• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Szczecin

(50)
  • Mieszkanie Szczecin śródmieście-centrum, ul. Monte Cassino

    Szczecin » Śródmieście » ul. Monte Cassino

    • 999 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 11 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których...

  • Na sprzedaż PIĘTRO przedwojennej WILLI w centrum

    Szczecin » Śródmieście » ul. Wielkopolska

    • 2 499 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 15 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie zajmujące całe pierwsze piętro piękniej poniemieckiej willi przy ul. Wielkopolskiej, w reprezentacyjnej części centrum Szczecina z kami...

  • Przestronne mieszkanie w kamienicy w samym centrum

    Szczecin » ul. Parkowa

    • 795 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 7 872 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 101,62 m² – centrum miasta, cicha i spokojna okolica Oferuję do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 101,62 m², położone na 3. piętrze w...

  • 2 pokoje, balkon, parter-obok Hanza, po remoncie!

    Szczecin » Śródmieście » ul. Odzieżowa

    • 495 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !! UWAGA - OBNIŻKA CENY !!cena w dół o 44 000ZŁUstawne Mieszkanie 2. pokojowe -możliwe przerobienie na 3.pokojowe - z potencjałem - w centrum Szczecina!Marzysz o własnym kącie w...

  • 3 POKOJE W CENTRUM MIASTA, ODNOWIONA KAMIENICA

    Szczecin » ul. Królowej Jadwigi

    • 439 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania 3 pokojowego w centrum Szczecina.Nieruchomość:- 51,95 m2 powierzchni użytkowej- 56 m2 powierzchni całkowitej- 3 oddzielne pokoje- łazienka i...

  • DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE, 3 POKOJE W CENTRUM MIASTA

    Szczecin » ul. Bolesława Śmiałego

    • 459 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu dwupoziomowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w samym centrum Szczecina w odnowionej kamienicy.Nieruchomość:- 42,23 m2 powierzchni użytkowej- 57,92 m2 po...

  • Klimatyczne mieszkanie w kamienicy w centrum

    Szczecin » Śródmieście » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 1 300 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 8 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne jasne mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w samym sercu miasta, w pobliżu park, komunikacja miejska - idealne dla osób ceniących czas. Mieszkanie o pow...

  • Mieszkanie Szczecin śródmieście-centrum

    Szczecin » Śródmieście

    • 820 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 120 metrów kwadratowych. położone na I piętrze w kamienicy w Centrum. Klatka schodowa czysta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, jeden z wyjście...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Śródmiejskie mieszkanie w futurystycznym stylu

    Szczecin » Śródmieście » ul. Bolesława Krzywoustego

    • 910 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 9 382 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu rewelacyjną ofertę. Oferujemy piękne i futurystyczne 5-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na pierwszym piętrze w tr...

  • Apartament studio Centrum

    Szczecin » al. Piastów

    • 540 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż pięknie urządzony apartament z "duszą" o pow. 55,8 m2 (powierzchnia całkowita ok. 63 m2) położony na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy w Centrum Szczecina. Ad...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie bezczynszowe w centrum miasta

    Stargard Szczeciński

    • 530 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 6 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż udział w nieruchomości w centrum Stargardu na którą składa się samodzielne bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 83 m2, usytuowane na pierwszym piętrze. Atut...

  • Mieszkanie bezczynszowe w centrum miasta

    Stargard Szczeciński

    • 320 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż udział w nieruchomości w centrum Stargardu na którą składa się samodzielne bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m2, usytuowane na drugim piętrze (poddasz...

  • 3 pokoje/Stargard Centrum

    Stargard Szczeciński » ul. Dworcowa

    • 395 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje/Stargard CentrumZapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w centrum Stargardu.Lokal znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Ekspozycja o...

  • Mieszkanie bezczynszowe 43 m2, udział w nieruchomości
    1 / 3
    Mieszkanie bezczynszowe 43 m2, udział w nieruchomości

    Stargard Szczeciński

    • 320 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam jedno z dwóch mieszkań wchodzących w skład nieruchomości objętej jedną księgą wieczystą (udział w nieruchomości) tj. mieszkanie bezczynszowe 2-pokojowe o powierzchni 43 m2...

  • Mieszkanie bezczynszowe z potencjałem udział w nieruchomości
    1 / 3
    Mieszkanie bezczynszowe z potencjałem udział w nieruchomości

    Stargard Szczeciński

    • 530 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam jedno z dwóch mieszkań wchodzących w skład nieruchomości objętej jedną księgą wieczystą (udział w nieruchomości) tj. mieszkanie bezczynszowe 3-pokojowe o powierzchni 81 m2...

  • Mieszkanie 4 pokojowe, 130 m2 w centrum Goleniowa
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe, 130 m2 w centrum Goleniowa

    Goleniów

    • 559 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ – 130 m² POTENCJAŁU W CENTRUM GOLENIOWA Na sprzedaż niezwykle przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Konstytucji 3 Maj...

