• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem Szczecin

(53)
  • Kawalerka w centrum miasta - Ks. Bogusława X 36A
    1 / 4
    Kawalerka w centrum miasta - Ks. Bogusława X 36A

    Szczecin

    • 1 600 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne kawalerka w samym centrum Szczecina przy ulicy Ks. Bogusława X 36A. -Nieruchomość- Powierzchnia 16 m2. Piętro 4. Ogrzewanie miejskie. -Lok...

  • Apartament 2-pokojowy z miejscem postojowym w cenie
    1 / 11
    Apartament 2-pokojowy z miejscem postojowym w cenie

    Szczecin

    • 3 150 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Mieszkanie, które Państwu oferujemy, mieści się na nowoczesnym osiedlu Reda City z basenem i siłownią. Apartamentowiec posiada windę i parking podziemny. W parkingu znajduje się mi...

  • Mieszkanie 2-pokojowe z miejscem postojowym w cenie!
    1 / 7
    Mieszkanie 2-pokojowe z miejscem postojowym w cenie!

    Szczecin

    • 2 850 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

• Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Potulicka
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Potulicka

    Szczecin

    • 2 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe (36,6 m2) znajdujące się na 10 piętrze wieżowca przy ulicy Potulickiej 40 w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie z balkonem (ok.5 m2) z w...

  • 1 / 3
    Do wynajęcia kawalerka w Centrum Szczecina

    Szczecin

    • 1 800 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Do wynajecia kawalerka o pow. 28,6 mkw , położona w Centrum Szczecina przy ul. Kujawskiej. Mieszkanie z widokiem na Panoramę Szczecina , umeblowane, ogrzewanie i ciepla woda z siec...

  • 1 / 3
    Do wynajęcia duża kawalerka w Szczecinie

    Szczecin

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Atrakcyjna kawalerka do wynajęcia na ul. Krasińskiego. Nowe budownictwo CO i ciepła woda z sieci miejskiej rozliczane fakturami miesięcznie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane....

  • Mieszkanie Szczecin Pomorzany, Legnicka
    Mieszkanie Szczecin Pomorzany, Legnicka

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się ofertą wynajmu przestronnego mieszkania 2 pokojowego, z osobną kuchnią, zlokalizowanego w dzielnicy Pomorzany przy ul. Legnickiej. Mieszkanie ulokowane...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Przepiórki
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Przepiórki

    Szczecin

    • 2 300 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie położone na nowym, zamkniętym osiedlu przy ul. Przepiórki na Warszewie. Okolica spokojna i dobrze skomunikowana z centrum - 7 minut...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Wawrzynowa
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Wawrzynowa

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego 37mkw mieszkania na wynajem znajdującego się na Gumieńcach przy ul. Wawrzynowej. Mieszkanie znajduje się w nowej, kameralnej inwe...

  • Mieszkanie Szczecin Turzyn, Ku Słońcu
    Mieszkanie Szczecin Turzyn, Ku Słońcu

    Szczecin

    • 1 950 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m, położone w świetnej lokalizacji dobrze skomunikowanej części Szczecina, z szybkim dostępem do centrum, komunikacj...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Słowacka
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Słowacka

    Szczecin

    • 2 800 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie dostępne do wynajęcia od 1 czerwca, możliwość wcześniejszej prezentacji! Przedmiotem oferty jest wynajem przestronnego mieszkania 3 pokojowego z antresolą, znajdującego...

  • Polecam w Centrum 3-pokojowe mieszkanie, 57 m2
    1 / 9
    Polecam w Centrum 3-pokojowe mieszkanie, 57 m2

    Szczecin

    • 2 900 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina – przy Galaxy i Oxygen | 57 m² | po odświeżeniu Do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Potulicka
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Potulicka

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o powierzchni 30m2 znajdujące się przy ul. Potulickiej. Mieszkanie usytuowane jest na osiedlu zamkniętym, na 5 piętrze w blo...

  • centrum słoneczne ciepłe mieszkanie z pianinem bez prowizji!
    1 / 10
    centrum słoneczne ciepłe mieszkanie z pianinem bez prowizji!

    Szczecin

    • 1 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Brak prowizji! Ogloszenie aktualne tak dlugo jak widnieje. W mieszkaniu znajduje sie pianino cyfrowe, Jest ustawione w loggi. (pianino na ostatnim zdjeciu) Mieszkanie jest położo...

  • Mieszkanie Szczecin Krzekowo-Bezrzecze, gen. Stanisława Sosabowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Krzekowo-Bezrzecze, gen. Stanisława Sosabowsk...

    Szczecin

    • 2 600 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty, jest nowe mieszkanie 2 pokojowe 42,9 m2 z aneksem kuchennym, balkonem i miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego...

  • 31m2 HANZA TOWER 1 do 12 miesiecy
    1 / 8
    31m2 HANZA TOWER 1 do 12 miesiecy

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    1 do 12 miesiecy wynajem Jeśli ogłoszenie jest wyświetlone to znaczy że jest aktualne. Kaucja zwrotna 3000 BEZ PROWIZJI! stale oplaty: 2000 czynsz + 50 internet/tv + 900 czynsz a...

  • centrum słoneczna kawalerka 1-2 osoby od 1-12 mies. parking
    1 / 3
    centrum słoneczna kawalerka 1-2 osoby od 1-12 mies. parking

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    centrum wszędzie blisko Krzywoustego 61 absolutny hotspot ale cicho bo ekspozycja mieszkania na zaplecze (zdjecie) 1 do 12 miesiecy wynajem. bez windy Jeśli ogłoszenie jest wyświet...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska

    Szczecin

    • 3 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia piękne mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze budynku przy ul. Spiskiej (Gumieńce). Na powierzchnie 39m2 składa się: - duży, ustawny salon z rozkładaną kanapą,...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Felczaka
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Felczaka

    Szczecin

    • 2 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 35 m, położona na 3. piętrze w budynku wielorodzinnym z pięknym widokiem na Park Kasprowicza oraz Urząd Miasta Szczecin. Opis mies...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zostań pierwszym najemcą! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego z balkonem, na piątym piętrze w nowym budownictwie, z windą, w jednej z najbardziej...