• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Szczecin

(23)
  • 2 pokoje na Kępie Parnickiej – cesja, od zaraz!
    1 / 7
    2 pokoje na Kępie Parnickiej – cesja, od zaraz!

    Szczecin

    • 809 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne, gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie z loggią – cesja, odbiór wcześniej niż u dewelopera! Lokalizacja: Szczecin, Kępa Parnicka Piętro: 1. z windą Powierzchnia:...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo
    Mieszkanie Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 527 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Szczecin, Warszewo Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego, znajdujące się na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku z 2025 ro...

  • Polecam mieszkanie na sprzedaż, ul. Przepiórki

    Szczecin » ul. Przepiórki

    • 457 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 14 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowym budynku z windą | Szczecin – Warszewo / Żelechowa, ul. Przepiórki.Mieszkanie o powierzchni 31,55 m²,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 420 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 452 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 777 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 520 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne 2 pokoje gotowe do wprowadzenia
    1 / 13
    Nowoczesne 2 pokoje gotowe do wprowadzenia

    Stargard Szczeciński

    • 467 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja. Gotowe do zamieszkania od zaraz Układ: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia -...