• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Szczecin

(50)
  • Kawalerka w centrum miasta - Ks. Bogusława X 36A
    1 / 4
    Kawalerka w centrum miasta - Ks. Bogusława X 36A

    Szczecin

    • 1 600 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne kawalerka w samym centrum Szczecina przy ulicy Ks. Bogusława X 36A. -Nieruchomość- Powierzchnia 16 m2. Piętro 4. Ogrzewanie miejskie. -Lok...

  • Szczecin: Komfortowe 2-pok. mieszkanie na sprzedaż
    1 / 14
    Szczecin: Komfortowe 2-pok. mieszkanie na sprzedaż

    Szczecin

    • 440 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA DO 19.05.2026! Atrakcyjne mieszkanie w centrum Szczecina. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż oferuję jasne mieszkanie zlokalizowane w dobrze skomunikowanej częśc...

  • Sprzedam duże ładne mieszkanie - Szczecin
    1 / 8
    Sprzedam duże ładne mieszkanie - Szczecin

    Szczecin

    • 869 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w sercu Szczecina – ul. Piłsudskiego 36 Idealne dla rodziny lub inwestora – świetna lokalizacja w centrum Szczecina, duży metraż i ogromny potencjał aranżac...

  • 1 / 3
    Do wynajęcia kawalerka w Centrum Szczecina

    Szczecin

    • 1 800 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Do wynajecia kawalerka o pow. 28,6 mkw , położona w Centrum Szczecina przy ul. Kujawskiej. Mieszkanie z widokiem na Panoramę Szczecina , umeblowane, ogrzewanie i ciepla woda z siec...

  • Gotowe do wprowadzenia + miejsce w garażu
    1 / 15
    Gotowe do wprowadzenia + miejsce w garażu

    Szczecin

    • 680 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    To mieszkanie jest dla Ciebie, jeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, a jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór kawy jaką wypijesz na balkonie, lub obserwowani...

  • 2 Pokojowe mieszkanie do wprowadzenia - Centrum!
    1 / 10
    2 Pokojowe mieszkanie do wprowadzenia - Centrum!

    Szczecin

    • 489 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą w centrum Szczecina przy ul. Mazowieckiej. Mieszkanie jest w pełni wyposa...

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Szczecina
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie w centrum Szczecina

    Szczecin

    • 399 999 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Lokalizacja [url] Powierzchnia: 36 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 z 5 Typ budynku: blok z 1970 roku Forma własności: spółdzielcze własnościowe (bez księgi wieczystej) Stan: Po...

  • Polecam w Centrum 3-pokojowe mieszkanie, 57 m2
    1 / 9
    Polecam w Centrum 3-pokojowe mieszkanie, 57 m2

    Szczecin

    • 2 900 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina – przy Galaxy i Oxygen | 57 m² | po odświeżeniu Do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego

    Szczecin

    • 437 971 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się w ofertą sprzedaży nowoczesnej kawalerki z ogródkiem w centrum Szczecina na Nowym Mieście - ul. Lewandowskiego. Kawalerka znajduje się na parterze nowo...

  • Mieszkanie sprzedam
    1 / 9
    Mieszkanie sprzedam

    Szczecin

    • 460 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie w Centrum miasta. Bliski dostęp do Centrum handlowe, szkoła, teatr, basen, sklepów handlowych. Dostęp do komunikacji z każdej strony. Bliskość urzędów miejskich. Blisko...

  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście, J. Kilińskiego
    Mieszkanie Szczecin Śródmieście, J. Kilińskiego

    Szczecin

    • 349 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Szczecina, funkcjonalny układ, duży potencjał Oferuję do sprzedaży jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na 5. piętrze budynku pr...

  • Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Lewandowskiego
    Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Lewandowskiego

    Szczecin

    • 949 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 12 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest sprzedaż nowocześnie wykończonego mieszkania trzypokojowego w nowym budynku z cichobieżną windą, zlokalizowanego w centrum Szczecina, na cichym i spokojnym...

  • Mieszkanie z potencjałem i widokiem na Plac Zgody
    1 / 11
    Mieszkanie z potencjałem i widokiem na Plac Zgody

    Szczecin

    • 620 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78,38 m², zlokalizowane na 2. piętrze odnowionej kamienicy z 1895 roku w Szczecinie. Lokal zachwyca przestrzenią, światłem...

  • 2-pokoje z widokiem na Park Stare Miasto!
    1 / 10
    2-pokoje z widokiem na Park Stare Miasto!

    Szczecin

    • 599 999 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję wyjątkowe, jasne i wysokie mieszkanie położone na 1 piętrze odbudowanej w 1957 roku kamienicy, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina – przy s...

  • Całe piętro | 200 m² | Szczecin - Deptak Bogusława
    1 / 15
    Całe piętro | 200 m² | Szczecin - Deptak Bogusława

    Szczecin

    • 990 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż całe piętro – 200 m² | topowa lokalizacja w centrum Szczecina Oferujemy na sprzedaż wyjątkową przestrzeń o łącznej powierzchni 200 m², składającą się z dwóch połączony...

  • Dwa pokoje w centrum z dużym balkonem

    Szczecin » Śródmieście » al. Wyzwolenia

    • 435 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pok...

  • Centrum, I piętro, miejsce parkingowe

    Szczecin » Śródmieście » ul. Mazurska

    • 650 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealną synergię wielkomiejskiego prestiżu oraz kameralnego spokoju. To mieszkanie to propozycja...

  • Odrestaurowana kamienica, 2 pok. I piętro

    Szczecin » Śródmieście » ul. Władysława Łokietka

    • 289 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość, która łączy w sobie historyczny prestiż z nowoczesnym potencjałem aranżacyjnym. To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położ...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Langiewicza
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Langiewicza

    Szczecin

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego w Centrum Szczecina - przy ul. Langiewicza, w nowym budynku z 2 cichobieżnymi windami - Kamienica Nova. Nowocz...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Narutowicza
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Narutowicza

    Szczecin

    • 3 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego w Centrum Szczecina - przy ul. Narutowicza, w nowym budynku z 2 cichobieżnymi windami - Kamienica Nova. Nowocz...