• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 951)
  • Lokal Warszawa Ursus ul. Rawska

    Warszawa » Ursus » ul. Rawska

    • 3 312 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 46 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w Ursusie, w okolicach ul. Rawskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Rzeczna

    Warszawa » Targówek » ul. Rzeczna

    • 7 040 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 128 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Rzecznej,...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 3 080 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro do pow. 56 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 1 500 € cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 69 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Konstytucji 3 Maja

    Warszawa » Śródmieście » pl. Konstytucji 3 Maja

    • 4 270 € cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 237,23 m2 na 4 piętrze kamienicy biurowej na warszawskim w Śródmieściu, w okolicach Placu Konstytucji. poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Rzeczna

    Warszawa » Targówek » ul. Rzeczna

    • 4 125 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 75 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Rzecznej,...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 8 055 € cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 29 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 287,70 m2 na 2 piętrze biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej , poleca Property Office (tel. [tel], mail: [emai...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Koszykowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Koszykowa

    • 5 005 € cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: elegancki lokal biurowy o pow.275 m2 na 3 piętrze w kameralnym biurowcu w Śródmieściu w okolicach ul. Koszykowej, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Targówek ul. Rzeczna

    Warszawa » Targówek » ul. Rzeczna

    • 2 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 40 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Rzecznej,...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 8 355 € cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 29 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 298,40 m2 na 2 piętrze biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej , poleca Property Office (tel. [tel], mail: [emai...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Koszykowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Koszykowa

    • 7 724 € cena
    • 424 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.424,45 m2 na 5 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach Placu Konstytucji. poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 39 200 € cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 28 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 1400 m2 na 2 piętrze biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej , poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy
    1 / 6
    Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy

    Warszawa

    • 12 500 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia atrakcyjne, dwupoziomowe lokale usługowo-handlowe w nowo powstałym pasażu, zlokalizowanym...

  • Nowoczesne lokale usługowe  140–420 m² przy głównej ulicy
    Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy

    Warszawa

    • 25 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy
    Nowoczesne lokale usługowe 140–420 m² przy głównej ulicy

    Warszawa

    • 37 500 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Mieszkanie Warszawa Wola, Ulrychów, Jana Olbrachta
    Mieszkanie Warszawa Wola, Ulrychów, Jana Olbrachta

    Warszawa

    • 729 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI! Przestronne mieszkanie z pełna infrastrukturą w promieniu spaceru: Metro M2 Księcia Janusza, For...

  • Lokal biurowy do wynajęcia na Powiślu w Warszawie
    Lokal biurowy do wynajęcia na Powiślu w Warszawie

    Warszawa

    • 7 999 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy, który jest położony w przedwojennej kamienicy w sercu samego Powiśla - Śródmieścia w Warszawie. Lokal położony na 2 piętrze. SKŁAD NIERUCHOMOŚCI: Lokal...

  • widne 3 pokojowe na osiedlu hubertus
    1 / 16
    widne 3 pokojowe na osiedlu hubertus

    Warszawa

    • 1 490 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 19 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    rezerwacja Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne i widne i klimatyzowane mieszkanie 3 pokojowe położone na znanym i lubianym osiedlu Hubertus. Mieszkanie dobrze rozplanowane z zab...

  • Bródno 3 pokoje
    1 / 2
    Bródno 3 pokoje

    Warszawa

    • 660 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    M-4 ul. Wyszogrodzka piętro 9/10 trzy pokoje rozkładowe, dwustronne, słoneczne płd-zach, loggia, własny schowek na piętrze, uroczy widok na panoramę W-wy, przy szkole z basenem, w...

  • Sprzedam działkę ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a
    1 / 10
    Sprzedam działkę ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a

    Warszawa

    • 39 700 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a w bardzo bliskiej lokalizacji przystanku autobusowego ( około 100 - 150 m ) . Działka o powierzchn...