• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Szczecin

(71)
  • Duża kawalerka z antresolą, Centrum!

    Szczecin » ul. Aleja Piastów

    • 355 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duża kawalerka z oddzielną kuchnią zlokalizowana w centrum Szczecina na 1. piętrze wyremontowanej, czystej kamienicy przy Al. Piastów róg ul. Jagiellońskiej.Lokal znajd...

  • TYLKO 7000/mkw, blisko Uniwersytetu na Mickiewicza

    Szczecin » ul. Lipca

    • 255 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Polecam na sprzedaż dużą kawalerkę w świetnej lokalizacji!Na powierzchnię użytkową 36,10 mkw. składa się:-przestronny i dobrze doświetlony salon-oddzielna kuchnia z oknem-łazienka...

  • Unikalny Apartament w Sercu Szczecina

    Szczecin » al. Wyzwolenia

    • 448 500 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 20 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Unikalny Apartament w Sercu Szczecina, Inwestycyjna Perełka! Na sprzedaż oferuję nowoczesny apartament o powierzchni 23 m² zlokalizowany na 7. piętrze prestiżowego apartamentowca H...

  • Stylowa i nowoczesna kawalerka z ogródkiem!

    Szczecin

    • 435 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesność, wygodę i bliskość natury? Ta kawalerka wykończona pod klucz to coś więcej niż mieszkanie – to gotowa do zamieszkania, gustownie zapro...

  • KAWALERKA INWESTYCYJNA Z KLIMATYZACJĄ, CENTRUM

    Szczecin » ul. Żółkiewskiego

    • 349 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu przestronną kawalerkę w samym centrum miasta, która jest idealną inwestycją pod wynajem dla studentów lub jako pierwsze mieszkanie.Nieruchomość:- 31,72 mkw- pr...

  • Na sprzedaż trzypokojowy apartament Nad Odrą.

    Szczecin » ul. Celna

    • 682 374 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w p...

  • 1 / 3
    Kawalerka do generalnego remontu, Łękno

    Szczecin » ul. Gorkiego

    • 99 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 6 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Przedstawione zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację mieszkania. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania do generalnego remontu położonego na czwartym piętrz...

  • Kawalerka Szczecin ul. Santocka z miejscem parkingowym
    1 / 5
    Kawalerka Szczecin ul. Santocka z miejscem parkingowym

    Szczecin

    • 1 600 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Duża kawalerka na wynajem w pełni umeblowana i wyposażona. W pokoju kanapa, fotele, szafa, komody, biurko. Osobna kuchnia do dyspozycji kuchenka gazowa, lodówka, czajnik elektryczn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament studio Centrum

    Szczecin » al. Piastów

    • 540 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż pięknie urządzony apartament z "duszą" o pow. 55,8 m2 (powierzchnia całkowita ok. 63 m2) położony na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy w Centrum Szczecina. Ad...

  • Przecław 45 m2

    Szczecin

    • 349 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie na nowym osiedlu w Przecławiu. Jeden duży pokój z Balkonem , drugi z aneksem kuchennym. Dodatkowo piwnica ok 4 m2 . Mieszkanie można przerobić na dwupokojowe....

  • Kawalerka na Wyzwolenia

    Szczecin

    • 210 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 9 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ...Tylko u Nas... Kawalerka na drugim piętrze wieżowca z nowa windą. Pokój bardzo słoneczny, kuchnia , łazienka, i mały przedpokoik. Mieszkanie do remontu. Zmienione piony wod...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Stargard kawalerka hallera

    Stargard Szczeciński

    • 190 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Po więcej informacji poproszę o kontakt telefoniczny lub mailowy

  • Sprzedam mieszkanie Stargard
    1 / 11
    Sprzedam mieszkanie Stargard

    Stargard Szczeciński

    • 170 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie po kapitalny remoncie nowe instalacje wodno-kanalizacyjne i cała instalacja elektryczna trójfazowa-siła. Mieszkanie o pow. 17,4 m2 i do mieszkania przynależy pi...

  • Mieszkanie Stargard, Towarowa
    1 / 8
    Mieszkanie Stargard, Towarowa

    Stargard Szczeciński

    • 259 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Osiedle Perła Centrum MIESZKANIE NR 3 Powierzchnia użytkowa: 26,08 m Położenie: parter Budynek A mieszkanie z prywatnym ogródkiem o powierzchni 24 m Kawalerka, funkcjonalnie zapr...

  • Mieszkanie 34,11 m2- Goleniów
    1 / 15
    Mieszkanie 34,11 m2- Goleniów

    Goleniów

    • 229 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,11 m² położone w centrum Goleniowa przy Kościuszki 3. Lokal znajduje się na czwartym piętrze bloku. Zgodnie z księgą wieczystą...

  • Osiedle Horyzont kawalerka z ogródkiem
    1 / 5
    Osiedle Horyzont kawalerka z ogródkiem

    Stargard Szczeciński

    • 229 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż nowe mieszkanie 1-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 26,68 m² z ogródkiem 5,72 m² , idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Bez p...

  • Perła Centrum – komfort w sercu miasta
    1 / 11
    Perła Centrum – komfort w sercu miasta

    Stargard Szczeciński

    • 270 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Perła Centrum – Twój prestiżowy adres w sercu Stargardu Nowoczesne osiedle premium przy ul. Towarowej łączy wygodę życia w centrum z prywatnością i spokojem. To idealna propozycja...

  • Sprzedam kawalerkę.

    Stargard Szczeciński

    • 249 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam kawalerkę. Sprzedam kawalerkę w centrum Stargardu o powierzchni 34,2 m kw. Mieszkanie położone jest na parterze w bloku z lat 60/70. Składa się z przestronnego pokoju,...

  • Sprzedam Kawalerke 29m w Gryfinie (Dziękuje pośrednikom)
    1 / 6
    Sprzedam Kawalerke 29m w Gryfinie (Dziękuje pośrednikom)

    Gryfino

    • 280 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 9 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę 29m w Gryfinie, mieszkanie w dobrej lokalizacji ul. Flisacza, praktycznie w centrum , w poblizu przystanki autobusowe i sklepy itp.. duży pokój, duża oddzielna k...

  • Do wynajęcia kawalerka
    Do wynajęcia kawalerka

    Stargard Szczeciński

    • 1 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wynajmę kawalerkę w domku jednorodzinnym, umeblowana 38 m. ,wspólne wejście. WYNAJMĘ bezdzietnym bez nałogów .CENA1100 złoty plus liczniki kaucja 2000 złoty wolne od 15,02,2026 r...