• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Szczecin

(149)
  • Luksusowy apartament z widokiem na rzekę

    Szczecin » ul. Celna

    • 874 074 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 335 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Luksusowy apartament z widokiem na rzekę - Inwestycyjna perełka.Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w kompleksie nad Odrą – Łasztownia, Szczecin!****OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU...

  • 3 POKOJE/ 90m2/POGODNO

    Szczecin » pl. Mickiewicza

    • 799 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 POKOJE/ 90m2/POGODNOZapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w bliskiej odległości Uniwersytetu Szczecińskiego i ryneczku Pogodno.Lokal znajduje się na...

  • Na sprzedaż trzypokojowy apartament Nad Odrą.

    Szczecin » ul. Celna

    • 965 640 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 13 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Trzypokojowy luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w...

  • Mieszkanie BEZ PROWIZJI z osobną kuchnią i super widokiem!
    1 / 3
    Mieszkanie BEZ PROWIZJI z osobną kuchnią i super widokiem!

    Szczecin

    • 649 999 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, pozwala na urządzenie według własnego gustu . Piękny widok na panoramę Szczecina z balkonu o powierzchni 10 m² . Dzięki wyjątkowej loka...

  • Topowa lokalizacja, 3 pokoje pl. Lotników

    Szczecin

    • 549 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie topowej lokalizacji!Na powierzchnie 64,14 mkw. składa się: -słoneczny salon, z którego mamy bezpośrednio wyjście na spory balkon -sypialni...

  • 66,80mkw 3 pokoje, podział na 2 lokale, CH Turzyn

    Szczecin » al. Bohaterów Warszawy

    • 480 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Już w sprzedaży, atrakcyjna nieruchomość w samym Centrum Szczecina, tuż przy Galerii Handlowej Turzyn. 3-pokojowe mieszkanie powstało z połączenia 2 mieszkań:Kawalerki oraz 2-pokoj...

  • Mieszkanie 125m2 z ogródkiem.

    Szczecin

    • 460 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Niepowtarzalna oferta. Mieszkanie z ogródkiem w oferowanej cenie to gratka w tej okolicy. Przy ulicy Goleniowskiej atrakcyjne mieszkanie na poddaszu jednopiętrowego budynku. Opróc...

  • Mieszkanie 3 pokojowe ul. Milczańska

    Szczecin

    • 454 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Milczańskiej w Szczecinie na 4 piętrze (budynek czteropiętrowy). Mieszkanie z balkonem. Dodatkowo piwnica ok 6 m2. Możliwa sprzedaż mieszkan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • sprzedam

    Szczecin

    • 3 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje, cicha ulica-plac zabaw, boisko ,drzewa- pięknie

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Policach

    Police

    • 395 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta sprzedaży mieszkania na trzecim piętrze (3/4) bloku zlokalizowanego w Policach przy ul. Leopolda Okulickiego. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z KW. Na powierzchnię 59,...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 370 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie bezczynszowe w centrum miasta

    Stargard Szczeciński

    • 530 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 6 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż udział w nieruchomości w centrum Stargardu na którą składa się samodzielne bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 83 m2, usytuowane na pierwszym piętrze. Atut...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 452 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje/Stargard Centrum

    Stargard Szczeciński » ul. Dworcowa

    • 395 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje/Stargard CentrumZapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w centrum Stargardu.Lokal znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Ekspozycja o...

  • Mieszkanie bezczynszowe z potencjałem udział w nieruchomości
    1 / 3
    Mieszkanie bezczynszowe z potencjałem udział w nieruchomości

    Stargard Szczeciński

    • 530 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam jedno z dwóch mieszkań wchodzących w skład nieruchomości objętej jedną księgą wieczystą (udział w nieruchomości) tj. mieszkanie bezczynszowe 3-pokojowe o powierzchni 81 m2...

  • Mieszkanie Stargard, Towarowa
    1 / 8
    Mieszkanie Stargard, Towarowa

    Stargard Szczeciński

    • 480 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Osiedle Perła Centrum MIESZKANIE NR 8 powierzchnia użytkowa - 55,49 m2 I piętro BUDYNEK A Mieszkanie trzypokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane: - Pokój z aneks. kuchennym 21,4...

