• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Piaseczno

(27)
  • Ciche 3 pokoje/ 78 m2/ Miejsce garażowe
    1 / 9
    Ciche 3 pokoje/ 78 m2/ Miejsce garażowe

    Piaseczno

    • 930 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 11 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    INVESTORIUS Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piaseczno

    • 930 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 9 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DMD ESTATE Marcin Domański
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piaseczno

    • 998 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 842 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piaseczno

    • 869 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 7 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piaseczno

    • 750 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszanie na sprzedaż Piaseczno 3 pokoje

    Piaseczno

    • 559 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie nie wymagające nakładów finansowych z uwagi na przeprowadzony gruntowny remont w 2021r., gotowe do wprowadzenia. Cena ofertowa dotyczy mieszkania. 2 miejsca postojowe w...

  • Przestronne 3 pokojowe mieszkanie. Blisko do komunikacji miejskie...

    Piaseczno

    • 530 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Mysiadle przy ulicy Złotej Kaczki, na granicy z Warszawą o powierzchni 72 m2 z dwoma obszernymi balkonami. Szybko do centrum samochodem (25 minu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Józefosław

    • 899 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mysiadło

    • 630 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stara Iwiczna

    • 698 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Józefosław ul. Geodetów

    Józefosław » ul. Geodetów

    • 3 699 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o pow. 59,7m w nowowybudowanym budynku biurowo-mieszkalnym dostępne od zaraz . Zlokalizowane w centrum Józefosławia. Mieszkanie wyposażone w podstawowe meble kuchenne w...

  • Mieszkanie Józefosław ul. Geodetów

    Józefosław » ul. Geodetów

    • 3 699 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o pow. 85m w wyremontowanym budynku biurowo-mieszkalnym dostępne od zaraz . Zlokalizowane w centrum Józefosławia. Mieszkanie wyposażone w podstawowe meble kuchenne wraz...

  • Mieszkanie Stara Iwiczna rynek pierwotny ul. Tukanów

    Stara Iwiczna » ul. Tukanów

    • 844 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z opcją wykończenia o powierzchni 56,3 m2 z ogródkiem 54 m2, zlokalizowane przy ulicy Tukanów w Starej Iwicznej, po...

  • OFERTA PREMIUM! Trzy pokoje, dwa ogrody, garaże, komórka lok
    1 / 16
    OFERTA PREMIUM! Trzy pokoje, dwa ogrody, garaże, komórka lok

    Józefosław

    • 1 049 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przepiękne 3 pokoje | 63,57 m² | Józefosław Mieszkanie w bardzo wysokim standardzie wykończenia, w pełni wyposażone, m.in. ogrzewanie podłogowe, system do zmiękczania wody, urządz...

  • 3 Pokoje | Balkon | Garaż | Piwnica | Dwustronne

    Mysiadło

    • 885 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż piękne mieszkanie, 3 Pokoje o powierzchni 73,5 m² w stanie idealnym. Przestronne, nowocześnie wykończone, zlokalizowane w Mysiadle, niedaleko Puławskiej w cichej uliczc...

  • Mieszkanie Józefosław gm. Piaseczno
    1 / 14
    Mieszkanie Józefosław gm. Piaseczno

    Józefosław

    • 798 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,34 m, położone na 1 piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku 3-piętrowym w Józefosławiu przy ul. Jutrzenki. Mieszkan...

  • 3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. strefa ZTM | ogród
    1 / 16
    3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. str...

    Mysiadło

    • 899 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bez pośredników przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (74 m²) w Mysiadle przy ul. Krótkiej, tuż przy granicy z warszawskim Ursynowem. Nieruchomość idealna dla rodziny lub par...