• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Szczecin

(71)
  • Kawalerka w centrum miasta - Ks. Bogusława X 36A
    1 / 4
    Kawalerka w centrum miasta - Ks. Bogusława X 36A

    Szczecin

    • 1 600 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne kawalerka w samym centrum Szczecina przy ulicy Ks. Bogusława X 36A. -Nieruchomość- Powierzchnia 16 m2. Piętro 4. Ogrzewanie miejskie. -Lok...

  • Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Potulicka
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Potulicka

    Szczecin

    • 2 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe (36,6 m2) znajdujące się na 10 piętrze wieżowca przy ulicy Potulickiej 40 w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie z balkonem (ok.5 m2) z w...

  • 1 / 3
    Do wynajęcia kawalerka w Centrum Szczecina

    Szczecin

    • 1 800 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Do wynajecia kawalerka o pow. 28,6 mkw , położona w Centrum Szczecina przy ul. Kujawskiej. Mieszkanie z widokiem na Panoramę Szczecina , umeblowane, ogrzewanie i ciepla woda z siec...

  • 1 / 3
    Do wynajęcia duża kawalerka w Szczecinie

    Szczecin

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Atrakcyjna kawalerka do wynajęcia na ul. Krasińskiego. Nowe budownictwo CO i ciepła woda z sieci miejskiej rozliczane fakturami miesięcznie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane....

  • Apartament po remoncie | Gotowy do wprowadzenia
    1 / 11
    Apartament po remoncie | Gotowy do wprowadzenia

    Szczecin

    • 569 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie w zabytkowej kamienicy, położone w ścisłym centrum Szczecina przy Placu Żołnierza Polskiego 3. Lokalizacja zapewnia dostęp do wszystki...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Potulicka
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Potulicka

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o powierzchni 30m2 znajdujące się przy ul. Potulickiej. Mieszkanie usytuowane jest na osiedlu zamkniętym, na 5 piętrze w blo...

  • centrum słoneczne ciepłe mieszkanie z pianinem bez prowizji!
    1 / 10
    centrum słoneczne ciepłe mieszkanie z pianinem bez prowizji!

    Szczecin

    • 1 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Brak prowizji! Ogloszenie aktualne tak dlugo jak widnieje. W mieszkaniu znajduje sie pianino cyfrowe, Jest ustawione w loggi. (pianino na ostatnim zdjeciu) Mieszkanie jest położo...

  • Mieszkanie Szczecin Krzekowo-Bezrzecze, gen. Stanisława Sosabowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Krzekowo-Bezrzecze, gen. Stanisława Sosabowsk...

    Szczecin

    • 2 600 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty, jest nowe mieszkanie 2 pokojowe 42,9 m2 z aneksem kuchennym, balkonem i miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 31m2 HANZA TOWER 1 do 12 miesiecy
    1 / 8
    31m2 HANZA TOWER 1 do 12 miesiecy

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    1 do 12 miesiecy wynajem Jeśli ogłoszenie jest wyświetlone to znaczy że jest aktualne. Kaucja zwrotna 3000 BEZ PROWIZJI! stale oplaty: 2000 czynsz + 50 internet/tv + 900 czynsz a...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego

    Szczecin

    • 437 971 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się w ofertą sprzedaży nowoczesnej kawalerki z ogródkiem w centrum Szczecina na Nowym Mieście - ul. Lewandowskiego. Kawalerka znajduje się na parterze nowo...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański

    Szczecin

    • 269 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 14 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 18 m, położona w nowoczesnym budynku z 2025 roku, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji bezpośrednio nad Odrą. Dlaczego t...

  • centrum słoneczna kawalerka 1-2 osoby od 1-12 mies. parking
    1 / 3
    centrum słoneczna kawalerka 1-2 osoby od 1-12 mies. parking

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    centrum wszędzie blisko Krzywoustego 61 absolutny hotspot ale cicho bo ekspozycja mieszkania na zaplecze (zdjecie) 1 do 12 miesiecy wynajem. bez windy Jeśli ogłoszenie jest wyświet...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Felczaka
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Felczaka

    Szczecin

    • 2 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 35 m, położona na 3. piętrze w budynku wielorodzinnym z pięknym widokiem na Park Kasprowicza oraz Urząd Miasta Szczecin. Opis mies...

  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście, J. Kilińskiego
    Mieszkanie Szczecin Śródmieście, J. Kilińskiego

    Szczecin

    • 349 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Szczecina, funkcjonalny układ, duży potencjał Oferuję do sprzedaży jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na 5. piętrze budynku pr...

  • Prawobrzeże - kawalerka z potencjałem dwóch pokoi
    1 / 7
    Prawobrzeże - kawalerka z potencjałem dwóch pokoi

    Szczecin

    • 289 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 664 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,8 m², zlokalizowana na osiedlu Zdroje. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze wysokiego bloku z windą z lat 80. Mieszkanie do remontu, co daje...

  • Mieszkanie Kawalerka centrum, Starówka plus parking gratis
    1 / 5
    Mieszkanie Kawalerka centrum, Starówka plus parking gratis

    Szczecin

    • 2 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia kawalerka w doskonałej lokalizacji, mieszkanie idealnie skomunikowane z "miastem" - wszystkie udogodnienia pod ręką. Mieszkanie bardzo ciepłe, znajduje się na 2 pi...

  • Mieszkanie Szczecin, Jagiellońska
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin, Jagiellońska

    Szczecin

    • 459 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z mieszkaniem . 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 w układzie 1-stronnym, położone na 1 pię...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 720 151 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL B.5.07, balkon: 7,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • 0%, 3 etap inwestycji - apartamentowiec nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 478 932 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 16 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    0% (kupując nie płacisz prowizji !!!). Planowany termin zakończenia budowy - II kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 0%, 3 etap inwestycji - apartamentowiec nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 624 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 20 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro