• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Szczecin

(149)
  • 3 pokoje, piękny ogród, winda, garaż
    1 / 14
    3 pokoje, piękny ogród, winda, garaż

    Szczecin

    • 859 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni wyposażone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,32m w niskiej zabudowie na granicy dzielnic Żelechowa i Warszewo. Mieszkanie z uwagi na o...

  • Rozkładowe 3-pokojowe + 10 m² komórka lok.

    Szczecin » os. Kasztanowe

    • 449 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,81 m², zlokalizowane na 4. piętrze w ocieplonym 4 piętrowym budynku z 1990 r na Osiedlu Kasztanowym w Szczecinie.Loka...

  • 3 pok. z balkonem, ul. Metalowa, 1 piętro

    Szczecin

    • 520 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje z dużym balkonem | ul. Metalowa | 1 piętro Również dla obywateli spoza Unii Europejskiej! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,8...

  • 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Piłsudskiego

    Szczecin » Śródmieście » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 535 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy PiłsudskiegoNieruchomość dobrze skomunikowana, położona w centrum SzczecinaW bezpośredniej okolicy:Pętla / przystanek komunikacji miejs...

  • Po generalnym remoncie, c.o. miejsk., klimatyzacja

    Szczecin » ul. Wilków Morskich

    • 629 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ekskluzywne Mieszkanie po Kapitalnym Remoncie w Odrestaurowanej Kamienicy (79,69 m²).Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, zlokalizowanej na czwartym piętrze w prestiżow...

  • Spółdzielczo-własnościowe z KW trzy pokoje

    Szczecin » ul. Ignacego

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią – Szczecin, ul. Witkiewicza Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m², położone na 1. piętrze w budynku z win...

  • 3 Pokoje z widokiem na Naturę 2000 - Warszewo

    Szczecin » ul. Flaminga

    • 749 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    !! UWAGA- NOWA CENA !!obniżka o 50 000 złW ofercie na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m², położone w atrakcyjnej i spokojnej części Warszewa (Szczecin...

  • Mieszkanie Szczecin śródmieście-centrum, ul. Monte Cassino

    Szczecin » Śródmieście » ul. Monte Cassino

    • 999 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 11 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Świetna lokalizacja / 3 pokoje / dobra inwestycja

    Szczecin » inne Wiadukt ks. Władysława Skórnickiego

    • 749 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m² położone na 13. piętrze wyjątkowego, 18-piętrowego budynku „Widok” – jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Szczecinie.To nie jest zwykłe...

  • 3 pokoje przy Parku Kasprowicza

    Szczecin » ul. Barnima III Wielkiego

    • 519 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie na Poddaszu z Widokiem na Park Kasprowicza.Niepowtarzalne poddasze położone w samym sercu tętniącego życiem, a jednocześnie wyjątkowo spokojnego Niebuszewa. Pr...

  • Mieszkanie na parterze na os. Majowym

    Szczecin » ul. Łubinowa

    • 599 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, na parterze na osiedlu Majowym.Idealna oferta dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy znajduje się wszystko- sklepy...

  • Apartamentowiec na Osowie, ogród 200 m2

    Szczecin » ul. Wymarzona

    • 995 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 16 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości klasy Premium. Nowoczesny, wykończony z najwyższą starannością apartamentowiec o powierzchni 60,43 m², zlokalizowany na parterze...

  • Piękne 3 pokoje gotowe do zamieszkania

    Szczecin » ul. Krasińskiego

    • 699 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,66 m², zlokalizowane w Szczecinie przy ul. Krasińskiego (róg Duńskiej)Lokal znajduje się na 2. piętrze budyn...

  • Wyjątkowe 4.pok. mieszkanie z duszą w kamienicy!

    Szczecin » ul. Śląska

    • 1 250 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 10 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest piękne mieszkanie z artystyczną duszą w przedwojennej kamienicy na ul. Śląskiej przy pl. Grunwaldzkim w Szczecinie, gdzie historia splata się z nowoczesnym...

  • Przestronne mieszkanie w kamienicy w samym centrum

    Szczecin » ul. Parkowa

    • 795 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 7 872 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 101,62 m² – centrum miasta, cicha i spokojna okolica Oferuję do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 101,62 m², położone na 3. piętrze w...

  • 3 POKOJE/ Wojska Polskiego / 92 m2

    Szczecin » ul. Aleja Wojska Polskiego

    • 670 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy – ul. Wojska PolskiegoNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na drugim piętrze 4-piętrowej kamienicy. Nieruchomość cha...

  • 3 POKOJE W CENTRUM MIASTA, ODNOWIONA KAMIENICA

    Szczecin » ul. Królowej Jadwigi

    • 439 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania 3 pokojowego w centrum Szczecina.Nieruchomość:- 51,95 m2 powierzchni użytkowej- 56 m2 powierzchni całkowitej- 3 oddzielne pokoje- łazienka i...

  • DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE, 3 POKOJE W CENTRUM MIASTA

    Szczecin » ul. Bolesława Śmiałego

    • 459 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu dwupoziomowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w samym centrum Szczecina w odnowionej kamienicy.Nieruchomość:- 42,23 m2 powierzchni użytkowej- 57,92 m2 po...

  • Przestronne 3 pokoje w ścisłym centrum

    Szczecin » ul. Monte Cassino

    • 649 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam ofertę sprzedaży rozkładowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 83,40m2 położonego na trzecim piętrze w odnowionej kamienicy w ścisłym centrum Szczecina. Nieruc...

  • Os. Książąt Pomorskich SZCZECIN 3 pokoje na sprzedaż Gdom.pl
    1 / 2
    Os. Książąt Pomorskich SZCZECIN 3 pokoje na sprzedaż Gdom.pl

    Szczecin

    • 499 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 332 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    REZERWACJA Na sprzedaż, pięknie zrobione, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z balkonem na 4 piętrze w niskim bloku, na zielonym os. Książąt Pomorskich w Szczecinie. Standard miesz...