• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kołobrzeg
  • Koszalin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Kołobrzeg

(85)
  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Armii Krajowej
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Armii Krajowej

    Kołobrzeg

    • 695 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowa lokalizacja to duży atut tej nieruchomości. Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta na Kołobrzeskiej Starówce, z pięknym widokiem na Katedrę. Przedmiotem sprz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Łopuskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Łopuskiego

    Kołobrzeg

    • 729 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Kołobrzeg - Starówka ul. Łopuskiego na sprzedaż bardzo ładne i funkcjonalne 3 pok. mieszkanie o pow. 81 m2, położone na II piętrze w IV piętrowym budynku, bez windy wybudowanym z...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Jana Pawła II
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe z garażem w cenie ! Kołobrzeg na sprzedaż w centrum miasta mieszkanie 3 pokojowe o pow. 55,10 m2 z balkonem od strony wschodniej, położone na I piętrze w IV...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Jedności Narodowej
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Jedności Narodowej

    Kołobrzeg

    • 630 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kołobrzeg ul. Jedności Narodowej na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,47 m2 Mieszkanie położone jest na I piętrze w budynku IV piętrowym bez windy. Budynek został wzniesion...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Narutowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Narutowicza

    Kołobrzeg

    • 650 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 7 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 2-poziomowe mieszkanie o pow. 87,93 m położone w Kołobrzegu przy ul. Narutowicza. Lokal został funkcjonalnie przebudowany na dwa niezależne mieszkania idealne rozwiąza...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Budowlana
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 844 188 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Kołobrzeg ul. Budowlana - na sprzedaż gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, dochodowy apartament z możliwością odliczenia podatku 8 % VAT oraz zaoszczędzenia 2 % na opłatach notar...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna

    Kołobrzeg

    • 680 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 578 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Kołobrzeg os. Millenium ul. Zapleczna na sprzedaż mieszkanie II poziomowe składające się z 3 pokoi o pow. 71,30 m2 położone na IV piętrze w budynku w niskiej zabudowie bez windy,...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele

    Kołobrzeg

    • 807 840 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na parterze mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,2 m2 z ogródkiem o pow. 45,1 m2. Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytko...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie na Ogrodach.
    1 / 16
    Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie na Ogrodach.

    Kołobrzeg

    • 560 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na parterze w spokojnej, zielonej części Kołobrzegu (Ogrody). Duży balkon, oddzielna kuchnia, piwnica, wygodne parkowanie. Cisza, zieleń i pełna inf...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Sułkowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Sułkowskiego

    Kołobrzeg

    • 2 100 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 29 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA : wyjątkowa - ok 30 m od morza ! I linia brzegowa przy promenadzie ! Piaszczysta plaża kilka kroków od apartamentu, widok na morze z okien ! OPIS : luksusowy apartame...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska

    Kołobrzeg

    • 499 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA : osiedle Europejskie (ok 3 km od morza - świetny dojazd) LOKAL MIESZKALNY : położony na wysokim parterze budynku IV-kondygnacyjnego 2 PIWNICE : pow. 9,8 m2 i 4,4 m2 S...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Budowlana
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 610 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Kołobrzeg centrum miasta przy ul. Budowlanej w pobliży Wieży Ciśnień oferujemy na sprzedaż ładne, słoneczne 3 pok. mieszkanie o pow. 65,87 m2 Mieszkanie usytuowane jest na III pię...

  • Dwupoziomowe mieszkanie w Kołobrzegu – Osiedle Bajkowe
    1 / 16
    Dwupoziomowe mieszkanie w Kołobrzegu – Osiedle Bajkowe

    Kołobrzeg

    • 999 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 12 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: Dwupoziomowe mieszkanie w Kołobrzegu – Osiedle Bajkowe Adres: ul. Mazowiecka 26R, Kołobrzeg Powierzchnia: 79,82 m² Liczba pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym, dw...

  • Apartament -WYSPA SOLNA 64 m² -3 POKOJE + GARAŻ

    Kołobrzeg » ul. Szpitalna

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ! NOWA CENA!Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 64,10 m², położony w prestiżowej inwestycji "Wyspa Solna" z 2018 roku. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w K...

  • Apartament marzeń na COSTABLANCA 500m od plaży, z BASENEM
    1 / 16
    Apartament marzeń na COSTABLANCA 500m od plaży, z BASENEM

    Kołobrzeg

    • 631 140 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Odkryj swój nowy dom w tym mieszkaniu położonym na pierwszym piętrze ekskluzywnego osiedla Balcón de Lomas. Z oszałamiającymi widokami na morze, które zapierają dech w piersiach ka...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Kupiecka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Kupiecka

    Kołobrzeg

    • 530 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dobra lokalizacja blisko morza tylko ok. 1 km ! Oferta sprzedaży mieszkania w Kołobrzegu na osiedlu millennium ul. Kupiecka MIESZKANIE Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe i słoneczn...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 679 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 058 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecamy atrakcyjne trzy pokojowe mieszkanie o pow. 50,79 m2 z dużą loggią, położone na 1 piętrze budynku z 2016r (winda). Nieruchomość zlokalizowana jest prz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 1 360 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 17 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Luksusowy 3 pokojowy apartament w Porcie o powierzchni całkowitej 76,69 m2 z widokiem na morze, 50m do latarni morskiej Zarabiaj na nieruchomości od dnia zakupu, Świetna lokata...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Armii Krajowej
    1 / 8
    Mieszkanie Kołobrzeg, Armii Krajowej

    Kołobrzeg

    • 1 660 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Klimatyczne mieszkanie. Mieszkanie w samym centrum miasta w odnowionej kamienicy. Na 83 m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, wyodrębniona "st...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Budowlana
    1 / 12
    Mieszkanie Kołobrzeg, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 670 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w centrum Kołobrzegu. Lokal po remoncie, składa się z 3 przestronnych pokoi, dużej oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z w...