• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania z ogródkiem Szczecin

(34)
  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Przepiórki
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Przepiórki

    Szczecin

    • 2 300 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie położone na nowym, zamkniętym osiedlu przy ul. Przepiórki na Warszewie. Okolica spokojna i dobrze skomunikowana z centrum - 7 minut...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego

    Szczecin

    • 437 971 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się w ofertą sprzedaży nowoczesnej kawalerki z ogródkiem w centrum Szczecina na Nowym Mieście - ul. Lewandowskiego. Kawalerka znajduje się na parterze nowo...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska

    Szczecin

    • 3 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia piękne mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze budynku przy ul. Spiskiej (Gumieńce). Na powierzchnie 39m2 składa się: - duży, ustawny salon z rozkładaną kanapą,...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 980 784 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 19 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( turystyczny - z VAT 23% ) - D2.0.UT.1 - taras: 7,39 m, ogródek: 27,05 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 055 244 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 14 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji , ETAP 1 - LOKAL F4.01, balkon: 7,15 m, taras: 9,04 m, ogródek: 13,53 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 820 723 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL A4.02, taras: 9,59 m, ogródek: 10,25 , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatn...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 093 455 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 14 201 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL G4.03, balkon: 7,15 m taras: 9,81 m, ogródek: 14,70 m , m-ce parkingowe w garażu:...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 815 710 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL C4.05, taras: 9,03 m, ogródek: 9,64 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płat...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 403 796 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 14 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL E4.02, dwa balkony: 7,66 m + 4,84 m, taras: 9,34 m, ogródek: 8,30 m m-ce parkingow...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 934 408 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL A4.03, taras: 14,86 m, ogródek: 15,88 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( pł...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 711 104 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL C4.03, taras: 9,93 m, ogródek: 10,61 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( pła...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Warszewo | ogródek, balkon | 4 pokoje | poddasze do adaptacji | 2 msc. postojowe | do wykończenia | Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalne mieszkania...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 650 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferta świetnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 52,14 m2 wraz z przynależnym tarasem i ogródkiem, położonego w znanej i lubianej, nowoczesnej części dzielnicy Warszewo. Z sa...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 629 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego, znajdujące się na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku z 2025 roku, zlokalizowanego w topowej lokalizacji dzielnicy Warszewo, w Sz...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Leona Heyke
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Leona Heyke

    Szczecin

    • 569 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą na sprzedaż luksusowego apartamentu w stanie deweloperskim nad Odrą Inwestycja Sedina, Szczecin. Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny 2-pokojowy...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Traugutta
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Traugutta

    Szczecin

    • 569 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe mieszkanie z duszą w sercu prestiżowego Pogodna! Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość, która łączy w sobie wyjątkowy klimat starego Pogodna, prestiżowej i najbar...

  • NOWA CENA!Okazja! Mieszkanie 2w1!Garaż+ogród!
    1 / 12
    NOWA CENA!Okazja! Mieszkanie 2w1!Garaż+ogród!

    Szczecin

    • 499 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z możliwością wydzielenia 2, a nawet 3 lokali! Duży potencjał inwestycyjny – możliwość podziału na kilka niezależnych lokali na wynajem lub sprzedaż. Nieruc...

  • Mieszkanie Szczecin Bukowo, Orczykowa
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Bukowo, Orczykowa

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na ul. Orczykowej (Bukowo). Mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Na wyposażeniu sprzęt AGD i RTV (pr...

  • Sprzedam! 3 pokoje | ogródek | garaż | 67,5 m²
    1 / 14
    Sprzedam! 3 pokoje | ogródek | garaż | 67,5 m²

    Szczecin

    • 750 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,5 m², położone na parterze, dwupiętrowego budynku z 2008 roku w spokojnej części dzielnicy Bukowo. W skład mieszkania wchodzą...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brodzińskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brodzińskiego

    Szczecin

    • 3 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego z ogródkiem znajdującego się na parterze domu jednorodzinnego w urokliwej i spokojnej części Pogodna. Cicha i...