• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Szczecin

(23)
  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański

    Szczecin

    • 436 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,42 m z dużym tarasem (9 m), położone w atrakcyjnej lokalizacji nad Odrą, w budynku z 2025 roku. Atuty: -topowa loka...

  • Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Lewandowskiego
    Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Lewandowskiego

    Szczecin

    • 949 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 12 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest sprzedaż nowocześnie wykończonego mieszkania trzypokojowego w nowym budynku z cichobieżną windą, zlokalizowanego w centrum Szczecina, na cichym i spokojnym...

  • 2-pokoje z widokiem na Park Stare Miasto!
    1 / 10
    2-pokoje z widokiem na Park Stare Miasto!

    Szczecin

    • 599 999 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję wyjątkowe, jasne i wysokie mieszkanie położone na 1 piętrze odbudowanej w 1957 roku kamienicy, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina – przy s...

  • Nautica, 2-pokojowe, balkon, m.parkingowe!
    1 / 14
    Nautica, 2-pokojowe, balkon, m.parkingowe!

    Szczecin

    • 585 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 9-tym piętrze w apartamentowcu z 2014 r. wybudowanego przez dewelopera SGI. W budynku dwie nowoczesne windy, recepcja na parterze, osiedle z...

  • Mieszkanie Szczecin Zdroje
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Zdroje

    Szczecin

    • 622 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na 2. piętrze w budynku w spokojnej i zielonej części Szczecina – Zdroje. Mieszkanie jest jas...

  • 3-pok. 77,5 m² | 2 sypialnie | Duńska, Warszewo

    Szczecin » ul. Duńska

    • 749 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych dzielnic Szczecina – na Wzgórzach Warszewskich. Okolica łączy...

  • Prestiżowy apartament w sercu Szczecina

    Szczecin » al. Wyzwolenia

    • 1 638 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 27 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Przestrzeń, światło i emocje – apartament dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko mieszkania. To nie tylko przestrzeń, to jakość, styl i codzienny komfort na najwyższym p...

  • Aprartament premium z panoramicznym widokiem

    Szczecin » ul. Mieczysława

    • 1 737 900 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 26 332 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    SKY GARDEN – ikona nowoczesnej architektury w sercu SzczecinaSky Garden to synonim prestiżu, nowoczesności i świadomie wybranego stylu życia.Osiemnastopiętrowy apartamentowiec, któ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3. pokoje + 18m2 strych, po remoncie, przy Hanza

    Szczecin » Śródmieście » ul. Odzieżowa

    • 495 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ! Oferta ograniczona czasowo ! - cena do końca kwietnia 2026.Nowoczesne 3 pokoje w sercu Szczecina – gotowe do wprowadzenia (ul. Odzieżowa)Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprz...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Krakowska
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Krakowska

    Szczecin

    • 1 099 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 12 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,72 m, położone przy ul. Krakowskiej w Szczecinie Gumieńce. To wyjątkowa oferta dla osób ceniących wysoki standard wyk...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 629 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego, znajdujące się na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku z 2025 roku, zlokalizowanego w topowej lokalizacji dzielnicy Warszewo, w Sz...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Leona Heyke
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Leona Heyke

    Szczecin

    • 569 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą na sprzedaż luksusowego apartamentu w stanie deweloperskim nad Odrą Inwestycja Sedina, Szczecin. Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny 2-pokojowy...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka

    Szczecin

    • 369 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 14 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż oferuję nowe, nigdy zamieszkałe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25 m, położone na 5. piętrze w apartamentowcu z windą i garażem podziemnym na poziomie -1, zloka...

  • Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, Gumieńce
    1 / 10
    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, Gumieńce

    Szczecin

    • 2 700 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Harmonia Gumieńce. Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z windą, co zapewnia...

  • Apartament Hanza Tower | 22 piętro | parking
    1 / 14
    Apartament Hanza Tower | 22 piętro | parking

    Szczecin

    • 7 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Do wynajęcia wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 22. piętrze prestiżowego apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Budynek liczy 27 pięter i oferuje s...

  • Stan Deweloperski zielona okolica!!!
    1 / 3
    Stan Deweloperski zielona okolica!!!

    Szczecin

    • 637 908 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zaprojektuj według własnego projektu odbierz klucze już i na wiosnę zamieszkaj u siebie! Nowoczesne osiedle z placem zabaw ,jeziorko ,niska zabudowa dookoła zieleń ,cisza, spokój....

  • Nowoczesne 2 pokoje z dużym tarasem - Dąbie
    1 / 10
    Nowoczesne 2 pokoje z dużym tarasem - Dąbie

    Szczecin

    • 535 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone w spokojnej części Dąbia (Prawobrzeże), na kameralnym, strzeżonym osiedlu z monitoringiem i placem zabaw. Nieruchom...

  • Pokój premium w Centrum Szczecina + szybki internet w cenie.
    Pokój premium w Centrum Szczecina + szybki internet w cenie.

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przedstawiam na wynajem kawalerkę w ścisłym centrum Szczecina! Nieruchomość znajduje się w mieszkaniu przy ulicy Bolesława Limanowskiego na 3 piętrze. Bardzo bliska odległość do...

  • mieszkanie na sprzedaż
    1 / 14
    mieszkanie na sprzedaż

    Szczecin

    • 480 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 42m2, na 12 piętrze bloku na Osiedlu Romera w Szczecinie. Mieszkanie składa się z 3 słonecznych pokoi, w tym jasnego salonu z aneksem kuchenny...

  • wyjątkowy design, dwupoziomowe , balkon, umeblowane
    1 / 12
    wyjątkowy design, dwupoziomowe , balkon, umeblowane

    Szczecin

    • 995 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Szczecinie, Żelechowa o powierzchni 126 m2, dwupoziomowe na IV piętrze z dużym balkonem i widokiem na Odrę Zachodnią. Mieszkanie odznacza się wy...