• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Wilanów

(150)
  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady

    Warszawa » Wilanów

    • 17 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    * basen * sauna * wysoka jakość wykończenia * [EN/PL] Do wynajęcia ekskluzywny dom z basenem w bardzo cichej, pięknej i prestiżowej dzielnicy Wilanowa. - Powierzchnia uży...

  • Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 4 950 000 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Piękny, nowoczesny dom z basenem i przydomową a sauną. Duży ogród z oczkiem wodnym. 6 sypialni - do każdej łazienka; Jest garaż oraz obszerna piwnica. Wykończona w bardzo wyso...

  • Lokal Warszawa Wilanów, Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 5 000 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Piękny stylowy dom w najlepszej części starego Wilanowa Duży zadbany ogród Doskonały rozkład PARTER kuchnia częściowo otwarta na jadalnię salon podzielony kolumnami na część...

  • Dom Warszawa Wilanów, Powsin

    Warszawa » Wilanów

    • 15 900 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prestige Nieruchomości prezentuje: Elegancki dom do wynajęcia na Wilanowie. Doskonała lokalizacja. Położony na zacisznym osiedlu domów jednorodzinnych. Wymarzony dom dla du...

  • Mieszkanie na sprzedaż (woj. mazowieckie). Warszawa, Wilanów, 620 000 PLN, 46,00 m2
    Mieszkanie na sprzedaż (woj. mazowieckie). Warszawa, Wilanów, 620...

    Warszawa » Wilanów

    • 620 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kontakt: +48 [tel] Gabriela Walczak-Makowiecka Jasne i rozkładowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 46m2. Lokal znajduje się na parterze. W skład nieruchomości wchodzi:...

  • Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 16 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego i eleganckiego domu w prestiżowej lokalizacji Starego Wilanowa. Ta nieruchomość usytuowana jest pośród...

  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady

    Warszawa » Wilanów

    • 15 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [ENGLISH DESCRIPTION BELOW] * TYLKO U NAS * NOWOCZESNY * PRZESTRONNY * Prestige Real Estate prezentuje: Nowo wybudowany, nowoczesny dom na wilanowskich Zawadach, w zielonej...

  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady

    Warszawa » Wilanów

    • 14 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    [PL/EN] Elegancki, w pełni wyposażony dom na Zawadach, z garażem i urokliwym ogródkiem, położony w otoczeniu malowniczej zieleni. Znajduje się w spokojnej i bezpiecznej okolicy,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa Wilanów, Powsin ul. Powsińska

    Warszawa » Wilanów » ul. Powsińska

    • 15 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [PL/EN] Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę wynajmu domu na Wilanowie - Zapłociu. Ten dom o powierzchni 260 mkw. oraz działce o powierzchni 540 mkw. oferuje doskonałe warun...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 4 945 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    * Kameralna willa podzielona na 4 niezależne moduły biurowe, położona na zielonym Wilanowie, niedaleko skrzyżowania ul. Sobieskiego i al. Wilanowskiej. Dobre połączenia z centrum m...

  • Mieszkanie na wynajem
    Mieszkanie na wynajem

    Warszawa » Wilanów » ul. Klimczaka

    • 19 800 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    EUROVILLA prezentuje luksusowy i nowoczesny Penthouse 5 pokoi na wynajem, 136 m.2 w pełni umeblowany w najlepszej lokalizacji Miasteczka Wilanów.  EUROVILLA представляет роскошный...

  • Mieszkanie do wynajęcia 106,00 m², piętro 3, oferta nr 810919 nowość
    Mieszkanie do wynajęcia 106,00 m², piętro 3, oferta nr 810919 now...

    Warszawa » Wilanów » al. Aleja Wilanowska

    • 10 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Opis oferty We speak EN / PL / UKR / RU / FR / ES. We provide assistance at every stage. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -...

  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady

    Warszawa » Wilanów

    • 14 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego domu o powierzchni około 148 mkw., położonego na Zawadach. Ten wyjątkowy dom oferuje wysoki standard wykończenia oraz nowoczesne udogodnienia,...

  • Lokal Warszawa Wilanów, Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 3 402 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w budynku biurowym kl. B+, Wilanów. Zielona, spokojna okolica z zabudową mieszaną (jednorodzinna i wielorodzinna). W sąsiedztwie usługi, sklepy,...

  • Lokal Warszawa Wilanów, Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 4 030 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 30 000 zł cena
    • 761 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [PL/EN] Luksusowo wykończony dom wolnostojący zlokalizowany na Starym Wilanowie. 2 miejsca parkingowe w garażu. Podgrzewany wjazd. 9 łazienek, Sauna i wiele innych udogodni...

  • Lokal Warszawa Wilanów, Wilanów Wysoki ul. Kr. Marysieńki

    Warszawa » Wilanów » ul. Marysieńki

    • 13 600 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal użytkowy, parter, witryny, narożny w W-wie/Wilanów. Usytuowany w budynku mieszkalnym z częścią handlowo - usługową na parterze. Wejście z chodnika, duże witryny...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów ul. al. Rzeczypos...

    Warszawa » Wilanów » al. Rzeczypospolitej

    • 21 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Luksusowy Penthouse w stylu Loft, wykończony w bezkompromisowej jakości. Ok. 104 m2, 3-pokoje + wydzielona strefa gabinetu, 2 łazienki. Taras, Loggia, 2 bardzo wygodne miejsca...

  • Działka Warszawa Wilanów, Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 36 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedazy dzialkę budowlaną z przeznaczeniem pod zabudowe wielorodzinna. Teren objety miejscowym Planem Zagospodarowania Wszystkie media Orientacyjny PUM 9000...

  • Lokal Warszawa Wilanów, Zawady

    Warszawa » Wilanów

    • 10 500 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna w Wilanowie na Zawadach. Ofertę stanowi wolnostojący budynek w sąsiedztwie południowej W-wy. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, przystanek...