• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

(391)
  • Szczecin: Komfortowe 2-pok. mieszkanie na sprzedaż
    1 / 14
    Szczecin: Komfortowe 2-pok. mieszkanie na sprzedaż

    Szczecin

    • 440 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA DO 19.05.2026! Atrakcyjne mieszkanie w centrum Szczecina. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż oferuję jasne mieszkanie zlokalizowane w dobrze skomunikowanej częśc...

  • Mieszkanie Szczecin Świerczewo, Ku Słońcu
    Mieszkanie Szczecin Świerczewo, Ku Słońcu

    Szczecin

    • 559 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | 3 osobne pokoje | gotowe do zamieszkania | spółdzielczo-własnościowe | Świerczewo| Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego z balkonem znajdującego...

  • Sprzedam duże ładne mieszkanie - Szczecin
    1 / 8
    Sprzedam duże ładne mieszkanie - Szczecin

    Szczecin

    • 869 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w sercu Szczecina – ul. Piłsudskiego 36 Idealne dla rodziny lub inwestora – świetna lokalizacja w centrum Szczecina, duży metraż i ogromny potencjał aranżac...

  • Na sprzedaz ładne 2 pok. mieszkanie w Szczecinie

    Szczecin

    • 519 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż jasne i wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,40 m2, położone na 3 piętrze zadbanego bloku na zamkniętym osiedlu w Szczecinie. Dwa rozkładowe pok...

  • Po generalnym remoncie 3 pokoje ,balkon !!
    1 / 16
    Po generalnym remoncie 3 pokoje ,balkon !!

    Szczecin

    • 739 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 920 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Na całkowitą powierzchnię 62,48 m2 wchodzi : -salon z aneksem kuchennym 26,60 m2 -...

  • Gotowe do wprowadzenia + miejsce w garażu
    1 / 15
    Gotowe do wprowadzenia + miejsce w garażu

    Szczecin

    • 680 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    To mieszkanie jest dla Ciebie, jeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, a jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór kawy jaką wypijesz na balkonie, lub obserwowani...

  • 2-pok z oddzielną kuchnią . Balkon, piwnica.
    1 / 11
    2-pok z oddzielną kuchnią . Balkon, piwnica.

    Szczecin

    • 559 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2- pokojowe zlokalizowane w Szczecinie, w dzielnicy Gumieńce. Lokal posiada wygodny i praktyczny układ pomieszczeń, co zapewnia komfort codzie...

  • Apartament po remoncie | Gotowy do wprowadzenia
    1 / 11
    Apartament po remoncie | Gotowy do wprowadzenia

    Szczecin

    • 569 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie w zabytkowej kamienicy, położone w ścisłym centrum Szczecina przy Placu Żołnierza Polskiego 3. Lokalizacja zapewnia dostęp do wszystki...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 Pokojowe mieszkanie do wprowadzenia - Centrum!
    1 / 10
    2 Pokojowe mieszkanie do wprowadzenia - Centrum!

    Szczecin

    • 489 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą w centrum Szczecina przy ul. Mazowieckiej. Mieszkanie jest w pełni wyposa...

  • Jasne 2 pokojowe mieszkanie | Spół-włas
    1 / 8
    Jasne 2 pokojowe mieszkanie | Spół-włas

    Szczecin

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,07 m², położone w Szczecinie – Niebuszewo, przy ul. Świętego Marcina. Lokal znajduje się na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku...

  • Mieszkanie Szczecin Słoneczne, Jasna
    Mieszkanie Szczecin Słoneczne, Jasna

    Szczecin

    • 515 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m, zlokalizowane przy ul. Jasnej na osiedlu Słonecznym w Szczecinie. Forma własności: spółdzie...

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Szczecina
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie w centrum Szczecina

    Szczecin

    • 399 999 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Lokalizacja [url] Powierzchnia: 36 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 z 5 Typ budynku: blok z 1970 roku Forma własności: spółdzielcze własnościowe (bez księgi wieczystej) Stan: Po...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Kapitańska

    Szczecin » ul. Kapitańska

    • 706 300 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 4 617 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaPRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkui udziałem w nieruchomości grunto...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Kaszubska

    Szczecin » ul. Kaszubska

    • 645 300 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• 3-pokojowe mieszkanie – Szczecin, ul. Cegłówka

    Szczecin » ul. Cegłówka

    • 349 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,76 m², zlokalizowane na wysokim parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w cichej i spokojnej okolicy...

  • Komfort, przestrzeń i spokój w Płoni

    Szczecin » ul. Przyszłości

    • 629 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prestiżowy apartament z widokiem na zieleń.Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie ponadprzeciętną funkcjonalność z kojącym sąsiedzt...

  • Loftowy apartament 87,53 m²| taras |Przecław

    Szczecin » ul. Cukrowa

    • 837 900 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w okolicy Szczecina – w dynamicznie rozwijającym się Przecławiu. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej prze...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Księcia Bogusława X

    Szczecin » ul. Bogusława

    • 671 260 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 4 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Szczecin, ul. Kaszubska

    Szczecin » ul. Kaszubska

    • 793 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 4 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Szczecin, ul. al. Bohaterów Warszawy

    Szczecin » al. Bohaterów Warszawy

    • 500 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaTRZECI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkui udziałem w nieruchomości...