• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Szczecin

(71)
  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 726 855 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL B.4.07, balkon: 7,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 717 112 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL A.6.05, balkon: 7,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • 0%, 3 etap inwestycji - apartamentowiec nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 440 600 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 194 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    0% (kupując nie płacisz prowizji !!!). Planowany termin zakończenia budowy - II kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 0%, 3 etap inwestycji - apartamentowiec nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 459 631 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• 0%, 3 etap inwestycji - apartamentowiec nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 449 092 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

• 0%, 3 etap inwestycji - apartamentowiec nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 464 012 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 16 001 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

• OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 726 855 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL B.6.07, balkon: 7,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 633 490 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL A.4.05, balkon: 7,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 961 075 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 14 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.4.05, balkon: 14,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 993 561 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 15 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.5.06, balkon: 14,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 679 448 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL A.5.05, balkon: 7,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • Kawalerka na sprzedaż, Nowe Miasto

    Szczecin » ul. Potulicka

    • 330 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 14 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy os. Sowińskiego, ul. Potulicka.MIESZKANIENa powierzchnię 23,05 m2 składa się :-przedpokój z szafą typu komandor z lus...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 650 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferta świetnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 52,14 m2 wraz z przynależnym tarasem i ogródkiem, położonego w znanej i lubianej, nowoczesnej części dzielnicy Warszewo. Z sa...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka

    Szczecin

    • 369 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 14 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż oferuję nowe, nigdy zamieszkałe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25 m, położone na 5. piętrze w apartamentowcu z windą i garażem podziemnym na poziomie -1, zloka...

  • Mieszkanie Szczecin Bezrzecze, Koralowa
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Bezrzecze, Koralowa

    Szczecin

    • 360 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronna kawalerka w Bezrzeczu. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu liczne sklepy, usługi, gastronomia. Nieruchomość znajduje s...

  • Mieszkanie Szczecin świerczewo, Piękna
    1 / 3
    Mieszkanie Szczecin świerczewo, Piękna

    Szczecin

    • 319 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,86m2, położone na parterze niskiego, dwupiętrowego budynku w dzielnicy Świerczewo (ul.Piękna) To idealna propozycja d...

  • Kawalerka z balkonem o pow. 34 m2, os. Bukowe,
    1 / 7
    Kawalerka z balkonem o pow. 34 m2, os. Bukowe,

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Okazja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania. Jasna kawalerka przy Puszczy Bukowej – przestrzeń i spokój. Przedmiotem oferty jest wyjątkowo przestronna i funkc...

  • Kawalerka plus! Na wynajem, Stare Miasto
    1 / 14
    Kawalerka plus! Na wynajem, Stare Miasto

    Szczecin

    • 1 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na wynajem kawalerka z dodatkowym aneksem sypialnianym zlokalizowana w niskim bloku na 1-szym piętrze na Starym Mieście przy Katedrze. Mieszkanie po remoncie, zostań jego pierwszym...

  • Mieszkanie Szczecin Bukowo, Policka
    1 / 5
    Mieszkanie Szczecin Bukowo, Policka

    Szczecin

    • 399 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe (39,8m2) znajdujące się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Budynek z 2006 roku usytuowany przy ul. Polickiej, spokojna i dobrze skomuni...

  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Strzelecka
    1 / 7
    Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Strzelecka

    Szczecin

    • 366 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** Forma własności : Pełna własność z KW Przedmiotem oferty, jest nowe w trakcie wykańczania mieszkanie 2 pokojowe z dużą antresolą do u...