• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mszana Dolna
  • Buk +20 km
  • Rusinowo
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Halinowem

(229)
  • Dom Hipolitów

    Hipolitów

    • 1 375 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Hipolitów gm. Halinów Dom z dużym potencjałem i lokalem usługowym przy głównej ulicy. Na sprzedaż przestronny dom o łącznej powierzchni ok. 320 m&su...

  • Wolnostojący dom w Sulejówku na działce 2591 m2

    Sulejówek » ul. Konwaliowa

    • 2 950 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w Sulejówku -na dużej, zielonej działce o powierzchni 2591 m². To nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, p...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 3 950 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 13 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 1 150 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 8 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kobyłka ul.

    Kobyłka

    • 1 399 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!To jedna z najbardziej efektywnych kosztowo nieruchomości w tej części aglomeracji. Budynek z 2017 roku, który łączy duży met...

  • Dom, 180 m2, Grabów nad Pilicą, Lipinki
    1 / 16
    Dom, 180 m2, Grabów nad Pilicą, Lipinki

    Lipinki

    • 999 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180,7 m², położony na dużej działce 0,31 ha (3600 m²) w miejscowości Lipinki, gmina Grabów nad Pilicą, powiat kozienicki. Nieruchomość zn...

  • Segment- 3 minuty od stacji PKP Kobyłka
    Segment- 3 minuty od stacji PKP Kobyłka

    Kobyłka

    • 1 299 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom/segment w zabudowie szeregowej usytuowany w Kobyłce przy ulicy Fałata (boczna ulica Ręczajskiej) - 20 km od Warszawy. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi do życia...

  • Nowoczesny dom w zielonym i cichym zakątku
    Nowoczesny dom w zielonym i cichym zakątku

    Kobyłka

    • 919 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta idealna dla miłośników natury, ciszy i spokoju, a jednocześnie szybkiego dostępu do Warszawy. Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom z fotowoltaiką, położony w zielonym i k...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom56m²,Działka263m²,DużyGaraż,AtrakcyjnaLokalizacja,NowaCena
    Dom56m²,Działka263m²,DużyGaraż,AtrakcyjnaLokalizacja,NowaCena

    Ząbki

    • 1 049 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 18 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 56 m² znajdujący się przy ul. Piłsudskiego w Ząbkach. Nieruchomość została wybudowana w 1967r. i skład...

  • Sprzedam Dom Parterowy przy Puszczy Bolimowskiej
    Sprzedam Dom Parterowy przy Puszczy Bolimowskiej

    Franciszków

    • 490 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 2 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Osiedle Park Franciszków Sprzedam Dom Wolnostojący we Franciszkowie - Otulina Parku Bolimowskiego Cena domu wraz z działką - 490 tyś brutto z 8%VAT, Klient nie płaci PCC 2%-podat...

  • Dom Wołomin ul.

    Wołomin

    • 4 500 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż trzypoziomowy dom o powierzchni całkowitej 368 mkw (powierzchnia użytkowa 256 mkw), oraz o powierzchni pomieszczeń gospodarczych wraz z garażem czterostanowisko...

  • Dom Sulejówek, Bagno
    Dom Sulejówek, Bagno

    Sulejówek

    • 279 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Sulejówek ul. Bagno 8, Ratajewo, gmina Sulejówek, powiat miński Metraż działki 118 m2  Metraż domu: 35 m2  Stan prawny: własność Cena 279 000 zł do...

  • Dom Wiązowna,
    Dom Wiązowna,

    Wiązowna

    • 2 900 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 18 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na prezentację wolnostojącego parterowego domu o powierzchni 155,9 m² wybudowanego na ogromnej działce 9130 m² położonej w Wiązownie Kościelnej. Bez prowizji agencji!...

  • Wolnostojący dom w Sulejówku na działce 2591 m2

    Sulejówek » ul. Konwaliowa

    • 3 500 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Sulejówek, Hetmana Ludwika Paca
    Dom Sulejówek, Hetmana Ludwika Paca

    Sulejówek

    • 1 490 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 10 276 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący o powierzchni 145 m2 na działce 563 m2 w świetnym punkcie Sulejówka + garaż wolnostojący, murowany Stacja kolejowa SULEJÓWEK ( SKM lub KM ) 8 minut pieszo - 700...

  • Dom Kobyłka

    Kobyłka

    • 2 080 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 14 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 145 m2 wybudowany w latach 30, dom dwu kondygnacyjny parter plus piętro. Dom do remontu, wymurowany z cegły dach pokryty bl...

  • 1 / 3
    Dom Józefów

    Józefów

    • 2 595 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 11 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż komfortowy nowoczesny dom wolnostojący o pow.220m2, położny w Józefowie. Dom oferowany jest w stanie deweloperskim.Wnętrza domu i styl do aranżacji i wykońc...

  • Piękny nowy wykończony segment w super lokalizacji
    Piękny nowy wykończony segment w super lokalizacji

    Ząbki

    • 1 149 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 11 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam bezpośrednio niedawno wykończony w standardzie premium 96 metrowy segment w doskonałej lokalizacji. Segm...

  • Dom Góraszka gm. Wiązowna,
    Dom Góraszka gm. Wiązowna,

    Góraszka

    • 650 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MDP Partners przedstawia:  Odkryj kameralną inwestycję przy ul. Wrzosowej w Góraszce, która łączy w sobie spokój podwarszawskiej natury z nowoczesnymi technologiami energooszczędn...

  • Dom Zamienie gm. Lesznowola
    1 / 10
    Dom Zamienie gm. Lesznowola

    Zamienie

    • 1 620 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 6 - pokojowy dom - segment środkowy o pow. całkowitej 180 m2, na działce o pow. 352 m2, zlokalizowany w Zamieniu w gminie Lesznowola. Budynek wzniesiony w...