• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Radzewice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Tychami

(810)
  • Mieszkanie, 60 m², Katowice
    1 / 7
    Mieszkanie, 60 m², Katowice

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wynajmę bezpośrednio mieszanie o powierzchni 60 m2 położone w Katowicach przy Al. Roździeńskiego na Osiedlu Gwiazdy. Lokal składa się z 3 pokoi z kompletnym wyposażeniem, kuchni (p...

  • Kawalerka centrum Katowic

    Katowice

    • 1 390 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 26,25 m2, usytuowane na II piętrze w kamienicy przy ul. Staromiejskiej 14 w Katowicach. Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania....

  • Mieszkanie Mysłowice, Olbrychta Strumieńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Mysłowice, Olbrychta Strumieńskiego

    Mysłowice

    • 480 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mysłowice ul. Strumieńskiego Oferujemy do sprzedania przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. Strumieńskiego. Nieruchomość o powierzchni...

  • Świdra 15, mini kawalerka przyjazna dla zwierząt
    1 / 6
    Świdra 15, mini kawalerka przyjazna dla zwierząt

    Chorzów

    • 600 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia mini kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Świdra 15. Nieruchomość: Powierzchnia 15 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Idealne na studenta lub osoby...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY
    1 / 10
    DZIAŁKA BUDOWLANA CZARKÓW K/PSZCZYNY

    Czarków

    • 122 000 zł cena
    • 891 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Działki budowlane Czarków koło Pszczyny ul. Kościelna 29 ( województwo śląskie , pow...

  • Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów
    1 / 11
    Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów

    Chorzów

    • 219 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie na 1 piętrze w bloku c Chorzowie przy ul. Rymera 19o powierzchni 48,6 m². Mieszkanie składa się z: Przestronnego sal...

  • Sprzedam mieszkanie Chorzów
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 300 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do zamieszkania od zaraz! Sprzedam Mieszkanie w Chorzowie Batorym ul.Farna,około 50m2,drugie piętro,z wyposażeniem,jeden sąsiad na piętrze,przedpokój,2 pokoje, kuchnia,łazienka z o...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Zabrska
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Zabrska

    Katowice

    • 480 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Zabrskiej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowcu,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Przemysłowa
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Przemysłowa

    Katowice

    • 435 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Przemysłowej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowc...

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 60,42 m², Mikołów

    Mikołów

    • 51 833 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Katowicach Wschód z dnia 20 listopada 2025 roku KA1K/GU/665/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w s...

  • Hala Produkcyjna z placem 4ha suwnice 8-16 Ton w tandemie
    Hala Produkcyjna z placem 4ha suwnice 8-16 Ton w tandemie

    Katowice

    • 23 000 000 zł cena
    • 8 461 m2 powierzchnia
    • 2 719 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam obiekt przemysłowy – Sosnowiec | gotowy pod produkcję konstrukcji stalowych Na sprzedaż kompleks przemysłowy w Sosnowcu – 3,8 ha gruntu + hale i zaplecze biurowe, w pełni...

  • Działka Łaziska Górne
    1 / 4
    Działka Łaziska Górne

    Łaziska Górne

    • 267 565 zł cena
    • 907 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w Łaziskach Górnych. Pozostały 2 działki: 1. 907m2 - WOLNA 2. 929,5 m2 - SPRZEDANA 3. 1001,5 m2 - SPRZEDANA 4. 1006 m2...

  • lokal handlowy 70m2 parter witryny bezpośrednio od ulicy
    1 / 9
    lokal handlowy 70m2 parter witryny bezpośrednio od ulicy

    Katowice

    • 5 950 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia bezpośrednio, bez prowizji, bez pośredników. Oferta własna właściciela i administratora budynku Centrum biurowo-szkoleniowego MONIUSZKI 7 w Katowicach. Zapytaj nas o...

  • Kompleks biurowy 218m2 Katowice Moniuszki 7 ZAPYTAJ Promocję
    1 / 16
    Kompleks biurowy 218m2 Katowice Moniuszki 7 ZAPYTAJ Promocję

    Katowice

    • 10 800 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• 99m2 lokal / biuroKatowice Moniuszki7 ZAPYTAJ O RABAT :)
    1 / 16
    99m2 lokal / biuroKatowice Moniuszki7 ZAPYTAJ O RABAT :)

    Katowice

    • 4 950 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• 350m2 całe piętro Katowice Moniuszki 7-PROMOCJA? ZAPYTAJ :)
    1 / 16
    350m2 całe piętro Katowice Moniuszki 7-PROMOCJA? ZAPYTAJ :)

    Katowice

    • 17 500 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• 43m2 lokal / biuro Katowice Moniuszki7 ZAPYTAJ O PROMOCJĘ :)
    1 / 9
    43m2 lokal / biuro Katowice Moniuszki7 ZAPYTAJ O PROMOCJĘ :)

    Katowice

    • 2 150 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Mieszkanie Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 739 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 114,52 m² zlokalizowanego w zabytkowej kamienicy przy ul. Tadeusza Kościuszki w Katowicach. Usytuowane na II piętrze w IV piętrowej k...

  • Ogródek działkowy
    1 / 5
    Ogródek działkowy

    Ruda Śląska

    • 95 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogrodek działkowy ,,Irys,, POD w Rudzie Śląskiej.. Duża altana, pomieszczenia gospodarcze, ubikacja, woda, prąd, nowy dach, 390m...ogrodek zadbany...

  • Dom Ornontowice
    1 / 8
    Dom Ornontowice

    Ornontowice

    • 567 240 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 3 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA PROMOCYJNA CENA DO KOŃCA LUTEGO 2026 r. CENA DO NEGOCJACJI Na sprzedaż nowoczesny piętrowy dom z przestronnym salonem, ogrodem i balkonem. Dom w zabudowie szeregowej o p...