• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Szczecin

(149)
  • 3-pok. 77,5 m² | 2 sypialnie | Duńska, Warszewo

    Szczecin » ul. Duńska

    • 749 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych dzielnic Szczecina – na Wzgórzach Warszewskich. Okolica łączy...

  • 3 pok. mieszkanie z garażem

    Szczecin » ul. Cztery Pory Roku

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    !UWAGA! NOWA CENA !obniżka o 81 000 zł !Na sprzedaż 3.pokojowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 65,4 m², zlokalizowane na 1. piętrze wielorodzinnego, niskiego budynku...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 752 923 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.5.06, balkon: 11,60 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 972 840 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 15 201 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.5.03, balkon: 13,07 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 808 401 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL B.2.02, balkon: 11,96 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 879 513 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL A.1.03, balkon: 9,36 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 834 856 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 647 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL C.4.05, balkon: 12,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 1 124 567 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 16 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( inwestycyjny z VAT 23% ) - D1.2.UT.6 - balkon: 27,52 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 989 703 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 14 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL C.1.04, balkon: 15,43 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 933 969 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 15 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.3.02, taras: 23,26 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 050 802 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 13 647 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL G5.05, dwa balkony: 7,15 m + 3,74 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 947 884 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.6.02, balkon: 14,5 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 834 295 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 15 169 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL A.6.02, dwa balkony: 7,69 m + 8,50 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 824 945 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL E.4.05, balkon: 14,62 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 055 244 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 14 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji , ETAP 1 - LOKAL F4.01, balkon: 7,15 m, taras: 9,04 m, ogródek: 13,53 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 754 133 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.5.01, balkon: 11,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 820 723 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL A4.02, taras: 9,59 m, ogródek: 10,25 , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatn...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 1 010 728 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 15 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( inwestycyjny z VAT 23% ) - D1.1.UT.6 - balkon: 14,37 m, taras: 52,76 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 867 116 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL C.5.05, balkon: 12,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 836 314 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL C.3.05, balkon: 12,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...