• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Szczecin

(71)
  • Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Gabriela Narutowicza
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Gabriela Narutowicza

    Szczecin

    • 398 340 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 054 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** Forma własności : Pełna własność z KW Przedmiotem oferty, są nowe, wykończone mieszkania 2 pokojowe do umeblowania powstałe w wyniku...

  • Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Gabriela Narutowicza
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Gabriela Narutowicza

    Szczecin

    • 296 800 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

• Kawalerka 32m² Śródmiejskie Ogrody od 1.04
    1 / 8
    Kawalerka 32m² Śródmiejskie Ogrody od 1.04

    Szczecin

    • 2 300 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do wynajęcia bardzo ładnej, przestronnej i nowocześnie urządzonej kawalerki 32,28 m² w wysokim standardzie, gotowej do natychmiastowego zamieszkania od 01.04.2026 roku....

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia

    Szczecin

    • 459 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż kawalerka w nowej inwestycji Hanza Tower! Okolica bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze nowego apartamentowca z 2022 rok...

  • Mieszkanie Szczecin osiedle Kaliny, 26 Kwietnia
    1 / 6
    Mieszkanie Szczecin osiedle Kaliny, 26 Kwietnia

    Szczecin

    • 499 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni43,50 m2, położone na pierwszym piętrze, w polskim wieżowcu, w zielonej i spokojnej dzielnicy Świerczewo. Na pow...

  • Kawalerka z potencjałem na 1. piętrze - Szczecin ul. Jasna
    1 / 8
    Kawalerka z potencjałem na 1. piętrze - Szczecin ul. Jasna

    Szczecin

    • 331 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 10 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 31 m2, położona na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze w bloku przy ul. Jasnej w Szczecinie (Osiedle Słoneczne). Mieszkanie skł...

  • kawalerka w apartamentowcu - ul.Raginisa
    1 / 5
    kawalerka w apartamentowcu - ul.Raginisa

    Szczecin

    • 455 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Kawalerka wykończona w apartamentowcu przy ul.Raginisa, z balkonem.

  • Komfortowa kawalerka na Pomorzanach | 29,33m2
    1 / 6
    Komfortowa kawalerka na Pomorzanach | 29,33m2

    Szczecin

    • 319 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulna kawalerka – Pomorzany | 29,33 m² | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż odświeżona i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 29,33 m², położona w spokojnej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka na parterze przy Urzędzie Miasta
    1 / 8
    Kawalerka na parterze przy Urzędzie Miasta

    Szczecin

    • 495 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 39 m² położona na wysokim parterze frontowej części kamienicy przy ul. Wielkopolskiej w Szczecinie. Mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno j...

  • Kawalerka Zawadzkiego-Klonowica!!
    1 / 16
    Kawalerka Zawadzkiego-Klonowica!!

    Szczecin

    • 344 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży ładnej ,przytulnej kawalerki na osiedlu Zawadzkiego -Klonowica . Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -pokój z wydzieloną częścią sypialnianą 21 m2...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Kwiatkowskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Kwiatkowskiego

    Szczecin

    • 429 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronna kawalerka w nowej inwestycji na Gumieńcach, osiedle Nowa Cukrownia. Okolica, cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu liczne usługi...

  • Nowe mieszkanie > piękna lokalizacja > 36,90 m2
    1 / 11
    Nowe mieszkanie > piękna lokalizacja > 36,90 m2

    Szczecin

    • 547 965 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 222 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC SZCZEGÓŁOWE PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Prestiżowy kompleks mieszkalno-usługowy zlokalizowany na zrewitalizowanej wyspie Łasztownia...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Celna
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Celna

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do wynajęcia nowa kawalerka w nowo powstającej inwestycji zlokalizowanej tuż nad brzegiem rzeki Odry. Nieruchomość o powierzchni 30 m2 znajduje się na 6 (ostatnim) piętrze nowego...

  • Pokój premium w Centrum Szczecina + szybki internet w cenie.
    Pokój premium w Centrum Szczecina + szybki internet w cenie.

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przedstawiam na wynajem kawalerkę w ścisłym centrum Szczecina! Nieruchomość znajduje się w mieszkaniu przy ulicy Bolesława Limanowskiego na 3 piętrze. Bardzo bliska odległość do...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno
    1 / 12
    Mieszkanie Szczecin Pogodno

    Szczecin

    • 1 899 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m, położona w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Szczecina - Pogodno. Układ i wyposażenie mieszka...

  • Słoneczna kawalerka
    Słoneczna kawalerka

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Sloneczna o przestronna kawalerka do wynajęcia w centrum Szczecina. Po więcej informacji zapraszam na priv.

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Zakładowa
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Zakładowa

    Szczecin

    • 440 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 17 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki usytuowanej na 2 piętrze NOWEGO APARTAMENTOWCA z cichobieżną windą, zlokalizowanego w dzielnicy Pogodno przy ul. Zakładowej. Budynek...

  • Sprzedam Mieszkanie Szczecin Zielone Wzgórze
    1 / 4
    Sprzedam Mieszkanie Szczecin Zielone Wzgórze

    Szczecin

    • 396 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferta prywatna nie współpracuje z biurami nieruchomości . Proszę biura aby nie dzwoniły. Nie wyrażam zgody na kontakt. Sprzedam kawalerkę. Mieszkanie posiada fajną spokojną lok...

  • Komfortowa kawalerka na Pomorzanach | 29,33 m2
    1 / 5
    Komfortowa kawalerka na Pomorzanach | 29,33 m2

    Szczecin

    • 359 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 12 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Śródmieście: 49 m² z widokiem na Bazylikę

    Szczecin » Śródmieście » ul. Bogurodzicy

    • 430 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Prestigowy adres w samym sercu Szczecina – odrestaurowana przedwojenna kamienica, zaledwie 4–6 minut spacerem od Placu Zwycięstwa i Bramy Portowej.Do sprzedaży wyjątkowo dobrze usy...