  • Mieszkanie Stargard, Towarowa
    1 / 8
    Mieszkanie Stargard, Towarowa

    Stargard Szczeciński

    • 480 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Osiedle Perła Centrum MIESZKANIE NR 8 powierzchnia użytkowa - 55,49 m2 I piętro BUDYNEK A Mieszkanie trzypokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane: - Pokój z aneks. kuchennym 21,4...

  • Mieszkanie Stargard, Towarowa
    1 / 8
    Mieszkanie Stargard, Towarowa

    Stargard Szczeciński

    • 259 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Osiedle Perła Centrum MIESZKANIE NR 3 Powierzchnia użytkowa: 26,08 m Położenie: parter Budynek A mieszkanie z prywatnym ogródkiem o powierzchni 24 m Kawalerka, funkcjonalnie zapr...

  • Mieszkanie Stargard, Towarowa
    1 / 8
    Mieszkanie Stargard, Towarowa

    Stargard Szczeciński

    • 365 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Perła Centrum MIESZKANIE NR 16 powierzchnia użytkowa - 40,64 m2 II piętro BUDYNEK A Mieszkanie dwupokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane: - Pokój z aneks. kuchennym 19,...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 4
    Wynajem mieszkania

    Goleniów

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie umeblowane w centrum miasta, blisko sklepy szkoły, park. Balkon francuski. Czynsz 540zł, gaz 40 zł, prąd wg zużycia. Kaucja 2000 zł,

  • Mieszkanie 34,11 m2- Goleniów
    1 / 15
    Mieszkanie 34,11 m2- Goleniów

    Goleniów

    • 229 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,11 m² położone w centrum Goleniowa przy Kościuszki 3. Lokal znajduje się na czwartym piętrze bloku. Zgodnie z księgą wieczystą...

  • Cztery pokoje - kamienica w centrum miasta.
    1 / 12
    Cztery pokoje - kamienica w centrum miasta.

    Stargard Szczeciński

    • 410 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 4 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zakupu mieszkania 4 pokoje o powierzchni 87,81m2 na czwartym piętrze kamienicy w centrum miasta, co daje swobodę codziennego funkcjonowania. Lokalizacja: Marszałka J...

  • Perła Centrum – komfort w sercu miasta
    1 / 11
    Perła Centrum – komfort w sercu miasta

    Stargard Szczeciński

    • 270 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Perła Centrum – Twój prestiżowy adres w sercu Stargardu Nowoczesne osiedle premium przy ul. Towarowej łączy wygodę życia w centrum z prywatnością i spokojem. To idealna propozycja...

  • Sprzedam kawalerkę.

    Stargard Szczeciński

    • 249 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam kawalerkę. Sprzedam kawalerkę w centrum Stargardu o powierzchni 34,2 m kw. Mieszkanie położone jest na parterze w bloku z lat 60/70. Składa się z przestronnego pokoju,...

  • Sprzedam Kawalerke 29m w Gryfinie (Dziękuje pośrednikom)
    1 / 6
    Sprzedam Kawalerke 29m w Gryfinie (Dziękuje pośrednikom)

    Gryfino

    • 280 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 9 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę 29m w Gryfinie, mieszkanie w dobrej lokalizacji ul. Flisacza, praktycznie w centrum , w poblizu przystanki autobusowe i sklepy itp.. duży pokój, duża oddzielna k...

  • ŚLICZNE 74m2 W centrum, 2 Balkony Winda, parking

    Stargard Szczeciński » ul. Czarnieckiego

    • 599 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Czarneckiego, o powierzchni 73,6 m², z dwoma balkonami. Lokal znajduje się na 2. piętrze nowocze...

  • Mieszkanie Stargard, Śląska
    Mieszkanie Stargard, Śląska

    Stargard Szczeciński

    • 918 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY PRZESTRONNE MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM STARGARD, UL. ŚLĄSKA Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 164 m (powierzchnia...

  • STYLOWY Apartament w idealnym stanie, Centrum!

    Stargard Szczeciński » ul. Kasztelańska

    • 849 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Kasztelańskiej , o powierzchni 100,48 m² z tarasem!Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego b...

  • Mieszkanie na inwestycję pokoje robotnicze, 3 mieszkania
    1 / 2
    Mieszkanie na inwestycję pokoje robotnicze, 3 mieszkania

    Stargard Szczeciński

    • 400 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDAM mieszkanie w Stargardzie w centrum miasta ul. Śląska w zabytkowej kamienicy. Mieszkanie posiada piękne wysokie sufity jak na kamienice przystało. Mieszkanie do kapitalne...

  • Starówka - świetna lokalizacja, 1 piętro, 199 tys.
    Starówka - świetna lokalizacja, 1 piętro, 199 tys.

    Stargard Szczeciński

    • 185 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Są miejsca w Stargardzie, które od lat cieszą się największym zainteresowaniem mieszkańców. Jednym z nich jest bez wątpienia stargardzka Starówka klimatyczna część miasta, w które...