• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Wilanów

(150)
  • Lokal Warszawa Wilanów ul. al. Rzeczypospolitej

    Warszawa » Wilanów » al. Rzeczypospolitej

    • 7 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitej poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. al. Rzeczypospolitej

    Warszawa » Wilanów » al. Rzeczypospolitej

    • 31 250 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 25 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitej poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Rumiana

    Warszawa » Wilanów » ul. Rumiana

    • 5 459 116 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 19 088 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż apartament w nowej inwestycji deweloperskiej o powierzchni 285m2 + ogród 195m2, to kameralna inwestycji dwóch budynków z czterema apartamentami. Powierzchnia całkowita...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Wilanów rynek pierwotny ul. Rumiana

    Warszawa » Wilanów » ul. Rumiana

    • 5 459 116 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 19 088 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Lokal Warszawa Wilanów ul. Kardynała Augusta Hlonda

    Warszawa » Wilanów » ul. Hlonda

    • 102 810 zł cena
    • 1 490 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1490 m2 na parterze w nowoczesnym kameralnym budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlonda, poleca Agenc...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Kardynała Augusta Hlonda

    Warszawa » Wilanów » ul. Hlonda

    • 52 302 zł cena
    • 758 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.758 m2 na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlonda poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [ema...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Kardynała Augusta Hlonda

    Warszawa » Wilanów » ul. Hlonda

    • 71 277 zł cena
    • 1 033 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1033 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym kameralnym budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlonda, poleca Agen...

  • 1 / 2
    Działki budowlane w Powsinie

    Warszawa » Wilanów

    • 1 350 000 zł cena
    • 1 748 m2 powierzchnia
    • 773 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Powsinie o powierzchniach : 1748 m2 ,W cenie 770 zł za m2Szerokość działek to 33 m.Długość 53 mPrzeznaczone pod zabudowę jednorodzinną -media w d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka

    Warszawa » Wilanów » ul. Sarmacka

    • 2 400 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 19 835 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament z trzema pokojami o powierzchni 121 m², położony przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Lokal znajduje się na ostatnim,...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Prymasa Augusta Hlonda

    Warszawa » Wilanów » ul. Hlonda

    • 2 390 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 22 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Hlonda, na  osiedlu Ostoja Wilanów. Nieruchomość wyróżnia się bardzo funkcjonaln...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. al. Rzeczypospolitej

    Warszawa » Wilanów » al. Rzeczypospolitej

    • 15 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 12 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitej poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Domy 2-lokalowe w cichej części Miasteczka Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 3 304 930 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 22 793 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - 31 marzec 2027 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i c...

  • 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 2 022 965 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 25 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - IV kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 1 693 490 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 23 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 890 428 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 24 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 1 585 080 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 23 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 1 080 720 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 23 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 1 647 950 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 23 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Domy 2-lokalowe w cichej części Miasteczka Wilanów

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 2 741 582 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 24 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Elegencki dom na osiedlu w Wilanowie

    Warszawa » Wilanów

    • 2 770 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 15 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Realizacja inwestycji - III kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ul...