• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Brwinów +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Brwinowem

(546)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Owczarnia

    • 1 750 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 15
    Dom szeregowiec

    Falenty Nowe

    • 938 422 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 532 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 15
    Dom szeregowiec

    Falenty Nowe

    • 925 789 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 653 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nadarzyn

    • 1 850 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Adamowizna

    • 1 050 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 4 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Żółwin

    • 1 420 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 7 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Lesznowola

    • 2 380 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 8 207 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Pełen bliźniak gotowy do wykończenia, założona KW
    1 / 20
    Pełen bliźniak gotowy do wykończenia, założona KW

    Falenty Nowe

    • 2 190 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 7 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    FINDSQUARE sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Do sprzedania 2 domy oraz garaż wolnostojący - 500 m2 w Raszynie
    1 / 14
    Do sprzedania 2 domy oraz garaż wolnostojący - 500 m2 w Raszynie

    Raszyn

    • 2 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Czarny Las

    • 1 980 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Milanówek

    • 1 153 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 6 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 8
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 799 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 498 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Duży dom aktualnie zaadoptowany na HOSTEL, wybudowany w 1996r o powierzchni 400 m2. Podpiwniczony z dwoma odrębnymi garażami. Zagospodarowany ogród na 800 metrowej działce. Hoste...

  • Rybie dom do własnej aranżacji.

    Rybie

    • 3 800 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 1 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Niecodzienna nieruchomość o powierzchni 1918,98 m2 na sprzedaż, projektowana na obiekt usługowo-mieszkaniowy.Inwestycja zaprojektowana na budynek mieszkalno-usługowy, w stanie do u...

  • Dom Leszno rynek pierwotny ul.

    Leszno

    • 930 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych na południowym skraju Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, niedaleko Leszna, w powieci...

  • Dom 156 m2 działka 1400 m2 w Żabiej Woli Grodzisk.

    Żabia Wola

    • 890 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 5 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący parterowy o pow. 156 m2 na działce 1400 m2 w cichej i spokojnej okolicy Żabiej Woli pow. grodziski Dom:-powierzchnia 156 m kw.-parterowy-na działce w kształcie tra...

  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Grodzisk Mazowiecki

    • 920 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący o powierzchni 120 m² na działce 400 m2, wybudowany w 2022 roku w zielonej części miasta Grodziska. Budynek na parterze ma powierzchnię 60 m2: tu mamy salon ( 32 m2...

  • Dom Michałowice rynek pierwotny

    Michałowice

    • 1 600 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa oferta domu / połączonego tylko ścianą garażu z garażem sąsiada/ [i] Nowoczesne rozwiązania [/i]Ogrzewanie podłogowe Drzwi antywłamaniowe i antywyważeniowe Rekuperac...

  • Dom na sprzedaż (woj. mazowieckie). Pogroszew, 1 490 000 PLN, 163,52 m2
    Dom na sprzedaż (woj. mazowieckie). Pogroszew, 1 490 000 PLN, 163...

    Pogroszew

    • 1 490 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 9 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej163,52 m2na działce o powierzchni 632 m2, zlokalizowany w Pogroszewie. Nieruchomość położona nakameralnym i bezpie...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
    1 / 14
    Dom Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 920 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grodzisk Mazowiecki nietypowy dom w zabudowie bliźniaczej blisko centrum miasta - na sprzedaż. Dom o powierzchni 153m2 posadowiony na działce 460 m2 na spokojnym zamkniętym o...

  • Dom Słomin ul.

    Słomin

    • 480 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJA:  Słomin - wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie płockim, w gminie Wyszogród. Wieś szlachecka Słomino położona była w drugiej połowie XVI wieku...