PKP , 15 MIN PKP do Warszawy Wileńskiej . Segment z 2019...

  • Sprzedam dom 122m2- zielona okolica
    1 / 6
    Sprzedam dom 122m2- zielona okolica

    Otwock

    • 1 250 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 10 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom o powierzchni 122 m², wybudowany pod koniec lat 90. Położony w cichej, otoczonej zielenią okolicy. Nieruchomość do remontu, jednak z dużym potencjałem aranżacyjnym...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Hipolitów

    Hipolitów

    • 1 790 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 7 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy dom jednorodzinny wolnostojący o pow użytkowej 142m2 (pow.całkowita 240m2), zlokalizowany w miejscowości Hipolitów gm.Halinów. Dom położny jest na działce o pow.6975m2...

  • Dom obora siedlisko działka zabudowana 3300m Franciszków Mi
    1 / 9
    Dom obora siedlisko działka zabudowana 3300m Franciszków Mi

    Franciszków

    • 494 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 117 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Typ oferty: działka siedliskowa siedlisko 3300m2 dom 120m2 lata 60e plus garaż-budynek mieszkalny w formie dwóch niezależnych mieszkań, z osobnymi wejściami, dwie kuchnie, dwie łaz...

  • Bliźniak w Sulejówku w stanie developerskim działka 610m2
    1 / 12
    Bliźniak w Sulejówku w stanie developerskim działka 610m2

    Sulejówek

    • 1 450 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 6 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowany w miejscowości Sulejówek wg. projektu Julia 9 firmy Archon. Budynek ma powierzchnię całkowitą 211m2 a...

  • Nowy dom 101.5m, 4 pokoje, ogród - niski koszt wykończenia.
    1 / 16
    Nowy dom 101.5m, 4 pokoje, ogród - niski koszt wykończenia.

    Michałów

    • 795 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 795 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Cisza i spokój, zielona okolica i niski koszt wykończenia - dom, w którym naprawdę można odetchnąć i stworzyć bezpieczną przestrzeń dla rodziny. Dom w zabudowie bliźniaczej gdzie...

  • Unikatowy dom do własnej aranżacji
    1 / 16
    Unikatowy dom do własnej aranżacji

    Otwock

    • 1 680 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego! DOM Z HISTORIĄ Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, unikatowy dom wolnostojący z częścią usługową usytuowany na pięknej działce o powierz...

  • Duży dom 160m działka 350m 3 mieszkania Wołomin
    1 / 10
    Duży dom 160m działka 350m 3 mieszkania Wołomin

    Wołomin

    • 1 100 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Lokalizacja Wołomin- okolice ul Sasina /Armii Krajowej Duży dom w spokojnym miejscu blisko centrum Wołomina i PKP Szukasz domu, który łączy przestronność, wygodę, funkcjonalność...

  • Dom Wołomin ul. Cicha

    Wołomin » ul. Cicha

    • 1 649 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 497 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Gotowy, wyremontowany dom 300 m² w Wołominie, który może funkcjonować jako jedna duża rezydencja albo dwa niezależne mieszkania - idealne rozwiązanie dla rodziny wielopokoleniowej...

  • Dom Sulejówek rynek pierwotny ul.

    Sulejówek

    • 1 649 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 9 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny Dom Jednorodzinny w Sulejówku - 2023 r, 5 Sypialni, Bez PCC!Przestronny dom w Sulejówku, z nowoczesną architekturą i ponadczasowym designem, czeka na Ciebie! Zbudowany n...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zielonka

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Ostatni lokal na osiedlu, działka około 900 m2
    1 / 9
    Ostatni lokal na osiedlu, działka około 900 m2

    Józefów

    • 1 600 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponowany dom na granicy Józefowa/Emowa (1/2 bliźniak) usadowiony jest na  mini osiedlu, Tereny zalesione w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki  około 900 m2...

  • Dom w zabudowie bliżniaczej Józefów
    1 / 15
    Dom w zabudowie bliżniaczej Józefów

    Józefów

    • 1 670 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 11 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142.31m2 na zagospodarowanej działce o powierzchni 450m2. Nieruchomość znajduje się w Józefowie w otoczeniu ciszy i spokoju, jednocześnie...

  • Dom jednorodzinny do własnej aranżacji (Cisie)
    1 / 8
    Dom jednorodzinny do własnej aranżacji (Cisie)

    Cisie

    • 849 999 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    O K A Z J A Oferuję dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 146 m2 znajdujący się  na dużej ogrodzonej działce (1166 m2) w cichej, zielonej okolicy w miejscowości Cisie przy uli...