• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wielkie Drogi
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Kołobrzeg

(85)
  • OKAZJA W TORREVIEJA! UMEBLOWANE MIESZKANIE Z BASENEM
    1 / 16
    OKAZJA W TORREVIEJA! UMEBLOWANE MIESZKANIE Z BASENEM

    Kołobrzeg

    • 493 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Odkryj ten przestronny i jasny apartament położony w jednej z najlepszych dzielnic Torrevieja, idealny do całorocznego zamieszkania lub spędzenia niezapomnianych wakacji. Nieruchom...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Lęborskie, Grochowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Lęborskie, Grochowska

    Kołobrzeg

    • 399 500 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 009 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    * OFERTA ZABLOKOWANA do 30.04.2026 LOKALIZACJA : osiedle "Lęborskie" ul. Grochowska (ok 150 m do parku z dużym stawem) ok 1.400 m do morza ... :) STANDARD LOKALU : bardzo dobry -...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna

    Kołobrzeg

    • 850 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    *** NOWOŚĆ *** *** ŚWIETNA LOKALIZACJA *** ATRAKCYJNE i SŁONECZNE MIESZKANIE - 3 pokojowe o pow. ok 74 m2 zlokalizowane na I piętrze w budynku o niskiej zabudowie (bez windy) wybu...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 699 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Ekskluzywny Penthouse 600 m od morza w Kołobrzegu
    1 / 16
    Ekskluzywny Penthouse 600 m od morza w Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 1 398 765 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 17 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowy narożny penthouse na osiedlu Polanki w Kołobrzegu, 600 metrów od morza! Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 81,5 m², położony w prestiżowej lokaliza...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Zwycięzców
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg, Zwycięzców

    Kołobrzeg

    • 529 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 533 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu. Zlokalizowane przy ulicy Zwycięzców, 800m od plaży, 10 min spacerem. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, 3 nieza...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 449 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kołłątaja
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kołłątaja

    Kołobrzeg

    • 1 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 26 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe 3 pokojowe, przestronne mieszkanie , które daje ogromne możliwości aranżacyjne. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowej lokalizacji, gdzie wygodna przestrzeń i duży metraż to pr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg, Budowlana
    1 / 12
    Mieszkanie Kołobrzeg, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 780 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w samym sercu Kołobrzegu! trzypokojowe z kuchnią (dwie sypialnie plus salon z aneksem kuchennym), łazienką z wanną i jasnym korytarzem. W cichym sąsiedztwie, z oknami...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Ratuszowa
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg, Ratuszowa

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na I piętrze w bloku przy ulicy Ratuszowej, w samym sercu Kołobrzegu! Lokal, dwustronny, słoneczny, środkowy. Mieszkanie po częściowym r...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 585 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    FHU Mieczysław Jakubowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 1 250 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 15 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biały dom, w Kołobrzegu, mieszkanie 3 pokojowe z przyjemnym widokiem na port rybacki, z dwoma balkonami i garażem. Wyposażone w ogrzewanie podłogowe. Dwie sypialnie z szafami w z...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 1 039 999 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 19 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 550 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 795 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Apartament z msc. postojowym, basenem. Kołobrzeg

    Kołobrzeg » ul. Sienkiewicza

    • 658 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestrzenny, słoneczny i zadbany apartament/mieszkanie 3 pokojowy o powierzchni około 50,36 m2 z dużym balkonem ( wyjście z salonu i sypialni ) położony na drugim piętrze, trzy pi...

  • Duży apartament przy plaży, z widokiem na morze
    1 / 12
    Duży apartament przy plaży, z widokiem na morze

    Kołobrzeg

    • 1 360 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 19 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu nowoczesny apartament w Kołobrzegu, o powierzchni 69m2, na II piętrze wyremontowanej kamienicy, składający się z salonu z aneksem kuchennym i balkonem, 2 sypialni...

  • 3 pokojowy apartament z msc. postojowym. Kołobrzeg

    Kołobrzeg » ul. Sienkiewicza

    • 658 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 515 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 600 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości