• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem Szczecin

(53)
  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Środowa
    1 / 16
    Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Środowa

    Szczecin

    • 3 199 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przestronny, nowoczesny i elegancki apartament o powierzchni 61 m, położony na 1. piętrze prestiżowego apartamentowca na Podzamczu. Imponująca przestrzeń stylowy salo...

  • Pogodno, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem
    1 / 9
    Pogodno, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania na Pogodnie przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, powierzchnia mieszkania 4...

  • Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, Gumieńce
    1 / 10
    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, Gumieńce

    Szczecin

    • 2 700 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Harmonia Gumieńce. Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z windą, co zapewnia...

  • 3- pok mieszkanie na wynajem. Dwa garaże. Pogodno.
    1 / 13
    3- pok mieszkanie na wynajem. Dwa garaże. Pogodno.

    Szczecin

    • 7 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie zlokalizowane jest na...

  • Apartament Hanza Tower | 22 piętro | parking
    1 / 14
    Apartament Hanza Tower | 22 piętro | parking

    Szczecin

    • 7 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Do wynajęcia wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 22. piętrze prestiżowego apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Budynek liczy 27 pięter i oferuje s...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Celna
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Celna

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do wynajęcia nowa kawalerka w nowo powstającej inwestycji zlokalizowanej tuż nad brzegiem rzeki Odry. Nieruchomość o powierzchni 30 m2 znajduje się na 6 (ostatnim) piętrze nowego...

  • Pokój premium w Centrum Szczecina + szybki internet w cenie.
    Pokój premium w Centrum Szczecina + szybki internet w cenie.

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przedstawiam na wynajem kawalerkę w ścisłym centrum Szczecina! Nieruchomość znajduje się w mieszkaniu przy ulicy Bolesława Limanowskiego na 3 piętrze. Bardzo bliska odległość do...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno
    1 / 12
    Mieszkanie Szczecin Pogodno

    Szczecin

    • 1 899 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m, położona w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Szczecina - Pogodno. Układ i wyposażenie mieszka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Słoneczna kawalerka
    Słoneczna kawalerka

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Sloneczna o przestronna kawalerka do wynajęcia w centrum Szczecina. Po więcej informacji zapraszam na priv.

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Filaretów
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Filaretów

    Szczecin

    • 3 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie na Pogodnie. Mieszkanie o powierzchni 84 m2 jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV/AGD (m.in. lodówka, piekarnik, płyta...

  • Mieszkanie Szczecin Dąbie, Przestrzenna
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Dąbie, Przestrzenna

    Szczecin

    • 4 800 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 58 m, położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca na zamkniętym, zadbanym i prestiżowym osiedlu Victoria Ap...

  • Kawalerka Szczecin ul. Santocka z miejscem parkingowym
    1 / 5
    Kawalerka Szczecin ul. Santocka z miejscem parkingowym

    Szczecin

    • 1 600 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Duża kawalerka na wynajem w pełni umeblowana i wyposażona. W pokoju kanapa, fotele, szafa, komody, biurko. Osobna kuchnia do dyspozycji kuchenka gazowa, lodówka, czajnik elektryczn...

  • 1 / 4
    Do wynjęcia 2 pok w Szczecinie

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie o pow 56 mkw połozone na pierwszym piętrze bloku przy ul. Jana Kazimierza w Szczecinie. Mieszkanie rozkładowe z balkonem, umeblowane. CO i...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajem mieszkania
    1 / 4
    Wynajem mieszkania

    Goleniów

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie umeblowane w centrum miasta, blisko sklepy szkoły, park. Balkon francuski. Czynsz 540zł, gaz 40 zł, prąd wg zużycia. Kaucja 2000 zł,

  • Wynajmę 2-pokoje Os. Zachód
    1 / 16
    Wynajmę 2-pokoje Os. Zachód

    Stargard Szczeciński

    • 1 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe na Os. Zachód. 4 piętro bez windy. Osobno kuchnia oraz WC i łazienka. Blisko przedszkole, szkoła, sklepy, przychodnia. Koło bloku parking. Cena 1900...

  • Wynajmę mieszkanie os.Lotnisko/48m2/2 pokoje
    1 / 11
    Wynajmę mieszkanie os.Lotnisko/48m2/2 pokoje

    Stargard Szczeciński

    • 1 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia zadbane i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m² w Stargardzie na Osiedlu Lotnisko. Mieszkanie znajduje się na parterze w spokojnej lokalizacji w...

  • Do wynajęcia kawalerka
    Do wynajęcia kawalerka

    Stargard Szczeciński

    • 1 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wynajmę kawalerkę w domku jednorodzinnym, umeblowana 38 m. ,wspólne wejście. WYNAJMĘ bezdzietnym bez nałogów .CENA1100 złoty plus liczniki kaucja 2000 złoty wolne od 15,02,2026 r...

  • Na wynajem - 3-pokojowe mieszkanie w Niemczech po generalnym remoncie + garaż | Bagemühl (blisko Szc
    Na wynajem - 3-pokojowe mieszkanie w Niemczech po generalnym remo...

    Gryfino

    • 1 600 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem – 3-pokojowe mieszkanie w Niemczech po generalnym remoncie z garażem | Bagemühl (okolice Szczecina) Mieszkanie dostępne od zaraz – gotowe do wprowadzenia, bez konieczno...

  • Mieszkanie Stargard, Powstańców Warszawy
    Mieszkanie Stargard, Powstańców Warszawy

    Stargard Szczeciński

    • 2 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - na wynajem Mieszkanie znajduje się na drugim pietrze z balkonem o pow. 43,4 m2 przy ul. Powstańców Warszawy w Stargardzie. Mieszkanie...

  • Mieszkanie
    Mieszkanie

    Stargard Szczeciński

    • 1 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Ciepłe przytulne urządzone mieszkanie na piętrze nowoczesna kuchnia i łazienka cena 1500 plus czynsz 500 złotych kaucja 3000 zł telefon [tel]

  • Mieszkanie w Stargardzie do wynajęcia
    Mieszkanie w Stargardzie do wynajęcia

    Stargard Szczeciński

    • 1 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Stargard Lotnisko, cicha zielona dzielnica, lokal umeblowany