• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczecin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Szczecin

(71)
  • Sprzedam duże ładne mieszkanie - Szczecin
    1 / 8
    Sprzedam duże ładne mieszkanie - Szczecin

    Szczecin

    • 869 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w sercu Szczecina – ul. Piłsudskiego 36 Idealne dla rodziny lub inwestora – świetna lokalizacja w centrum Szczecina, duży metraż i ogromny potencjał aranżac...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Kapitańska

    Szczecin » ul. Kapitańska

    • 706 300 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 4 617 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaPRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkui udziałem w nieruchomości grunto...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Kaszubska

    Szczecin » ul. Kaszubska

    • 645 300 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Szczecin, ul. Księcia Bogusława X

    Szczecin » ul. Bogusława

    • 671 260 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 4 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Szczecin, ul. Kaszubska

    Szczecin » ul. Kaszubska

    • 793 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 4 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Szczecin, ul. Małopolska

    Szczecin » ul. Małopolska

    • 617 600 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Szczecin, ul. Bolesława Krzywoustego

    Szczecin » ul. Bolesława Krzywoustego

    • 487 500 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie z potencjałem i widokiem na Plac Zgody
    1 / 11
    Mieszkanie z potencjałem i widokiem na Plac Zgody

    Szczecin

    • 620 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78,38 m², zlokalizowane na 2. piętrze odnowionej kamienicy z 1895 roku w Szczecinie. Lokal zachwyca przestrzenią, światłem...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, ks. Alfonsa Mańkowskiego
    Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, ks. Alfonsa Mańkowskiego

    Szczecin

    • 1 059 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie z antresolą, tarasem i 2 miejscami garażowymi - wysoki standard, Niebuszewo Szczecin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ponad 105 m po podłodze,...

  • Całe piętro | 200 m² | Szczecin - Deptak Bogusława
    1 / 15
    Całe piętro | 200 m² | Szczecin - Deptak Bogusława

    Szczecin

    • 990 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż całe piętro – 200 m² | topowa lokalizacja w centrum Szczecina Oferujemy na sprzedaż wyjątkową przestrzeń o łącznej powierzchni 200 m², składającą się z dwóch połączony...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Henryka Pobożnego

    Szczecin » ul. Henryka Pobożnego

    • 933 300 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaDRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkui udziałem w nieruchomości...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Mazurska

    Szczecin » ul. Mazurska

    • 955 500 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 5 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaDRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkówi udziałem w nieruchomości...

  • 114m² z możliwością podziału na dwa lokale!
    1 / 13
    114m² z możliwością podziału na dwa lokale!

    Szczecin

    • 790 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 992 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie w klimatycznej odrestaurowanej kamienicy – 114 m². Dodatkowym atutem jest możliwość podziału na 2 mieszkania! Idealna inwestycja! Oferta dostępna tylko w na...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 110 681 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 14 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.2.03, balkon: 29,65 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 236 170 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 13 013 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL G3.01, balkon: 4,14 m + 10,56 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodat...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 074 216 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.3.07, balkon: 10,76 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 323 564 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 13 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL F5.01, dwa balkony: 7,15 + 3,74 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne d...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 2 221 319 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 23 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( turystyczny - z VAT 23% ) - D2.1.UT.6 - balkon: 44,55 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie n...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 446 665 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 16 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL F6.01, dwa balkony: 2x 3,74 m, taras: 18,14 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 897 466 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( z VAT 8% ) - B1.2.5 - balkon: 27,73 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na stronie brokera...