  • Trzy pokoje z balkonem os.Chopina.
    1 / 9
    Trzy pokoje z balkonem os.Chopina.

    Stargard Szczeciński

    • 384 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania sie z ofertą mieszkania o powierzchni 57,8 m2 z balkonem na 3 piętrze niskiego bloku, cicha i spokojna okolica, wokół dużo zieleni, place zabaw , idealne...

  • Przytulne mieszkanie dla rodziny w cichej okolicy
    1 / 13
    Przytulne mieszkanie dla rodziny w cichej okolicy

    Warzymice

    • 649 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 1. piętrze budynku z 2009 roku na osiedlu Tęczowe Ogrody w Warzymicach. Mieszkanie jest gotowe do wp...

  • 3 pokoje z ogrodem 96 m² | Parking | Warzymice
    1 / 17
    3 pokoje z ogrodem 96 m² | Parking | Warzymice

    Warzymice

    • 889 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Lokal jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących ko...

  • ŚLICZNE 74m2 W centrum, 2 Balkony Winda, parking

    Stargard Szczeciński » ul. Czarnieckiego

    • 599 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Czarneckiego, o powierzchni 73,6 m², z dwoma balkonami. Lokal znajduje się na 2. piętrze nowocze...

  • 3-pok z oddzielną kuchnią. Balkon, piwnica.
    1 / 13
    3-pok z oddzielną kuchnią. Balkon, piwnica.

    Police

    • 429 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe położone na 8 piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Na...

  • Stepnica-blisko plaży-3 wejścia-garaż-ogród

    Stepnica » ul. Sikorskiego

    • 280 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym położone w urokliwej nadmorskiej miejscowości Stepnica ( woj. zachodniopomorskie) nad Zalewem Szczecińskim zaledwie kilka minut spac...

  • STYLOWY Apartament w idealnym stanie, Centrum!

    Stargard Szczeciński » ul. Kasztelańska

    • 849 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Kasztelańskiej , o powierzchni 100,48 m² z tarasem!Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego b...

  • Mieszkanie na sprzedaż, pow. 56,16 m2, Stargard

    Stargard Szczeciński » ul. Bułgarska

    • 379 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z 1976 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej częś...

  • Na wynajem - 3-pokojowe mieszkanie w Niemczech po generalnym remoncie + garaż | Bagemühl (blisko Szc
    Na wynajem - 3-pokojowe mieszkanie w Niemczech po generalnym remo...

    Gryfino

    • 1 600 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem – 3-pokojowe mieszkanie w Niemczech po generalnym remoncie z garażem | Bagemühl (okolice Szczecina) Mieszkanie dostępne od zaraz – gotowe do wprowadzenia, bez konieczno...

  • Mieszkanie 3 pok w Policach do własnej aranżacji
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pok w Policach do własnej aranżacji

    Police

    • 379 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie do remontu | Police, Osiedle Dąbrówka I 61,76 m² Szukasz mieszkania z potencjałem, które zaaranżujesz po swojemu? Oto przestronne 3-pokojowe mieszka...

  • Nowoczesne 3 pokoje po remoncie, 1 piętro, balkon
    1 / 8
    Nowoczesne 3 pokoje po remoncie, 1 piętro, balkon

    Stargard Szczeciński

    • 499 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na 1. piętrze niskiego bloku na os. Zachód w Stargardzie. Lokal po generalnym remoncie zakończonym w marcu 2026 – ws...

  • Słoneczne 3 pokoje + balkon, widok, cisza
    Słoneczne 3 pokoje + balkon, widok, cisza

    Stargard Szczeciński

    • 399 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie – 57 m², Stargard (blisko centrum) Najważniejsze informacje: powierzchnia: 57 m² + balkon + piwnica 3 pokoje (salon + 2 sypialnie), osobna kuchni...

  • Przytulne mieszkanie z balkonem - Górny Taras
    1 / 12
    Przytulne mieszkanie z balkonem - Górny Taras

    Gryfino

    • 459 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie, do którego chce się wracać. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,07 m², położone na 3 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Krasińskiego w Gryf...