• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Szczecin

(50)
  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Niedziałkowskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Niedziałkowskiego

    Szczecin

    • 1 199 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 16 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    |SKY GARDEN| 10 piętro | 2 pokoje 74m2 | taras 15m2 | widok na panoramę miasta | Centrum przy Parku Kasprowicza | apartamentowiec | Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia

    Szczecin

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o wyjątkowym charakterze, usytuowane na 4. piętrze budynku w samym sercu Szczecina. W ofercie zaprezentowano wizualizacje salonu oraz...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazowiecka
    1 / 2
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazowiecka

    Szczecin

    • 599 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    | Tarasy na dachu z widokiem na panoramę miasta | Cichobieżna winda w budynku | Przestronne i funkcjonalne wnętrza | Znakomita lokalizacja w ścisłym Centrum | Dwupoziomowe Apartame...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia

    Szczecin

    • 440 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Miasta przy ul. Wyzwolenia. Mieszkanie niedaleko Pleciugi, basenu, Urzędu Miasta, Jasnych Błoni. Doskonała lokalizacja! Bardzo dobrze...

  • Wynajmę od kwietnia mieszkanie w centrum z parkingiem
    1 / 7
    Wynajmę od kwietnia mieszkanie w centrum z parkingiem

    Szczecin

    • 2 250 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Witam , wynajmę od kwietnia br. Jednej lub dwom dorosłym osobom 2 - pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina, położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym w różne części mias...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazurska
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazurska

    Szczecin

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** Forma własności : Pełna własność z KW Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (47,02 m2) po generalnym remoncie z balkonem od...

  • 62m2 | 1 p. | Kamienica| 2 pokoje + osobna kuchnia
    1 / 8
    62m2 | 1 p. | Kamienica| 2 pokoje + osobna kuchnia

    Szczecin

    • 465 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    W samym centrum Szczecina, przy ul. Mazurskiej, w klimatycznej, przedwojennej kamienicy z charakterystycznej czerwonej cegły, znajduje się mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, które ł...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazurska
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazurska

    Szczecin

    • 699 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** Forma własności : Pełna własność z KW Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie (70,26 m2). Część zdjęć z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Szczecin śródmieście

    Szczecin » Śródmieście

    • 920 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy | 92 m² | 3 pokoje | parter | ul. Bohaterów Warszawy Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m², położone na parterze...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Podgórna
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Podgórna

    Szczecin

    • 699 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest sprzedaż 5-cio pokojowego mieszkania własnościowego, zlokalizowanego na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy bez windy, w Centrum Szczecina, na Starym Mieście,...

  • Przestronne mieszkanie z antresolą w Centrum
    1 / 12
    Przestronne mieszkanie z antresolą w Centrum

    Szczecin

    • 390 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie z antresolą, położone na 3. piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy przy ul. Wielkopolskiej – w samym sercu miasta, w pobliżu Jasnych Bło...

  • Przestronne mieszkanie do remontu w Centrum
    1 / 10
    Przestronne mieszkanie do remontu w Centrum

    Szczecin

    • 490 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 698 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej, frontowej kamienicy w samym centrum Szczecina. Lokal ma 86 m² i znajduje się na 1. piętrze. Wysokie sufity oraz duże okna (PCV w...

  • 2-pokojowe mieszkanie, ul. Narutowicza

    Szczecin » ul. Narutowicza

    • 412 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: dochodowe, 2-pokojowe mieszkanie Szczecina – ul. Gabriela Narutowicza, Nowe Miasto.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyremontowanego, w pełni wyposażonego mieszkan...

  • 2 pokoje | Park Żeromskiego | Przy galaxy

    Szczecin » Śródmieście » ul. Szarotki

    • 549 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,7 m², położone na ostatnim piętrze kamienicy w ścisłym centrum Szczecina – tuż przy Parku Żeromskiego i w sąsiedztwie Galaxy. Id...

  • Pokój premium w Centrum Szczecina + szybki internet w cenie.
    Pokój premium w Centrum Szczecina + szybki internet w cenie.

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przedstawiam na wynajem kawalerkę w ścisłym centrum Szczecina! Nieruchomość znajduje się w mieszkaniu przy ulicy Bolesława Limanowskiego na 3 piętrze. Bardzo bliska odległość do...

  • Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, Kołłątaja
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, Kołłątaja

    Szczecin

    • 580 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje z antresolą w centrum | po odświeżeniu | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,33 położone przy ul. Hugona Kołłątaja. To pr...

  • Słoneczna kawalerka
    Słoneczna kawalerka

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Sloneczna o przestronna kawalerka do wynajęcia w centrum Szczecina. Po więcej informacji zapraszam na priv.

  • 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Piłsudskiego

    Szczecin » Śródmieście » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 535 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy PiłsudskiegoNieruchomość dobrze skomunikowana, położona w centrum SzczecinaW bezpośredniej okolicy:Pętla / przystanek komunikacji miejs...

  • Duża kawalerka z antresolą, Centrum!

    Szczecin » ul. Aleja Piastów

    • 355 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duża kawalerka z oddzielną kuchnią zlokalizowana w centrum Szczecina na 1. piętrze wyremontowanej, czystej kamienicy przy Al. Piastów róg ul. Jagiellońskiej.Lokal znajd...

  • Gotowa Inwestycja w Centrum Szczecina, 2 pokoje.
    1 / 11
    Gotowa Inwestycja w Centrum Szczecina, 2 pokoje.

    Szczecin

    • 260 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Gotowa Inwestycja w Centrum Szczecina! 2 Pokoje tuż przy PKP z Wysoką Stopą Zwrotu! Szukasz nieruchomości, która zacznie na siebie zarabiać od pierwszego dnia? Ta oferta to ideal...