• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 917)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Włochy ul. Krańcowa

    Warszawa » Włochy » ul. Krańcowa

    • 3 963 € cena
    • 317 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 317 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Krańcowej, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Włochy ul. Krańcowa

    Warszawa » Włochy » ul. Krańcowa

    • 3 087 € cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 247 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskiej Ochocie, w OKOLICACH ul. Krańcowej, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Praga,-Północ ul. Wojciecha Gersona

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Gersona

    • 7 100 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    109 m² | Kamienica | Praga-Północ (Śliwice), ul. GersonaDo wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 109 m², idealne również pod działalność gospodarczą, położone na 2. piętrz...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marii Cetysówny

    Warszawa » Mokotów » ul. Marii

    • 6 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy na wynajem - Mokotów (rejon Wiślany Mokotów) | parter | duża witryna | 81 m²Lokal usługowy 81 m² na Wiślanym Mokotowie - jedna z nielicznych dostępnych powierzchni w...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Włochy ul. Łopuszańska

    Warszawa » Włochy » ul. Łopuszańska

    • 261 € cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 18,70 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 2 305 € cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.159 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Domaniewskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Czerska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Czerska

    Warszawa

    • 840 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe, zadbane do wprowadzenia na Mokotowie Cegła, 1950r, kamienica Ciche -okna od zielonego podwórka Ekspozycja północ-południe Wysokość 2,80 m Mieszkan...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Jugosłowiańska
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Jugosłowiańska

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocław...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 469 216 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 22 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 65,59m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy u...

  • Lokal biurowy - 58,11 m2
    1 / 2
    Lokal biurowy - 58,11 m2

    Warszawa

    • 4 585 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do wynajęcia 3 sąsiadujących ze sobą lokali biurowych o łącznej powierzchni 58,11 m2 zlokalizowanych na Dolnym Mokotowie przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokale położone są...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Sady Żoliborskie
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe Sady Żoliborskie

    Warszawa

    • 1 100 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 23 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na zielonym i cenionym Żoliborzu, w pobliżu Sadów Żoliborskich. Nieruchomość znajduje się...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska

    Warszawa

    • 59 766 zł cena
    • 635 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.635 m2 do wynajęcia w Śródmieściu, na 1 piętrze w biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel. [tel], mail: @...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka

    Warszawa

    • 11 537 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 175 m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Przytulna kawalerka przy Arkadii | Parking | Od 1.04
    1 / 10
    Przytulna kawalerka przy Arkadii | Parking | Od 1.04

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Odstąpię od 1 kwietnia przytulną, w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni około 21 m² przy ul. Broniewskiego 22 (dwa przystanki od Galerii Westfield Arkadia). Mieszkałem tu pona...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Plac Europejski
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Plac Europejski

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

      + Cena standardowa: 2 000 PLN netto / 1 miesiąc / 1 stanowisko pracy (rabat przy umowie na okres 12 miesięcy)  + Cena efektywna: 1 800 PLN netto / 1 miesiąc / 1 stanowisko pracy...

  • Dom Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Białego Dębu
    1 / 10
    Dom Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Białego Dębu

    Warszawa

    • 3 970 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 25 127 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne domy w zielonej części Mokotowa łączą wysoki standard, energooszczędne technologie i komfort życia blisko natury. To idealna propozycja dla osób ceniących prywatność, ka...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Mokotowska
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Mokotowska

    Warszawa

    • 17 464 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o powierzchni 222 m2 na parterze biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Mokotowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Budynek usługowy z mieszkaniem | Targówek
    1 / 16
    Budynek usługowy z mieszkaniem | Targówek

    Warszawa

    • 2 650 000 zł cena
    • 354 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale biznesowym, położona przy jednej z głównych ulic warszawskiego Targówka – ul. Piotra Wysockiego. Budynek o powierzchni uży...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Okopowa
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Okopowa

    Warszawa

    • 25 267 zł cena
    • 381 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.381 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Okopowej, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Stare Miasto, Podwale
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Stare Miasto, Podwale

    Warszawa

    • 8 385 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam przyjemność zaoferować  wyjątkowy lokal w wyjątkowym miejscu w Warszawie. Lokal mieści się na poziomie -1 zabytkowego pałacu w samym sercu Starówki Warszawskiej. Oferowana prze...